Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

kobietki a co tu tak cicho:(:( paczusiu a ty kiedy testujesz??? lady lave a ty??? kurcze moje kochane jeszcze 9 dni i wizyta:( niemoge sie doczekac:):) w czwartek juz mojego ukochanego rodzice sie dowiedzieli:) a moi jutro sie dowiedza przyjedziemy do nich z wiadomoscia:):) a jak tam u was kobietki rodzice zareaguje na ta wiadomosc to bedzie ich pierwszy wnuk??? caluski :*:* paczusiu i jak kupilas wiesiolek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie olenka81, prywatna sekretarka, kiaaraaaaaaa22 :):) kobietki a wy kiedy testujecie?? kurcze ja tu taki rodzyneczek chyba ktory juz sie wystaral:) ale moze zalozymy jakas tabletke staraczek:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karmelku :)jeszcze nie kupilam.Za chwile jedziemy na zakupy to kupie sobie:)A od ktorego dc trzeba lykac??slyszalam,ze 3 razy dziennie.Ja ten cykl mialam bezowulacyjny:(nie testuje:(Dzisiaj to moj 27dc. Dobry pomysl z ta tabelka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kurcze bys musiala sobie poczytac w necie jak sie przyjmuje ten wiesiolek wiem tylko tyle ze sie go przyjmuje w tejpierwszej fazie cyklu nie wiele ci pomoge ale jak chcesz to sobie jedz na zakupy a ja za ciebie poczytam:D paczusiu to teraz czekasz na @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mozesz poczytac:):)hi!zartuje:)@ powinnam dostac za 3 dni,ale napewno sie spozni.Nastepnie biore Clo i 11dc na monitoring:) ojjj nie moge sie doczekac:) A Ty karmelku dobrze sie czujesz??brzusio nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jade na zakupki:)moze wieczorkiem wpadne:) Karmelku jak tam ukochanego rodzice zaaragowali??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane :) pewnie teraz o tej godzinie nikogo nie bedzie, kurcze nawet nie mam czasu w ciagu dnia zeby wejsc i z wami popisac jedynie poznym wieczorem wczoraj sobie jeszcze poszalalam z partnerem ;) był to moj 12 dc mysle jednak ze to i tak za pozno :) a co u was ciekawgo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku ja mam do testowania jeszcze sporo czasu :) przynajmniej 11 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor kobietki:) Karmelku kupilam wreszcie wiesiolek:) Lady love ale masz fajnie 12dc i staranka:)Ja jeszcze troche musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus11 tak tylko ze ja mam krotkie cykle wiesz.. 24 dni i juz jestem po owulacji, znaczy sie tak mi sie wydaje :) ale wczesniej tez było przytulanko wiec moze akurat wtedy cos zaskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom krociutkie :)ja ma co 30 dni.A bierzesz moze wiesiolek albo jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore wiesiołka bo sluz zawsze mialam dobry i praktycznie przez caly cykl mam go sporo :) co do witamin to ogolnie jem wszystko co jest bogate w witaminy ;) pozatym biore kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wiesiolku napewno ci sie poprawi :) a teraz mykam do łozka :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kochane:D co tam slychac?? my wlsanie sie szykujemy do dzidków:):) zeby im powiedziec wlasnie ze nimi beda:):) paczusiu a tesciowie to normalnie zareagowali....ciesza sie bo to bedzie ich pierwszy wnuk ale tez byli zaskoczeni:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry wszystkim!:) Szykuj sie szykuj Karmelku:):)cmok!:) Ja jeszcze w lozeczku:)zaraz tez musze wstawac,bo jedziemy odwiedzic znajomych:):)Milej niedzielki Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ;) ja bylam dzisiaj na chrzcinach :) Moj partner został ojcem chrzestnym, jej jaka ta malutka sliczna ;) zakochalam sie w niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz dobry wieczor :) jak tam minal dzien kobietki bo mi calkiem milo.moi rodzice juz zawiadomieni ze beda dziadkami ...mama mnie wycalowala za wszystkie czasy:D lady lave nie zakochuj sie w dzidzi bo nie dlugo bedziesz miala swoje jak sie wam szybko uda a za to trzymam kciukasy...paczusiu za ciebie tez trzymam kciuki w ty m-cu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) to swietnie ze az tak sie ciesza :) mi dzien tez minał całkiem miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sie boje dziewczyny ze jak pójdę do lekarza to nie zobaczy bijacego serduszka;( musze poczekac jeszcze tydzien a sie strasznie boje tej wizyty :( chyba za bardzo sie tym wszystkim przejmuje:) a jak kochne u was rodzice by zareagowali na ta wiesc ze beda dziadkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie napewno serduszko bedzie ladnie biło :) szczerze mowiac nie wiem jak by zareagowali.. ja ich od jakiegos czasu delikatnie na to nastawiam delikatnie bo jakby nie bylo mam tylko 20 lat.. inaczej.. dla nich tylko, dla mnie az, pewnie beda w szoku, no ale coz przeciez to moje zycie, pozatym wiedza ze juz niedługo sie wyprowadzam wiedza o slubie wiec mysle ze az tak zle nie bedzie :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam przeczucie ze jestem w ciazy nie wiem czemu tak mysle.. chyba przez sluz :P bo jest zupelnie inny.. gesty biały i na dodatek jest rozciagliwy jeszcze tylko 10 dni do @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave beda w szkou ale napewno beda sie bardzo cieszy a jak juz urodzisz to beda plakac z radosci:):)lady lave nie martw sie ze nie masz slubu nie ty pierwsza i ostatnia najwazniejsze zebys byla szczesliwa i ze wiesz ze odpowiedzialnie podjelas ta decyzje:) a tak w ogole to dzien dobry dziewczynki ja sie wyleguje na urlopie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave beda w szkou ale napewno beda sie bardzo cieszy a jak juz urodzisz to beda plakac z radosci:):)lady lave nie martw sie ze nie masz slubu nie ty pierwsza i ostatnia najwazniejsze zebys byla szczesliwa i ze wiesz ze odpowiedzialnie podjelas ta decyzje:) a tak w ogole to dzien dobry dziewczynki ja sie wyleguje na urlopie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety:) Ja niedawno wrocilam do domciu,zjadalm kolacyjke i teraz moge poleniuchowac:)Jutro mam dostac@.Mam nadzieje,ze sie nie spozni:) Karmelku moi rodzice strasznie by sie cieszyli jak by sie dowiedzieli,ze jestem w ciazy:):)Maja juz jednego wnuka:) Karmelku napewno wszystko bedzie dobrze i zobaczysz pieeekniutkie bijace serduszko:):)nie mysl za duzo:) Lady love powiem Ci ze ja tez mam jakis inny sluz.Moze jednak @ nie przyjdzie:)Trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli wariuje.. teraz znowu mi sie wydaje ze jest tak samo jak przed kazda miesiaczka nie moge tyle o tym myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kachane!!! lady lave i paczusiu ja za was trzymam kciuki najmocniej jak tylko potrafie...paczusiu oby@ nie przyszla ...lady lave mam rozumiec ze oczekujesz juz ze jestes zaplodniona tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×