Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość Bezimienna111
co dalej.. ludu, myslisz, ze my nie cierpimy? nie placzemy? nie mamy gorszych dni? nie nie nie mamy? niektorzy maja tak codzien, niektorzy maja co drugi, niektorzy co 3,4,5 dzien ! a niektorzy upada na samo dno? pija, pala, uciekaja? bo mysli ich niszcza codzien? nie pozwalaja spac? jesc? zyc? łykaja tabletki, bo boja sie...bo nie radza sobie ! od Ciebie zalezy wszystko, i nikt Ci nie pomoze jak sama sobie nie pomozesz, sama wiesz co dla Ciebie najlepsze, i tylko Ty sama mozesz powiedziec sobie DOŚĆ, cokolwiek by tu ktokolwiek napisał, jesli sama nie skonczysz z tym, to nikt Ci nie pomoze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dalej, skąd jestes Słonko? Zaraz zmontujemy jakąś grupę wsparcia natychmiastowego! :) Jak to robimy...? Cóż, ja odkopałam spod sterty niepotrzebnych już wspomnień pamięć o własnych marzeniach... I je realizuję! :) Skoczyłam wczoraj na bungee, mój szczeniak wygrał rasę na wystawie... ; ) Od tego zacznijmy ; ) potem będzie już z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna Jak to w życiu bywa ->raz lepiej raz gorzej tyle że u mnie od paru tygodni jest w zasadzie niezmiennie kiepsko...;-( Cholera normalnie wstyd mi za siebie . To ja zawsze dokladnie wiedzialam co i kiedy nalezy robić, a teraz co?- siedze w domu i uzalam się nad soba wspominajać nieustannie cos co nigdy nie powinno było sie zacząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo opole no! robicie się monotonni! :D co dalej - nie, nie od jutra. OD TERAZ! Nie wolno Ci odkładac juz nawet o minute początku drogi do szczescia ; ) Dobranoc Kochani, ja dziś musze sie wczesniej połozyc, gdyz jestem strasznie zmeczona ; ) Miłych nocnych pogaduch! :* Trzymajcie się i pamiętajcie, ze "milosc nigdy nie staje na przeszkodzie temu, kto pragnie zyc wlasna legendą. jeśli tak sie dzieje, znaczy to, ze nie była to miłosc prawdziwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ok, jestem idyiemz na cyata_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna prawdopodobnie nie masz Javy zaistaluj sobie i powinno wsio dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ostatnio wchodzilam, i bylo ok. wiec nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was :) Wesoło tu wczoraj było a ja oglądałam swój serial - jakoś mnie tak wciągnął, że nie myślę wtedy za bardzo o problemach. Bezimienna - jak Ty to zrobiłaś, że jesteś taka odmieniona?:):) Zdradź swój sekret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja też czuję przypływ optymizmu ostatnio. Dzisiejszy dzień zaczął się bardzo miło: koleżanka z pracy podarowała mi kolczyki podobne do tych, które mi się u niej podobały, a potem przyjechał kolega z Węgrowa i przywiózł pyszne babeczki :) :) Bez miłości jednak można żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
Pewnie, że mozna , pewnie, ze mozna !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
ZACZYNACIE GLĘDZIĆ :) T. TY JUŻ W OGÓLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego Dnia Wszystkim - równie dużo jak nie więcej uśmiechu który ostatnio tu miło oglądać. Już niedługo 5 miesięcy od kiedy jestem tym jak mu tam - singilekiem :) Czuję coś jednak że to długo już nie potrwa... Jak sobie radzę po rozstaniu? Zajebiście :D i pierwszy raz w życiu mam świadomość tego że to ja wybieram i podejmuję decyzje o moim losie a nie on za mnie. Dużo optymizmu i sił Wam życzę. Zobaczycie szczęście przyjdzie do każdego z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
T. A WŁASNIE ZE BEDE :)) B. WOW WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never.ever
Trochę mnie nie było, ale widzę pozytywne wibracje u wszystkich :):) i tak trzymać. U mnie też jest lepiej. Co prawda nadal się nie odzywa, ale zajmuje sobie dzień, na wszystkie sposoby żeby tylko nie myśleć. Piwo z koleżanką pomaga i rozluźnia, babskie ploteczki też :P jest ok. Brak mi go i tęsknię, ale próbuje z tym żyć. Ale na jakies inne pary tez srednio mogę patrzec zaza jakiego masz pieska??? :):) GRATULUJĘ w ogole wygranej! I pozdrowienia od mojego pieska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×