Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Kwiatuszki Wy Kwiatuszki - przyjedźcie do Trójmiasta to dostaniecie kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w akademiku mieszkam na tym samym piętrze co on, całe szczęście, że kilka pokoi dalej, w krzaczorach nie mam zamiaru przesiadywać :D ale cały czas, chociaż bym nie chciała to i tak została mi jakaś fobia i ciągle rejestruje to wszystko, co robi, kiedy do pracy idzie, kiedy wraca, kiedy idzie pod prysznic, no i kiedy śmieci wystawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, kwiatki też sama sobie kupowałam, śmieszne, ale pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I kupiłam sobie bukiet herbacianych róż. I to za niską cene 9.99 (w markecie) 15 różyczek i naprawdę jest to miłe, mam nadzieję, że troszkę postoją bo prawie nie rozwinięte były. Dobrze, że ja mojego nie muszę widywać ani w okolicy, ani w pracy bo byłoby to dla mnie strasznie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Hmm. Dziękuje za zainteresowanie. I troske. To bardzo miłe :) Zyję. Ciezko było. 3 dni praktycznie, nie 2 picia? Zaproszenie na papnieński, niespodziewane, chwila na zastanowienie spakowalam sie, wzielam byle co, byle było w co sie ubrac, spakowała 2 walizki, wsiadła w auto pojechała :) Piła bawiła sie, tanczyła, miała wszystko gdzies :) Cholera i aaa zainteresowanie moją osoba, dodało mi siły , cholernie, kiedy widziałam, słyszałam, dało mi wiele do myslenia?! Myslenia? nie, stwierdzilam, no dobra pech, stało sie, IDE DALEJ. Dzis gorzej troszke, bo wstałam zmeczona u przyjaciolki, i pomyslałam, Boze ja wroce i co? Zobaczyla opis jego, jej... Rodzinka jak nic... dzieciatko w drodze. I nawet sie urodzi w moim miesiacu :) Zabrała mi wszystko? Nie, tez chciała byc Kochana, a on? Zrobił jak chciał. NIe chce myslec o tym. Chce isc do przodu. Isc isc isc. Jutro w Opo bede ona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T. nie wiem co z planami, nie mam pojecia, narazie zyje, tym co tu i teraz. Niczym innym. Naraze licze sie tylko ja i nic wiecej. NIc. Zaza. Kobieto Ty daj zyc. Bo ukradne Ci tego spaniela ! Wczoraj wlansie klociłam sie, bo uslyszałam, ze ta rasa, to strasznie głupie psy - wrrr i kłotnia :) Ale za to poznalam swietnych ludzi i swietnych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc możemy się jakoś zgadać i razem ponarzekać :) wieczorkiem się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
" Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. !!!!!!!!! " i już nie tęsknie tak cholernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
I wiecie co wam powiem? Pomyslcie racjonalnie, nie myslicie, ze tracicie czas? Nerwy, urode, energie? Wezcie wyjdzcie z domu, od tych komputerow, cholera to nie warto sie tak zamykac na ludzi i swiat. Mi juz same siebie żał było. W takim stanie jak byłam, nie jestem w stanie nic zrobic. Czas ucieka, a ja co? Mam dalej stac w miejscu? Ile tego? BEZ PRZESADY! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
regnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
mnie tak jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, moje gratulacje :D! Witamy w świecie żywych! ^^ Kwiatki są dobre ; ) naprawdę pomagają. taki drobiazg a cieszy. Jeszcze mi - ... kobieto, głowa do góry, cycki do przodu, bądź taka jak wcześniej. Swój czas na żałobę już miałaś - dosyć! :) Życie ucieka Ci przez palce. Zobaczysz on jeszcze będzie żałować ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie co u mojej ex... jak sie czuje itp dzisiaj rano chcialem napisac ale sie powstrzymalem... korci mnie troche... na gg tez bym napisal ale sam juz nie wiem, pokasowala mnie ze wszystkiego co mogla tylko na nk sobie mnie zostawila... po co ona to robi, czyzby moje dawne opisy jej przeszkadzaly :P? Bezimienna fajnie ze sie podnioslas, mysle ze juz na dobre :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np w srode sie widzielismy, nawet porozmawialismy, po spotkaniu potrafila napisac, zadzwonic itp. to samo w czwartek do poludnia... pozniej spotkala sie z psiapsiolkami i sluch o niej zaginal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilami myslalem ze moze cos z tego bedzie... widzialem zazdrosc w niej jak jej pare slow powiedzialem oczywiscie sciemy, ale podzialaly... nic z tego nie kapuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska25
Tak się przysłuchuję waszym rozmową :) i powiem że ja też zostalam porzucona niespelna dwa tygodnie temu i wiecie co zerwał ze mna przez meila tchórz jeden nie mial odwagi mi powiedzieć tego w oczy to jeszcze bezszczelny zwalił całą winę na mnie.Osz jak żem się wkurwila:/ napisalam mu że jest tchórzem i mam żal wylącznie do niego że nie zrobił tego w cztery oczy Odpisałam mu że rozumiem i przyjmuję do wiadomośći i żeby nie był taki święty to riposta poszła z mojej strony do niego jakie było jego zachownie w stosunku do mnie i napisalam mu że stracił mnie i moją miłość na zawsze wiecie co przyznał sie że jego zachowanie nie bylo idealne i że jest mu ciężko z tym wszystkim. Jakieś 4 dni po rostaniu pisał z kumpelą moją na gg widzialam tą rozmowę bo pisala przy mnie pisala z nim nie wchodząc na nasz temat zapytała jego jak samopoczucie odpisal że to drażliwe pytanie w tym momencie odpisala czemu a on że zerwał z dziewczyną i nie chce o tym gadać musi sobie sam poradzić z pustką.Właśnie widzę jak mu cięzko tydzień po i już mu dupa odżyła wloczy się codziennie po imprezach i jakie to laski tam były aż mu slina cieknie do dzisiaj i że nie narzeka i że jak to on świetnie daje sobie radę.Wiecie co kij mu w dupe i tyle w temacie na takich nie ma co trzymajcie się dziewczyny i niezawracajcie sobie nimi głowy bo szkoda czasu ja sie do tej pory nieoddzywam do niego choć czasem kusi ale niewarto bo wiem że niezasługiwał na mnie odrzucił mnie więc niech spada i tyle w temacie wyjdzie do ludzi zajmijcie się tym co lubicie i dupką na co was stać :) :) :) :) :) :) i jeszcze sobie pożałują tego zobaczycie:) trzymajcie się wszystkie zostawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
T. nie wiem czy na dobre, wiesz kilka razy juz takich na dobre było :] Hmmm. Dobra zabawa u Ciebie w kotka i myszke :) A moim zdaniem to powinno byc wóz albo przewóz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja juz nic z tego nie rozumiem... moja ex... mnie kocha... lub cos podobnego zazdrosna jest o kolezanke... a to sie dowiedzialem wszystko od innej kolezanki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarysman To przynajmniej coś się u ciebie dzieje.bo u mnie to nic.zastój.ja Go nic nie obchodzę.mogę się spotykać z kim chce,Jego to chyba nic nie interesuje...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
postawcie wszystko na jedna karte. nie warto sie meczyc naprawde. lepiej wiedziec. dowiedziec sie. i isc isc dalej. jej jaka ja dzis zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie go widziałam :D I przeżyłam... baaa, a jaką mam satysfakcję, zobaczył mnie w nowej fryzurze i o mało co z rowera nie spadł :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nic nie rozumiem... najlepsze to jest to ze teraz ex jest obracana prze psiapsiolke ktora robi wszystko zeby zapomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×