Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Czesc kobietki! To ja, wasza Antonina:) :) i żeby było jasne-tylko tu sie udzielam ;) :) Wiem wiem długo mnie nie było. Nawał pracy i praktycznie nie zaglądałam do internetu. Wkurzyłam się po ostatnim @, bo już myślałam... ech Piłam te ziółka bo trochę o nich czytałam ale już przestałam. Jestem po owulacji ale jakos szczególnie inaczej się nie czuję. No tak, właśnie mijaja 2 lata odkąd staram się z mężem o drugiego dzidziusia. Myślałam że to będzie tylko pyk i już a tu tyle czasu upłynęło.... Normalnie jak teraz dostanę @ to zaleję się w trupa! Paczus dajesz radę? Bo my idziemy łeb w łeb... Karmelku powiedz co robić żeby nie myśleć i odpuścić sobie??? Witaj Agi27 i gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anntonina:D:D juz myslalam ze sie nie odezwiesz:Pja juz nie daje rady!!powaga:(podchodzimy do inseminacji w tym cyklu!teraz biore clo za za 2 dni encorton. Dziewczyny wiem ze wcale nie musi sie udac ale trzeba wierzyc!!trzymajcie za nas kciuki!:)Boze!!zeby sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co tam u Was slychac???ja jestem 6 dzien po iui.Im blizej testowania tym bardziej sie denerwuje:ojesli sie nie uda tym razem to kolejny raz podchodzimy do iui we wrzesniu albo sierpniu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus iui?? czyli?? bo sie nie orientuje w skrotach:( przepraszam:( u nas dobnrze. w weekend jedziemy nad morze:) Aleks dzisiaj konczy 5 miesiecy. wazy 7 kg.lobuz maly:) Paczus trzymamy kciuki:) Antoniana co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku sorki:Ppodchodzilismu do inseminacji:)Mialam robiona 2 razy w jednym cyklu,wiec szanse sa troszke wieksze niz przy jednej inseminacji.Jestem 6 dni po.Tak bardzo chce zeby sie udalo....jak sie nie uda to kolejnym razem musi:) Twoj synus juz ma 5 mieszkow!szok jak ten czas leci!:)duzo zdroweczka dla Was! Anntonina co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja cieszę się słońcem i upałem :) Ostatnio coraz częściej zaczynam myśleć że już chyba mi nie zależy na tym drugim dziecku. Minęły 2 lata odkąd się staramy...Dziecko już prawie odchowane, można wszędzie z nim jeżdzić albo zostawić u dziadków. Dzisiaj w ogóle śnił mi się poród i przypomniało mi się jak to było. Brrr... Trudno, może tak miało być. Czas się z tym pogodzić. Za Ciebie Paczuś trzymam kciuki! Musi się udać w tym miesiącu!! Czujesz się jakoś inaczej po ins.? Karmelku na jak długo jedziesz nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 2 dni temu mialam male plamienia:(chyba @ chce sie rozkrecic:(piersi przestaly bolec wiec chyba nici....dzisiaj juz nie plamie ale te piersi....no nic..jak sie nie uda to kolejny raz bedziemy podchodzic do iui w sierpniu.Wczoraj sobie troche poplakalam ale dzisiaj juz troszke lepiej!a Ty kochana nie trac nadzieji.Moze jak troszke zapomnisz o starankach to bedzie dzidzia:)zawsze tak jest...Powodzonka:D Ja czekam na @ Karmelku milego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 2 dni temu mialam male plamienia:(chyba @ chce sie rozkrecic:(piersi przestaly bolec wiec chyba nici....dzisiaj juz nie plamie ale te piersi....no nic..jak sie nie uda to kolejny raz bedziemy podchodzic do iui w sierpniu.Wczoraj sobie troche poplakalam ale dzisiaj juz troszke lepiej!a Ty kochana nie trac nadzieji.Moze jak troszke zapomnisz o starankach to bedzie dzidzia:)zawsze tak jest...Powodzonka:D Ja czekam na @ Karmelku milego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 2 dni temu mialam male plamienia:(chyba @ chce sie rozkrecic:(piersi przestaly bolec wiec chyba nici....dzisiaj juz nie plamie ale te piersi....no nic..jak sie nie uda to kolejny raz bedziemy podchodzic do iui w sierpniu.Wczoraj sobie troche poplakalam ale dzisiaj juz troszke lepiej!a Ty kochana nie trac nadzieji.Moze jak troszke zapomnisz o starankach to bedzie dzidzia:)zawsze tak jest...Powodzonka:D Ja czekam na @ Karmelku milego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 2 dni temu mialam male plamienia:(chyba @ chce sie rozkrecic:(piersi przestaly bolec wiec chyba nici....dzisiaj juz nie plamie ale te piersi....no nic..jak sie nie uda to kolejny raz bedziemy podchodzic do iui w sierpniu.Wczoraj sobie troche poplakalam ale dzisiaj juz troszke lepiej!a Ty kochana nie trac nadzieji.Moze jak troszke zapomnisz o starankach to bedzie dzidzia:)zawsze tak jest...Powodzonka:D Ja czekam na @ Karmelku milego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina 2 dni temu mialam male plamienia:(chyba @ chce sie rozkrecic:(piersi przestaly bolec wiec chyba nici....dzisiaj juz nie plamie ale te piersi....no nic..jak sie nie uda to kolejny raz bedziemy podchodzic do iui w sierpniu.Wczoraj sobie troche poplakalam ale dzisiaj juz troszke lepiej!a Ty kochana nie trac nadzieji.Moze jak troszke zapomnisz o starankach to bedzie dzidzia:)zawsze tak jest...Powodzonka:D Ja czekam na @ Karmelku milego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co tam u Was slychac???upaly sa straszne.Wczoraj caly dzien na ogrodzie siedzialam bo w domu byla masakra!!Kupilam kuzynce basenik i razem sie moczylysmy:)he! U mnie nadal @ nie ma.Pomalu zaczynam sie nakrecac:P jak @ sie pojawi to trudno....Milej niedzielki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus myslalam dziś o tobie i otym czy się udało wreszcie :) A ile dni jestes po terminie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa! I oblesna krecha na tescie!!!!do nastepnej iui podchodze w sierpniu...ehhh co za zycie! Anntonina caly czas trzymam za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczuś no ja ciebie nie zostawię :) Niby do terminu @ jeszcze trochę ale już widzę że tez kicha. Ale luz blues ;) Za ciebie trzymam kciuki wyjątkowo mocno!!!!! Karmelku jak tam wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina dziekuje za kciuki:)za Ciebie tez mocno trzymam!!!Ja juz po @.Za 6 dni jade do Polski na urlopik:)Nie chce w tym cyklu myslec o ciazy,owulacji itp.Mam zamiar wyluzowac i sie bawic:Dnaladuje akumulatorki i w polowie sierpnia zaczniemy stymulacje do 2 IUI. Karmelku co tam u Ciebie??jak synus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anntonina:) Dawno nikt nie pisal.U mnie lipa!:(pierwsza inseminacja nie powiodla sie.W tym cyklu podchodze drugi raz.Od wczoraj zaczelam brac clo i encorton. A co tam u Ciebie??? Karmelku odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko po staremu. Wróciłam z wczasów i ciężko mi wrócić do szarego życia :) Już innych badań nie robisz? Czy w ogóle jeszcze jakieś są? Bo chyba zrobiłaś wszystkie możliwe :) W przeciwieństwie do mnie, bo ja odpuściłam ... Gorzej, bo zaczynam sie bać kolejnej ciąży. Chyba się starzeję :) Hmm...ciekawe co u Karmelka? Chyba się wypiął na nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina zrobilam juz tyle badan ze szok!!wszystko jest w normie:)meza nasienie tez ok. wiec dlaczego nie moge zajsc??!!nie robie juz zadnych badan!podchodze do kolejnej inseminacji.Mam juz plan ulozony w glowie.Mam zamiar zrobic 5 iui(po namysle moze 6)jesli nam sie nie uda to in vitro.Tego bede sie trzymac.Ja sie sie poddaje!:)ALe moze i dobrze Ci to zrobi,troszke odpoczniej,wyluzujesz sie i moze akurat pojawia sie II kreseczki:Dczego z calego serca Ci zycze!!!:)Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus myslę że to wszystko wina psychiki. I u ciebie i u mnie. Jestem o tym przekonana. Niby starasz się nie myslec wyluzowac ale podswiadomie pragniesz tego dziecka i myslisz o dniach płodnych, owulacji itd. Blokada psychiczna na 100%. Tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) przeprasdzam najmocniej ze sie nie odzywam, ale moje zycie zmienia sie o 360 stopni:) maly mi zabkuje i maruda na maksa, do tego byl czas keidy wszytsko co mamy-mielismy na dzialce to zrobilam sloiki, ale juz zostl mi do zrobienia sok z malin i zima juz nam nie straszna:P:P:P Aleks za 2 dnio skonczy 7 miesiecy...lubuz z niego, ale kochany lobuz...smiga nam juz na kolanach i nie moge go spusici z oka...wazy 9 kg a urodzil sie 2650 , wiec maly z niego klocuszek;) gotuje juz mu zupki i jak narazie mu smakuja...naszczescie jeszcze nie chorowal ... Paczus fajne podejscie do sprawy:) mnie macierzynstwo pochlonelo na maksa:) wczesniej jak sie staralismy a pozniej lezalam na podtrzymaniu to myslalam : ze jak juz bede mialam jedno dziecko to bede szczesliwa....jestem bardzo szczesliwa ,Aleksa kocham nad zycie:) nawet jak tearz juz sobie slodko spi, jestem zmeczona po jego marudnych dniach ale tesknie za nim:) nie moge sie doczekac jak rano mnie powita swoim slodkim usmiechem ale chcemy w pozniejszym czasie starac sie o drugie i jednak boje sie...jednak to prawda ze im wiecej czlwoiek ma tym wiecej tez chce...dziewczyny trzymam za was kciuki...nie poddawajcie sie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ale ten czas leci,prawda??maly ma juz 7 mieszkow!szok! Ja jestem juz po II inseminacji ktora mialam przeprowadzana w niedziele.Teraz tylko 2 tyg czekania....Powiem szczerze ze nie nastawiam sie na ciaze bo pozniej bedzie placz.Co ma byc to bedzie...Jak sie nie uda to podejde jeszcze raz i jeszcze raz. Anntonina co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczuś współczuję ci bardzo. Takie zdziry rodzą po 5, 6 dzieci a ty taka porządna i pełna miłości nie może doczekać się jednego. Strasznie to niesprawiedliwe!!! Ja mam mętlik w głowie. Wydaje mi się że nie mam już szans na kolejne dziecko. Moze jakis specjalista by mi pomógł ale od 2 lat nie mogę się do takiego wybrać. LeczyLam sie u jednego ginekologa prywatnie przez rok, straciłam duzo pieniedzy a efekt żaden. Zal mi czasami jak widzę kobietę z brzuszkiem... Karmelku fajnie ze u ciebie w porzo :) Bo ja juz myslalam ze cos sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina masz racje:( to niesprawiedliwe:( dlaczego w rodzinach patologicznych...tam gdzie nie ma milosci, pieniedzy na utrzymanie dzieci a jest alkohol i libacje do rana dzieci jest jak w przedszkolu??dlaczego?? dlaczego takie nie maja zadnych problemow z zajsciem w ciazy i jej donoszeniem?? ale to temat rzeka ktory mnie strasznie bulwersuje... Antonina jak wasz synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie jest zycie...niesprawiedliwe:( Antonina nie myslalas zeby zapisac sie do kliniki leczenia nieplodnosci??tam sa specjalisci od tych spraw.Mysle ze im mozna zaufac. Ja im blizej @ tym bardziej sie denerwuje:(na sama mysl o @ plakac mi sie chce.Kazda porazke przezywam coraz gorzej.Czasami wmawiam sobie ze jest ok ale tak naprawde jest mi strasznie ciezko..:( Karmelku nie myslicie o drugim dziecku?:)ja juz niiiiiiiiiiiiigdy nie bede sie zabezpieczac!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja kolejna druga IUI nie powiodla sie!!!:(jestem zalamana.....zaczynam powaznie myslec o in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×