Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Witam po krótkiej przerwie... Postanowiłam oderwać się od wszystkiego, wyjechać , zapomnieć... i wiecie co? nie pomogło;-((( Powiem więcej jest jeszcze gorzej Sama już nie wiem co robić żeby przestać myśleć o Nim? Nic nie pomaga, nic nie cieszy;-(( Ostatnio śni mi się On praktycznie codziennie.. we śnie znów jesteśmy razem.. Tak bardzo chciałabym się nie obudzić... Nie mam już siły;-(( Gdyby nie to że muszę codziennie wstać i iść do pracy mogłabym przepłakać w łóżku cały dzień;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
jak najbardziej kazdemu sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dalej - ty się Kochanie nic nie martw, posiedzisz z Nami chwilkę, zaraz Ci przejdzie! : )) ja właśnie zyję teraz przygodą... Nie patrzę w przyszłość, ważne jest TU i TERAZ, JA i MOJE potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
T. Tobie co? Jakieś smuty? Nie godze się na to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zaza165 TERAZ TYLKO SIE TYLKO JA, A POZNIEJ DŁUGO DŁUGO NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Killaz Group - manewry http://www.youtube.com/watch?v=QImgV0K4omw !!! CHOLERA ! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza ja juz nawet się nie martwię bo i nie mam juz o co się martwić;-(( po prostu jest mi źle, cholernie źle;-( Tak bardzo chciałabym przytulić mojego Ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
'ja mam ten bit, tą pasję, i kilka drinów zanim zasnę' ludu, usmiechać sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł :) ale super :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :) :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że doszlam do momentu w którym nie moge nawet patrzec na pary które chodzą po ulicy;-( od razu chce mi się wyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, czego się najadłaś, że taka rozentuzjazmowana jesteś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
co dalej.. cholera kobieto ! wiem, wiem, wiem wszystko wiem, jest beznadziejnie, ale jak nie zmienisz tego, jak nie smusisz sie tak bedzie dzien w dzien. pomysl racjonalnie, pozwolisz sie tak zniszczyc? JAKBY KOCHAŁ NIE POZWOLILBY CI CIERPIEC I TYLE I KONIEC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dalej - a wiesz dlaczego tak jest? Bo pozwalasz sobie na to. DOSYĆ! czas smutków konczymy, od dziś każda kafeterianka tego tematu chodzi UŚMIECHNIĘTA! :) hihi, jakie pozytywne nuty dzisiaj. : ) a moze by tak dancehallu troche? : > Nikt nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111I
POLOZ SIE SPAC, SERIO, WEZ NAPIJ SIE LAMPKE WINA, LEPIEJ I SZYBCIEJ ZASNIESZ I RANO SPOJRZYSZ NA TO INACZEJ. MOZE DZIS MASZ GORSZA FORME, WIEC ODEJDZ OD KOMPA A NIE DOŁUJESZ SIE DOTAKOWO - MIJA SIE TO Z CELEM ! A CELEM TWOIM POWINNO BYC WYJSCIE Z TEGO BAGNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
BEJBE NICZEGO NIE NAJADŁAM, NIE WIEM. NAWET JEGO żona przyszła dzis do mnie napisała, matka jego dziecka, a ja? mnie jest ok i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna Masz rację . Wiem nie moge sie dać ale to sie dzieje wbrew mojej woli;-( Kurcze jak Wy to robicie że mimo wszystko potraficie się jeszcze czymkolwiek cieszyć?????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja bym bez Was zrobiła??? rewelacyjni jesteście wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna1111
co dalej.. ludu, myslisz, ze my nie cierpimy? nie placzemy? nie mamy gorszych dni? nie nie nie mamy? niektorzy maja tak codzien, niektorzy maja co drugi, niektorzy co 3,4,5 dzien ! a niektorzy upada na samo dno? pija, pala, uciekaja? bo mysli ich niszcza codzien? nie pozwalaja spac? jesc? zyc? łykaja tabletki, bo boja sie...bo nie radza sobie ! od Ciebie zalezy wszystko, i nikt Ci nie pomoze jak sama sobie nie pomozesz, sama wiesz co dla Ciebie najlepsze, i tylko Ty sama mozesz powiedziec sobie DOŚĆ, cokolwiek by tu ktokolwiek napisał, jesli sama nie skonczysz z tym, to nikt Ci nie pomoze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×