Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawi mnie

czy po wycieciu macicy,

Polecane posty

Gość do zmiany po operacji
upsss osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bzdura że...
to bzdura i przekłamanie że "seks jest tylko w mózgu, w głowie, w psychice", tak mówią często lekarze ginekolodzy bo zależy im na klientkach, do operacji. A seksuolog czy psycholog bedzie to potwierdzał może, z podobnych względów...., bo niby pogada z wykastrowaną pacjentką i ona... odzyska w cudowny sposób ... funkcje utraconych narządów seksualnych...Come on !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Kobieta po takiej operacji już nie jest tą sama osobą co była wcześniej. Zwłaszcza panowie powinni bardziej pomagać kobiecie takiej a nie tylko patrzeć ze to jest nic . To nie jest prawdą jak to się komus moze wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
aha i to nie jest jej widzimisie że tak jest czy nawet że tak jest lepiej niż przed operacją . Zadna kovbieta nie chce sie pozbywać narządów chyba że musi i przez to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bzdura że...
bardzo wiele kobiet na forach pisze o swoich mniejszych lub większych problemach z tym tematem związanych, i są kobiety które piszą że np "jestem 5, 8, 15, 20 ... lat po operacji i seks mam super, nawet lepszy niż z macicą." Tylko kto w to uwierzy? bo wniosek się sam nasuwa, jeśli jest tak bezproblemowo to dlaczego tyle lat po operacji nie zapomniały o operacji ale przekonują innych o takich dobrodziejstwach operacji? mają traumę także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
narzadem seksualnym, a rozrodczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Po tej operacji są bardzo duze zniamy w organiźmie kobiety . Niektóre muszą brać hormony zastępcze przez pól zycia swojego i jak pisałam posychika w tym tez gra rolę i jak partner do tego podchodzi. Dobra jednym to nie przeszkadza a drugi nazwie taką kobietę pustym workiem bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
hormony produkuja jajniki, a mowimy o wycieciu macicy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Ale najczęściej jest wycinana macica razem z jajnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica jest
macica jest narządem i seksualnym i hormonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
To dlaczego kobieta po wycięciu nawet samej macicy szybciej się starzeje ? to jest udowodnione naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wszyscy pierdolicie
Żona jest kilka lat po usunięciu macicy i jajników. Były mięśniaki i wówczas występowały problemy z nietrzymaniem moczu. Dobrze wykonana operacja niczego nie uszkodziła a wręcz poprawiła wszystko.Nie wiem, jak to się stało i nie mamy zamiaru nad tym się zastanawiać, ale teraz nasze współżycie jest o wiele lepsze niż przed usunięciem. Dawniej o orgazmach wielokrotnych można było tylko pomarzyć - teraz cztery, czy pięć pod rząd to norma. A skurcze pochwy przy tym takie, że hej: normalnie czuję jakby kutas był masowany. Jest wprawdzie sucho, ale od czego są lubrykanty. Radzę więc kobiet o to nie podpytywać ( co to może postronne osoby interesować) - stresem było już dla nich to, że musiały przejść zabieg (nie tam żadną kastrację!!!). To jest sprawa jak najbardziej intymna dwojga kochających się ludzi. A napisałem tylko dlatego o tym wszystkim, że rzygać się chce, gdy się czyta wypociny wszystko...a gównowiedzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica produkuje
macica produkuje hormony które chronią kobietę przed chorobami kardiologicznymi, i umożliwia menstruacje i PRAWIDŁOWĄ pracę jajników i to żadne "widzi mi się" kobiety jak sie zle czuje po operacji ogolnie i mniej lub wcale już nie seksualna. To normalna reakcja na te wszystkie zmiany i ubytki...I nie można za to winić jej li tylko "psychiki". Jesteśmy i ciałem i duszą, (psychiką), to się łączy i zależy jedno od drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
ale wszyscy pierdolicie To masz szczęście . Ja nie pierdole jak to napisałes akurat , tylko piszę z własnego doświadczenia bo sama jestem po Histerektomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
prosze podac zrodlo wg ktorego macica produkuje hormony... Po wycieciu janikow kobiety sie starzeja, dlatego radzi sie im hormonalna terapie zastepcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz szczęście
...w nieszczęściu, i zamiast wulgaryzmy pisać, lepiej iść i się cieszyć zdrową funkcjonalną żoną. Jak się nie ma problemow, to po cholerę tutaj włazić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Nie każda kobieta tak to odczuwa ja to napisałeś . Poczytaj sobie wypowiedzi na dziale Ginekologicznym kobiet niektórych co przeszły taką operację. Jest jeden Temat na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Tak samo jest z Amazonkami tzn. po usunięci piersi czy obydwóch nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
po co Ci moj mail, nie mozesz adresu publikacji, wg ktorej macica prosukuje hormony podac tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Mi nie chodzi o naukowe wypowiedzi , tylko jak ja się czuję a nie brednie lekrzy bo tego nie przeszli i nie wiedzą jak ja sie mogę czuć. Powiem Ci każda kobieta po Histerektomii inaczej sie czuje . oczytaj sobie moje wczesniejsze wpisy od kogo to równiez zalezy żeby kobieta czuła się normalną kobietą, wszystkie tak dobrze nie mają jak twoja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
dla mnie oczywistym jest, ze glownym problemem w osiagnieciu satysfakcji seksualnej kobiecie po usunieciu macicy (z jajnikami, czy bez) jest partner, ktory jej powtarza, ze jest wykastrowana, ze jest "workiem bez dna"... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda że
nie wszystkie kobiety żalą się na utratę seksualności po operacji, z różnych powodów. Jednym z wytłumaczenia tego jest że wystarcza im pobudzenie łechtaczki czy pochwy. Osobowości też są różne - im bardziej kobieta jest KOBIECA...tymbardziej identyfikuje się ze swoimi narządami kobiecymi, ja to rozumię;... a reszta - to skutek fizycznego okaleczenia kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Jakby nie było takiego problemu , to nikt by nie zakładał różnych For do rozmowy czy nawet Tematów tutaj na Kafeterii , a są erózne problemy z tym związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
kazda z nas moze miec orgazm lechtaczkowy, jest najprostszy do osiagniecia. A zakonczenia nerwowe ciagna sie od lechtaczki wlasnie i oplataja pochwe. Orgazm pochowy jest najczesciej "pochodna" lechtaczkowego. Kwestia uderzania penisa w szyjke macicy jest tylko jednym z elementow, w dodatku dla sporej grupy kobiet odbierany jako...bol, nie przyjemnosc. Wszystko da sie wycwiczyc, orgazm rowniez. Ale z kochajacym, wrazliwym partnerem, nie troglodyta, dla ktorego kobieta to macica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie koniecznie
mail... ale tego jest bardzo dużo, może jutro to znajdę i podam, przyda się a dlaczego tak zaprzeczasz że NIE może być problemów po operacji...? i bronisz operacji? zaprzeczasz faktom i skutkom u wielu kobiet, pomijając zródła naukowe na razie..? czym się w tym kierujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
aaaa....i tego jest az tak duzo, ze tu, nie forum, nie ma miejsca? Na bibliografie? A w mailu jest go wiecej? :D :P nie mam ochoty dawac Ci na mnie namiarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Ja nie bronię operacji , bo sama jestem po takiej operacji , musisz zrozumieć że nie każda kobhiet w ten sam sposób tak samo wszystko doczuwa jak przed operacją, jak ktos tutaj napisał bo juz sie pogubiłam że nawet lepiej niz przed operają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
poza tym ja nie twierdze, ze nie ma zadnych problemow, a ze macica nie stanowi zrodla orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Miłej i spokojnej nocy Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazm totalny
unerwienie krótko mówiąc biegnie od macicy do mózgu...i od lechtaczki poprzez pochwę i szyjkę do macicy, a zwieńczeniem PRAWDZIWEGO (tzw totalnego) silnego orgazmu jest reakcja MACICY, jej skurcze, uniesienie, powiększenie, wzmożony doplyw krwi i poszerzenie sie naczyń krwionośnych, to jest podniecenie, dlaczego trzeba takie ewidentne rzeczy tłumaczyć? chyba nie masz usuniętej macicy i...teoretyzujesz i to na ...kiepskich materiałach "naukowych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×