Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Gość benkart
Witam! Pragnąłbym Państwu nieco przybliżyć moją osobę. Na imię mi Wieńczysław, jestem 46 letnim rencistą z Rypina, bez jakiegokolwiek wykształcenia, pozostającym wciąż na utrzymaniu matki, emerytowanej biletowej PKP. Ojciec uciekł w dwie sekundy po moim urodzeniu, widząc jak na dłoni, że nie jestem jego synem - te cygańskie rysy twarzy oraz psie uszy mówiły same za siebie. Szkołę przerwałem w wieku lat 16, byłem tedy uczniem trzeciej klasy (nigdy nie szła mi nauka, za to jako jedyny w klasie potrafiłem polizać się po jajach i ugotować bigos, jakiego nie powstydzili by się żadni cyganie). Zatrudniłem się wtedy jako popielniczka na dworcu w Koziebobrach, wieczorami dorabiałem do skromnej pensji jako ruchomy wór na spermę dla wszystkich okolicznych meneli. Bardzo lubiłem moje zajęcia, jednakże musiałem zakończyć swą karierę zawodową po tym jak odbyt rozerwał mi wielgachny naganiacz Władymira, byłego traktorzysty z Kazania, który zapakował mi swą kiełbasę bez żadnego wcześniejszego smarowania. Dupsko pękło mi aż do wysokości trzeciego kręgu szyjnego. Po długotrwałej rehabilitacji okazało się, że nie będę mógł nawet srać normalnie i od tamtej chwili walę kupę w woreczek podłączony bezpośrednio do okrężnicy. Obecnie przesiaduję całymi dniami w domu mojej kochanej mamusi, korzystam z socjalnego pakietu TP żeby łączyć się z siecią i wyzywać wszystkie kobiety, które w moim mniemaniu są dziwkami. Moja mama także, ale jej głośno tego nie powiem, bo kto by mi gotował zupę kartoflankę i podawał te przepyszne kanapki z psim smalcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaicie
Zloty to benkart taen sab pojjjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
zadowalacz.....jestes naturalnym idiotom.....ile bys nie zdal szkol.....NA ZAWSZE ZOSTANIESZ KOOORVA MALYM IDIOTA.......TAkim parszywym..........skooorwysynem......a wiesz czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czaicie Zloty to benkart taen sab pojjj** Jestes w błedzie :) Złoty to storczyk :) a benkart to niejaki burak któremu sponiewieraliśmy tu kiedys laske tlenioną blondi pindzie :) ot cała prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
kometa.......sama siebie chwalisz........??????? jestes tak popierdolona ze mozg staje....... ale to nie jest wazne......tobie dalej z pizdy wali......smierdziuchu!!! kobieta.....a taka fleja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaicie
Złoty Storczyk i benkart to ta sama ciota sprawdzone potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
do nie czicie.........masz racje ....razem ze zlotym cie jebaismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czaicie Złoty Storczyk i benkart to ta sama ciota sprawdzone potwierdzone jesli masz racje to powiem szczerze ze wiem ze ma rozdwojenie jazni i wieeelką wyobraznie ale ze az tak wulgarny to mnie zaskoczyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
warkocz,......masz racje.....walilem taka osiedlowa szmate.... i to bylas TY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś odkrylismu tu prawdę, ze tleniona fajansiara ma 15 lat i siedzi a Anglii na zmywaku :D I swojego przydoopasa co ja po piwnicach roocha tu nasłała i mysli że jak wykaże się swym osiedlowym buractwem to nas obrazi albo że pójdziemy skoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś ja nie jestem sobą tylko kimś całkiem innym:) A Iliady nie napisał Homer tylko inny grek o imieniu Homer:) Witam wszystkich🖐️ a szczególnie miłe panie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
arkocz.....nie pamietasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy 😘 potrzeba nam tu oddechu przy kulturalnych rozprawach Zadowalacz ja to wiem i Ty ale i tak do niego nie trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skrót od arkan koczownika:) Widać jest Mongołem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
zadowalacz......teraz doszedles do tych wnoskow........poczytaj twoje wypowiedzi wstecz.........pedale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×