Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawi mnie

czy po wycieciu macicy,

Polecane posty

Gość macica nie jest
..a Ty jestes mezczyzna, ktory wiedze o kobiecym orgazmie musi sobie wygooglowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szkodzi że...
nie dasz namiarów, trzymaj się swojej wiedzy, skądkolwiek ona się wywodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
macica nie jest a ty jesteś kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
hm, to ciekawe...tu zrodel nie chcesz podac... moze dlatego, ze nie istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie może nie
dla Ciebie może nie stanowi macica zrodła orgazmu ale i TY "musisz" wobec tego zrozumieć że dla innych ...jednak...stanowi, na litośc boską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
macica nie jest Zapytam się ciebie , jeteś po usunięciu macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
ja jestem osoba przeciwna odbieraniu kobiecie po usunieciu macicy praw do bycia nadal kobieta. Problemy we wspolzyciu biora sie glownie z kompleksow, wmawiania ze jest sie niepelnowartosciowa kobieta. Tak traktowana partnerka z pewnoscia bedzie unikac seksu. I nie bedzie osiagac satysfakcji ze zblizen. natomiast wszelkie "techniczne" klopoty mozna usunac zmieniajac nieco technike, uczac sie innego dochodzenia do orgazmu (o ile w ogole jest to konieczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
macica nie jest To powiedz to wszystkim facetom ignorującym to , że kobieta po Hiterektomii jest nadal kobietą . A ty nie masz racji że macica nie gra roli w orgaźnie, mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
* nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieją, istnieją
...zródła....i istnieją cierpiące na różne przykre dolegliwości kobiety po histerektomii. Ale właśnie chciałabym Ci zadać pytanie które mnie nurtuje, poza wszelkimi tu sporami i animozjami czy różnicami między nami? zajmie mi troche czasu ale kiedyś to zrobie i podam. a pytanie, jeśli kobieta po operacji NIE ma problemów z seksem, uważa czuje tak i myśli że NIE jest ta macica zrodłem dla NIEJ żadnych orgazmów ani jej brak jej nie przeszkadza...to dlaczego tak usilnie wmawiasz innym kobietom, też bez macic, które nie mają już bez macicy doznań, orgazmów - że TAK być nie może..., tylko i jedynie DOBRZE - tak jak u Ciebie? po co ci to przekonywanie innych że "białe jest czarne", skoro one są żywym dowodem na to że nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
nie napisalam, ze nie gra roli, a ze nie jest do osiagniecia orgazmu konieczna. I ze nawet bez niej mozna sie go na nowo nauczyc. Nie kazda nawet musi, bo nie kazda tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
POwiem ci tyle przed operacja za każdym razem miałam orgazmy , a teraz w ogóle ich nie mam . Z moim mężem sie rozeszłam co mnie zgnoił w ten sposób jak opisałam . Mam nowego poartnera i taki jest skutek że nie mam orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
bylas u seksuologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
nie byłam, ale tu chyba chodzi równiez o psyche moją, jedna osoba mi ją zniszczyła totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
potrafisz sie masturbowac? O lechtaczce mysle. Probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
nie próbowałam i chyba nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner to jedno...
są kobiety które same rezygnują ze współżycia bo się nie da..., bo boli itd itp, nawet gdy ich partnerzy są kochający i poprawni, To jest najważniejsze jak kobieta się czuje, ale partner któremu to przeszkadza i jeszcze daje to kobiecie do zrozumienia...to dodatkowy duży problem. Nie ma się co obrażać na określenie "kastracja", z łaciny jest to medyczne poprawne określenie na zabieg usunięcia części lub całego narządu seksualnego , wiem - brzmi to fatalnie ale nie musi. Jak sie pacjentka godzi na taki zabieg, to chyba wie jaki i co jej usuną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
no wlasnie! O tym caly czas pisze! Psyche moze byc blokada! I dlatego uwazam, ze seksuolog moglby Ci pomoc... ...i odpowiedni partner rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
A ty myslisz jakiom sposobem że ja czy inna kobieta to sobie specjalnie usuneła żeby mieć np. świety spokoj z okresem , czy przez chorobę ktora ratowała jej życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
ech, a wlasnie powinnas... moze ja ma macice, ale problemy z orgazmem mialam spore. Przez lata. I sama wiem, jak bardzo trzeba sie nad orgazmem czasem napracowac. A przede wszytkim "uwolnic" swoja glowe... Wg mnie kazdy nasz orgazm to tam sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
taaaa, kastracja to przeciez okreslenie medyczne. Ale to slowo nie podkreca podniecenia, chyba tu sie zgadzamy? Ani wlasnej wartosci... Rownie dobrze mozna grubej, starej kobiecie rozebranej powiedziec, ze...jest stara i gruba. O co ma sie obrazac? Przeciez to prawda. Tyle, ze seksu z nia juz miec nie bedziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
ale to zniszczyła tylko jedna osoba na która miałam nadzieję że mi pomoże przejśc przez to . a okazał się jednym wielkim ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
to do mnie ten zarzut o wycieciu macicy jako sposobu na menstruacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
nie do ciebie tylko poprzednika który pisał o kastracji w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
coz, mezczyzni bywaja bezduszni... i trudno po takie traumie kolejnemu zaufac...rozumiem jestem zakazona hpv i ten, ktory jest temu winien mial mnie gdzies, gdy ladowalam na onkologii (mialam tez klykciny-inna grupa wirusa). Dlugi czas to odchorowywalam, psychicznie dluzej niz fizycznie... Na szczescie znalazl sie jeden taki wrazliwiec, ktory przywrocil mi wiare w siebie. Nie poddawaj sie. A w tego seksuologa to czasem tez warto "zainwestowac". Same nie potrafimy sobie ze soba poradzic, a taki mezczyzna ma umiec? ;)trzeba mu pomoc. Temu partnerowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Np. strasznie mi było przyjemnie leżeć po operacji w spitalu zamiast 10 dni to prawie 3 miesiące bo były powikłania pooperacyjne i taki jeden ci powie ze to ja specjalnie poszłam usunąc tylko dlatego że ja może chciałam tego . Tego organu żaden ginekolog nie usunie jak nie ma przyczyny zeby go się pozbyć żeby ratować zdrowie czy zycie. Napewno wybiorę się do Seksuologa , bo sama niekiedy już nie wyrabiam psychicznie przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
do partner a lubrykaty? Probowalas? A co ginekolog mowi? Po operacji Cie ogladal? Wg niego wszysko jest ok, czy wspominal cos o ewentualnych poprawkach, plastyce pochwy itp? Dziewczyny, seks nie jest moze w zyciu nawazniejszy, ale bez niego...coz, same wiecie jak jest. Walczcie. Dla samych siebie. I prosze, zacznijcie od lechtaczki, od masturbacji. Same. Bez presji: ze musicie dojsc, ze facet czeka... Nauczcie sie tego od nowa. Powoli. Z nawilzeniem, jesli wlasnego nie ma. Najpierw wolne koleczka, potem szybsze. Zmienne ruchy i tempa. Moze nie od razu bedzie final. Ale probujcie. Orgazm przyjdzie. Zobaczycie. Moze nie taki wielki, ale...bedzie. I pozniej juz pojdzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam że
bylismy i razem i z osobna wiele razy u seksuologa, i nie "ściemniał' przynajmniej że im więcej razy do niego przyjdę za stówkę, to tym więcej w łożku poczuje ha ha ha , I u psychologów też, nie było dla nas lepszego rozwiązania po kilku latach raczej bardziej mojej męki, niż jego (bo on swoje "skarby" ma do dziś...tyle że dla mnie już nic po nich), jak pogodzić się z tą sytuacją i przejśc na koleżeństwo, bo "z pustego i salomon nie naleje". Przepraszam jeśli komuś odbieram nadzieje, w koncu każdy jest inny, i nie musi być tak zle jak ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
macica nie jest dziekuję za rady :) Ja juz się zbieram do spania Dobrej i spokojnej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie jest
nie jestem lekarzem, moge tylko radzic z poziomu wlasnych doswiadczen...wiem, ze czasem warto poszukac lekarza, ktory specjalizuje sie w naszym problemie, bo ten z pierwszego z brzegu szpitala moze zwyczajnie nie wiedzec jako sa najnowsze metody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×