Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość krzycho40
no odpisałem Jej bo pytała, co u mnie i itd. tak za szczegółami pytała no i myślę ze nie było by grzecznie gdybym nie odpisał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będzie pytała co u Ciebie to po prostu powiedz zwyczajnie, jakbyś rozmawiał ze znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
witam, byłam tu wczoraj może ktoś pamięta... drugi dzień po rozstaniu, noc cała nieprzespana, wlasnie siedzę w pracy i piję drugą kawę... staram się nie myśleć ale się nie da :(( muszę pozabierać resztę rzeczy jeszcze, ale chyba nie dziś, nie mam siły dzisiaj :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
No a teraz będe dalej milczał, ale co zrobić z tym spotkaniem na które się zgodziła w ferie? No i co w Walentynki? Jakies życzenia? Przecięż ja Ja Kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona żle że odpisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to witam wszystkich :) Jak dziś samopoczucie? Bo mi się juz w nocy nie śnił mój ex, jak wstałam to też jakoś się lekko czułam i puki co jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała555 a wiesz jak ja sie czuje Tak jak bym byla pewna ze on wroci ze tylko czekam kiedy napisze Tak jak by byl juz bardzo blisko mnie Sloneczko swieci a ja mysli w glowie Ze fajnie bo bedziemy chodzic na spacerki :O:O Tak jakos od wczoraj mi sie wbiło NELLI GDZIE JESTES????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramona mam dziś to samo , wekend mnie rozłożył. Ha ha. No ja śmiem się nazywać facetem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 tylko ze on sie do mnie nie odzywa a ja mam uczucie ze on sie odezwie ze wroci i to juz nie dlugo Nie mam podstaw by tak myslec bo wszystko jest odwrotnie Nie wiem juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja wystrzegam się teraz siedzenia w domu w weekendy. Najbliższy weekend tez mam już zaplanowany :) A jak już muszę siedzieć w domu, to słucham sobie szybkiej i rytmicznej muzyki, której nigdy wcześniej nie słuchałam jak byłam z moim ex. Nic tak na mnie nie działa jak muzyka, szczególnie jeśli nie kojarzy się z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
ja powinnam chyba ryczeć, a jakoś nie potrafie, boli mnie głowa i wszystkie mięśnie dosłownie jakby mnie grypa brała, ale to nie to... nie wiem chyba po 4 letnim związku powinnam się zaryczeć na śmierć a tu nic... do mnie chyba to wszystko nie dociera, mój mózg nie przyjmuje złych rzeczy do wiadomości czy jak... jedynie co, to obsesyjnie sprawdzam telefon... czy nie napisał, nie dzwonił... :((( masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Wiesz Ramona , nie chcę Ci dawac nadzieji bez pokrycia, ale Twoja szansa jest w Walentynki, myślę że wtedy się odezwie. Już to pisałem , ale to jest taki odpowiedni momeent i taki dzień że serce mocniej bije. Zycze Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 bardzo bym chciala by tak bylo Akurat jestem na wykladach w walentynki Ale bym sie zdziwila jak by zjawil sie przed szkola po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona wiesz nie znam go , ale może nie przyjdzie po Ciebie- może bać się Twojej reakcji , ale jeśli wyśle życzenia, to jest dobrze, bo na urodziny czy na imieniny to można wysłać z grzeczności, a w taki dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz Po pierwsze Witaj a po Drugie bez nie milych zdan mi tu prosze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Niedzwiedź a czytałeś że opisała mi co u nich i że możemy się spotkać? Myslisz że to tak na odczepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
Ramona... to witaj w klubie niestety :( ja byłam z moim całe studia, w tym roku kończę i co :( bez niego :( a o walentynkach nie wspominajcie nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Niedźwiedziu a umartwiał??? Wiesz nie potrafię pokochac kogoś innego , a tak dla wygody??? Dam rade być narazie sam. Moze kiedyś miłość umrze???? Ale wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 tak jak pisalam juz wczesniej Cisza nie pisz nie dzwon Tylko to moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
dziewczyny przyjmniecie mnie do klubu??? Cóz trzeba stawić czoło temu dniu. Też zawsze byłem z Nią. Kwiaty kino i ..... I w tym roku d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offca_
ja też, walentynki zawsze były ważne dla nas obojga... a teraz :( i jeszcze w tym roku idealnie wypadają w sobotę co za ironia ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×