Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

lady lave dziekuje ze mnie troszke uspokajasz ....ja sobie sama to tlumacze...ale nic nie daje:):):):)pozytywne myslenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie :) jak to kiedys ktos powiedzial, w ciazy od samego poczatku powinno sie myslec tylko o milych pieknych rzeczach ;) wiec nie zamartwiaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:)jestem juz:)Zupka zrobiona:) Karmelku wszystko bedzie dobrze.Ja wczoraj sie naczytalam o pierwszych objawach ciazy i bardzo duzo dziewczyn ma bole brzuszka.Tak jak na @.Wiesz co...boje sie zrobic tescik,chyba jeszcze troche poczekam:) A ja mam cylke 27,28,29.30 dniowe.Jestem z Walcza(ZACH.POM.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu ja tez sie naczytalam ze takie sa objawy w takich wczesnych ciążach ale lekarz bardziej mnie ywstraszyl bo powiedzial ze to nie jest normalne...moze chucha na zimne:) paczusiu to moze poczekaj z testem zeby sie nie zawiesc....nie dlugo moja zguba przychodzi z pracy:):) odezwe sie jak wroce od gina wizyte mam dopiero o 18.45 :/ calusy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cześć dziewczyny... chce się skromnie przyłączyć... mam cykle po 28 dni, następna @ ma przyjść 19.02... oby nie:P Jestem z dolnośląskiego (30 km od Wrocławia) i mam... 20 lat... jak by nie lady love to nigdy bym się tu nie odezwała bo czuła bym, że zaraz zostanę ukamieniowana:P Naprawdę jestem dla Ciebie pełna podziwu... odważna jesteś:)) Ja mam znajome o 10 lat starsze i jeszcze o dzieciach nie myślą, ale mam też w moim wieku, które już dawno dzieci mają... ale to raczej nie ze staranek:P Ale teraz i tak są szczęśliwe:) Mój luby ma 23 lata, stałą prace (ja też pracuje) i jesteśmy ze sobą od dzieciaka (już ponad 5 lat). Staramy się od sierpnia... 7 cykl (może szczęśliwy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie robie testu:)jak zobacze jedna kreske to zalamke strzele:) niby w tym miesiacu mialam cykl bezowulacyjmy ale w 30 dc pozniosla mi sie temp. o 3 kreski.Dzisiaj 32dc i czekam na @.Nie wiem o co chodzi:/ Mierzysz moze temp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Chodzi o to że jestes w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina mierzylam temp.caly cykl i nie mialam skoku(36.4)a w 30 dc skok do 36.7.Nie jest to Twoim zdaniem troche dziwne?:) ciekawe jak Karmelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Hmm...No fakt, trochę jest. Ale może owulacja ci się przesunęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam Cie celownik :) hehe moze i jestem odwazna w sumie moglabym sklamac i napisac np ze mam lat 25 ale to nie w moim stylu :) Moj facet tez ma 23 lata i stala prace tak jak twoj :) mam nadzieje ze ten cykl bedzie dla Ciebie szczesliwy :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJagoda
My staramy się o dziecko 4ty cykl. Synek ma już półtora roku. Jego spłodziliśmy w drugim cyklu. Poczytałam Wasz temat i stwierdziłam, że głupszych wypowiedzi jeszcze nie widziałam. Pewnie zaraz się posracie od tych "tempek", "brzusiów" itp. kretyńskich tekstów. Weźcie poczytajcie trochę fachowej literatury i nie zadręczajcie się tymi swoimi pierdami o symptomach ciąży. Najlepsza jest i tak założycielka! Wcale nie jest tak łatwo spłodzić dziecko, ale Ty to masz wszystko zaplanowane i obliczone, nawet płeć hahahaha!! Powodzenie staraczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda, sluchaj nie obrazaj nas tutaj bo jeszcze zadna z nas nie uzyla slowa fasolka czy bobo jak na innych topikach przynjamniej ja tego nie widze tak dla Twojej swiadomosci, 2 lata obserwuje swoj cykl.. dzien w dzien mierze temperature i dokladnie 11 dc mialam skok wiec owulacja była 10, wieksze szanse sa na dziewczynke jezeli plemniki przezyly by 3 dni we mnie, fachowa literarure to moze Ty sobie poczytaj ok? wiem ze nie jest łatwo splodzic dziecko moja droga i wcale sie nie zdziwie jezeli dostane w tym cyklu miesiaczke, trudno postaram sie z narzeczonym w drugim cyklu symptomy sa wazne, kazda zmiana w ogranizmie powinna byc zauwazona przez nas samych wiec nie pierdziel farmazon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 13 piątek:P Tak dziewczyny mierze tempki, skok był, utrzymują się ponad wyższą linią, ale itak są jakieś niskie. Wszyscy mi mówią, że ja takie poprostu mam i najważniejsze żeby były ponad linią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:):) wiatam nasza nowa kolezanke celownik:) kobietki wczoraj juz nie wchodziilam na kafe bo od lekarza wrocilam dopiero o 21 i bylam troszke zmeczona:( kochane widzialam juz nasze szczescie i serduszko chwila nie do zapomnienia:D:D:D jestem strasznie szczesliwa:) ale dobrze ze przyjechalam do niego wczesniej bo te bole co ja mam to nie rozciagajaca sie macica tylko niestety kurczaca;( i moze dojsc do poronienia ...zabronil mi gdzie kolwiek wychodzic..na spacery, na zakupy , zero wysilku i tylko lezec...no i celibat zero przytulania. dal mi luteine dwa razy dziennie i no-spe forte...kochane nawet mamy filmik na telefonie naszego skarba:):) celownik a ty 19. testujesz tak?? od jakiego czasu staraczka?? mi sie udalo za 9 razem:) mierzysz temp.?? zycze wam kobietki milego dnia:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm mamy intruza kochane:D:D:D??? jagoda jezeli sugerujesz nam czytac literature to nie wiem jak taka oczytana osoba jak ty robi na takim kafe:P:P:P:P bo napewno nie szukasz porad tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku mowilam ze bedzie oki:):)ale to musi byc piiieeekne uslyszec bijace serduszko swojego dziecka :):):)Nio to GRATULUJE!!:):):)Mezus musi teraz dbac o Was.A Ty tylko lez:):) Ja dalej czekam na @.Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu zebys wiedziala ze dba oboje jestesmy szczesliwy:)taka kruszynka 5 mm a juz serduszko bije:) dokladnie 5 tyg i 6 dni.a od OM 7 tygodni lekarz mowi ze owulacja musiala mi sie przesunac. paczusiu a ty jeszcze @ nie dostalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze ze dba:)ja pamietam jak mojego brata zona byla w ciazy .Smiala sie ze jak otwierala lodowke to bylo tyle owocow i takich ktorych nigdy na oczy nie widziala:)hi! jeszcze nie dostalam @:)Myslisz ze owulacja mogla mi sie przesunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu mi sie przesunela lekarz moj powiedzial ze z tego co widzi na usg to musialam zajsc zaraz przed spodziewana @ ..bo z jego ustalen to 5 tyg.i 6 dni to nie jest od zaplodnienia od zapolodnienia sa trzy tyg.6 dni...a od OM to 7 tyg. widocznie owulka mi sie o tydzien przesunela ....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko jest mozliwe:)Nie robie testu.Jak za tydzien nie przyjdzie to wtedy pomyslimy o tesciku:)Dzisiaj mialam 36.8 jeszcze o jedna kreske wyzej.hmm...:) A jak brzusio?mniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko jest mozliwe:)a ja jeszcze poczekam tydzien.jak @nie przyjdzie to pomyslimy o tesciku:) a jak brzusio?mniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Witam kobietki :) Jeśli pozwolicie, chciałabym dołączyć Przeczytałam prawie wszystko, co napisałyście. Nie wiem w jakim jesteście wieku (prócz dwóch 20-latek). Ja mam lat 26, mieszkam pod Piasecznem. Ze słyszenia od \"koleżanek-mam\", wiem, że najłatwiej zajść w ciąże nie myśląc o tym za dużo, nie denerwując się, na luzie. Wiadomo- kwas foliowy i takie rzeczy. Słyszałam, także, że pół roku \"próbowania\" to jest standard, więc nie ma co sobie robić wielkich oczekiwań na samym początku. Tak słyszałam, więc kwasik biorę i generalnie ciesze się życiem, bo za pierwszym razem na pewno się nie uda... Ale, ale... ja zawsze mam farta :) to był pierwszy miesiąc, kiedy nie uważaliśmy (generalnie, zawsze chcieliśmy, żeby to wyszło \"z WIELKIEJ MIŁOŚCI\" ;), a nie z jakiegoś wyrachowania czy wyliczenia...) Otóż, co się dzieje- 4 dni temu powinnam dostać okres. Zrobiłam dwa testy i jest malutki, ledwo widoczny paseczek. Nie wiem co o tym myśleć... Może się udało :))) Za pierwszym strzałem:))) Co o tym myślicie? Miałyście coś takiego? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Cze Asia! Myślę że ci się udało!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps: Szkoda że synek Jagody ma taką mamę. Tylko kretynki używają takiego słownictwa i obrażają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×