Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

witam i ja :) owulka jak w zegarku pol godziny temu także wieczór należy do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nowa kolezanke:D witaj szusza:) jak tam ida staranka??? trzymam za ciebie rowniez kciuki:):) ja jutro mam pierwsza wizyte i gina chyba nocy nie przespie:D nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady lave napewno bedzie trzymam za was kciukasy:D lady lave a slyszalas o wiesiolku ??? go sie zazywa w cyklu do jajeczkowania i slyszalam opinie ze naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak slyszalam :) ale ja mam dobry sluz :) i nigdy mi go nie brakuje :) wiec nie potrzebuje wiesiołka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie by bylo jakby wam sie udalo za pierwszym razem:D mi go niestety brakowalo czyli sluzu ale w styczniu jak nigdy mialam go duzo:):)i udalo sie ale po wizycie napisze wiecej...lady love a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 :) wiesz ja do konca pewna nie jestem czy sie udało czy wogole mam szanse zeby mi sie udalo z tego wzgledu ze stosunek odbył sie 7dc :) wlasciwie to były juz moje plodne dni, ale owulacje to ja mam w 10dc.. i nie jestem pewna czy te plemniki rzeczywiscie zyja tak dlugo w sluzie.. mam nadzieje ze tak cykle mam tylko 24 dniowe czasem nawet 23 wiec to nie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trudno mi co kolewiek tobie poradzic moze w nastepnym miesiacu idz do gina na monitoring czy doszlo do jajeczkowania??? ja mama(mialam)30-dniowe cykle ost.miesiaczke mialam 25.12 a do zaplodnienia doszlo podejrzewam ze 9.01 ....lady lave zajrze jutor a teraz ide odpaczac i ide lulku:):)jutor do pracy a ja ciagle senna chodze:(dobrze ze nie mam zadnych dolegliwosci typu mdlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lady Kiedys juz sie spotkalysmy na innym topiku. Ja testuje w Walentynki. Zycze Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
witam kobitki:) chetnie sie przylacze co prawda jeszce sie nie staramy z narzeczonym o dziecko ale pomalu zaczynam sie zastanawiacv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) no prosze :) razem bedzie nam razniej ;) dzieki ze wpadłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
a Ty d jak dawna sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
mam nadzieje ze Ci sie uda bede 3mala kciuki:) ja moze tez bym sie juz starala ale w gre wchodzi praca.nie mamy jeszce z partnerem stalej pracy,co prawda jakies pieniazki sa ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem :) moj partner ma stala prace, zaniedlugo ma dostac awans wiec jest dobrze :) dziekuje :) byłabym naprawde bardzo szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
nie watpie w to ze bylabys szczesliwa.dziecko to naprwade ogromny skarb:) a planujecie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) mialbyc pod koniec roku, albo na samym poczatku nastepnego :) ale jezeli okaze sie ze jednak jestem to bezproblemu da sie go przyspieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaaraaaa22
heyka własnie jestem w 6 tygodniu ciąży termin mam na koniec wrzesnia a poczatek pazdziernika ,straznie sie denerwuje poniewaz to moja pierwsza ciąża i jak czytam te wszystkie wypowiedzi coraz bardziej boje sie porodu ,choc jest jeszcze bardzo duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobietki niedawno co wrocilam z wizyty od gina:):) jestem jak narazie w 4 tyg ciaży a od OM 5 tyg. narazie niestety nie widac zarodka tylko sam pecherzyk:(:( ale nastepna wizyte mam za 1,5 tyg i juz powinno widac pikajace serduch:):)kiaaaraaaa22 a ty w ktorym tyg zobaczylas juz swoja dzidzie????pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kobietki:)Moge sie przylaczyc?:):)staramy sie z mezem o dziecko 8 miesiac.Niestety ten cykl mialam bezowulacyjny wiec nawet sie nie nakrecam ze moglo sie udac:)spokojnie czekam na @ i zaczynam brac Clomid(to samo co Clostilbegyt)a 11 dc ide na monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobiecinki zyjecie??? ja wlasnie siedze w pracy i sie obijam:P dzisiaj juz jestem spokojniejsza po wczorajszej wizycie ale bede pewniejsza jak bede juz widziala bijace serduszko naszego malenstwa:):) dziewczynki fajnie by bylo jakbyscioe na walentynki dostaly taki fajny prezencik:) czyli dwie kreseczki na tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) dzis snila mi sie pozytywna beta :P nie wiem czemu, wlasciwie nawet nie mam zamiaru jej robic ;) ja w walentynki testowac jeszcze nie bede mogla, za wczesnie ;) ale zycze wszystkim innym 2 grubych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk!!:)hejka!jakie dzisiaj mamy humorki??:)Karmelku ale to musi byc pieeekne uczucie zobaczyc pikajace serduszko swojego malenstwa!!!:)Ja jestem dobrej mysli,ze mi sie uda po Clo:)Juz nie moge sie doczekac wizyty u gin. Dziewczyny czy mozna lykac jednoczesnie Clo i wiesiolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×