Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

kobietki nie dajcie sie zlapac psychice... planujcie dzidzie ale wszystko na luzie ....to naprawde duzo daje...nam sie udalo dopiero wtedy kiedy naprawde pierwszy m-ac nie myslalam o ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie myslalam w tym cyklu o ciazy, teraz dopiero do mnie dochodzi ze mam szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Cześć dziewczyny. Pewnie już śpicie...Dołączyłabym się do was ;) Potrzebuję grupę wsparcia bo straramy się z mężem już 9 mies i nic i nic. Ale mam nadzieję że w tym roku jeszcze zdążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina bede 3mac kciuki.. dlugo sie juz staracie :( byliscie na badaniach u lekarza czy aby wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Właściwie to staramy się o drugie dziecko. Pierwsze było za 3 podejściem. Do trzech razy sztuka jak to mówią :) A teraz coś kiepsko idzie. Nie byłam jescze u lekarza, bo to troche wina męża a raczej jego pracy. Nie zawsze jest w dzień owulacji :/ W tym miesiącu jest szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no chyba ze tak :) a ile lat ma wasze szczescie? ( sorki ze tak pytam, ale z reguly jestem ciekawska ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Nasze największe szczęście na świecie skończyło 2 latka. Jest takie fajne że marzy nam się jeszcze jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
No na pewno. A ty Lady Love pierwszy mies sie starasz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pierwszy miesiac :) nie dawno sie dowiedzialam ze z tego moze wyjsc dziewczynka ;) jezeli oczywiscie doszloby do zaplodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Ja tez chciałam celować w dziewczynkę, na początku. Bo teraz to już tak nie kalkuluję, byle zajść ;) Dużo dziewczyn zaszło za pierwszym razem. Więc szanse masz na pewno. Oho, mały zaczyna coś marudzić przez sen. Muszę zmykać. Trzymam kciuki za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love,z sympatii do Ciebie,powodzenia,trzymam za Was wszystkie kciuki:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos dziewczyny :) Karmelku ktorego idziesz do gin.?:)A mierzylas moze kiedys temperature? Ja w tym cyklu staram sie mierzyc:)Wczoraj rano i dzisiaj mialam mialam 36.7 a wczesniej 36.4.Zdziwilo mnie to poniewaz dzisiaj powinnam dostac@hmm..:)Ciekawe. Witaj Anntonina:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) co tam u was kobietki słychać?? paczusiu ja idę do lekarza w poniedziałek :) strasznie się boje:( ostatnio coraz częściej mnie brzuszek boli nawet wtedy gdy długo stoję albo chodzę....to zaczyna mnie bolec tak jak na okres :(:(a dzisiaj rano nawet mnie troszkę kluje w podbrzuszu:(;( mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze może dlatego mnie boli ze macica się rozciąga,..sama nie wiem ale wiem jedno ze jak będę u lekarza i zanim nie zobaczę serduszka to serce będę miała w gardle...:( paczusiu ja nigdy nie mierzylam tempki:):) a napisz mi dostalas @ ??mam nadzieje ze nie:D bylo by super:D lady lave a co tam u ciebie?? calusy:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) co tam u was kobietki słychać?? paczusiu ja idę do lekarza w poniedziałek :) strasznie się boje:( ostatnio coraz częściej mnie brzuszek boli nawet wtedy gdy długo stoję albo chodzę....to zaczyna mnie bolec tak jak na okres :(:(a dzisiaj rano nawet mnie troszkę kluje w podbrzuszu:(;( mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze może dlatego mnie boli ze macica się rozciąga,..sama nie wiem ale wiem jedno ze jak będę u lekarza i zanim nie zobaczę serduszka to serce będę miała w gardle...:( paczusiu ja nigdy nie mierzylam tempki:):) a napisz mi dostalas @ ??mam nadzieje ze nie:D bylo by super:D lady lave a co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Hejkum. Paczus ja mierzyłam temp wiele razy. Pomaga ustalić kiedy jest owulacja. Tuz przed @ tempka zawsze spada(po owulacji jest dużo wyższa) i rozwiewa nadzieje starających się o dzidziusia...Niestety przeżyłam to wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) karmelku nie masz sie czym przejmowac ;) bole brzucha z tego co czytalam i z tego co mi dziewczyny mowily wystepuja w pierwszej fazie ciazy, pewnie wszystko jest ok :) co u mnie? hmm w sumie nic ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave wiesz ale jak mnie boli brzuch to mam 100 mysl na minute :( tym bardziej ze boli kiedy dlugo jestem na nogach:(:(kurcze kiedy ten poniedzialek...a gdzie nas paczus:( chyba jeszcze nie wrocila z pracy:) lady lave a ty mierzysz temp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zmienilas nick :) mierze od ok 2 lat :) chociaz w tym cyklu nie bo mi sie termometr popsuł a nie chcialo mi sie leciec do apteki :) znaczy sie mierzylam do 13dc wiec najwazniejsze mam za soba :) 11dc mialam skok i nic innego mnie nie interesuje :) do @ mam jeszcze jakis tydzien i nie wiem czy chce wiedziec czy mi tempka spada czy nie.. chyba wole nie sprawdzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede zdawac wam relacje :) teraz to nie ma sensu :) bo tempka i tak byla by podwyzszona.. chociaz moze bylaby troche bardziej niz wczesniej.. narazie to jedyne co mnie zaczyna denerwowac to to ze mam zaparcia, chce ale nie moge.. no i pobolewanie obok jajnikow korci mnie zeby zrobic sobie bete.. za jakies 2 dni ehh nie wiem sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Cze niunia :) Ja usilnie staram się od kilku mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave ja bole jajników i zaparcia miałam przed spodziewana miesiączka która na szczęście do tej pory nie przyszła:D wiec za ciebie kciuki trzymam.a moze akurat za pierwszym razem tobie sie uda:) wiecie nie wiem czy to ma sens ale chyba juz jutro sie do gina przejde bo caly czas mnie ten brzuch pobolewa czytałam tez ze silniejsze bole moga występować przy tyłozgięciu macicy a wiem ze ja mam nawet lekarz ostatnio potwierdził...a moze tylko jutro rano zadzwonię do niego i sie spytam czy mam czekać do poniedziałku czy przyjechać jutro...moj lekarz niestety przyjmuje tylko w poniedziałki i w czwartki i mam do niego ze 35 km. wiec będzie lepiej jak do niego zadzwonię. lady lave mam nadzieje wlasnie ze relacje zdawać będziesz na bieżąca...antonina a ty od ilu miesięcy sie starasz??? mi się udało za 9 razem:):)pozdrawiam was dziewuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki:) juz jestem karmelku:):) Wiecie co...ja mierzylam temp.jakos w 4i 5 miesiacu staran.Potem mi sie nie chcialo:)W tym cylku mierze dlatego poniewaz gin.powiedzial mi ze nie bedzie niestety owulacji:(i z ciekawosci chcialam sprawdzic czy temp.nie wzrosnie:)i tak bylo.Ale dzisiaj to moj 31dc i od wczoraj mam wyzsza(36.7)i to mnie zdziwilo:) Karmelku i jak dzwonilas do gin?ja tez slyszalam ze brzyszek moze pobolewac w pierwszej fazie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku bo mnie wlasnie nie kluja janiki znaczy sie od dzisiaj pobolewaja raz jeden raz drugi ale czuje cos w podbrzuszu calkiem na dole i jeszcze takie dziwne klucia w pochwie, straszne dziwne te uczucie jest niby mnie nie boli tylko hmm nie wiem jak to opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Karmelku, tak chyba z 8 miesiecy? Może pójdę twoim śladem :) Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×