Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Celownik a mi dzisiaj temp,spadla do 36.6:(:(dol!!myslalam ze bede ryczec w glos jak zobaczylam ta brzydalska jedna kreske.Ja sie staram 8 mieszkow,tylko miesiac dluzej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem:( Widok 1 kreski jest zawsze przykry:( Dlatego postanowiłam, że zrobię test najwcześniej za tydzień... ale już pewnie nie będę musiała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny ciekawe czy uda mi sie dołaczyć do grona przyszłych mamuś bardzo bym chciała zeby to była ta jesień 2009, okres mam dopiero miec 23 dzis juz nie wytrzymalam i zrobilam test niestety negatywny wyszedł nie mam pojecia kiedy miałam owulacje bo raczej nie miałam żadnych objawów ale cykle ma 28 d współżylam w 10 i 16 dniu cyklu jak myslicie czy mogłó cos z tego wyjść?bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
to jeszcze raz ja chciałam zapytac o cos jeszcze, od kilku dni wasciwie cały ten tydzien boli mnie brzuch w taki dziwny sposób jak przed @, tzn nie cały czas ale co dzień pod wieczór dzis rano mierzyłam temp był0 36,9 nie wyobrazam sobie zbyt wiele ale bardzo bym chciała, niepotrzebnie zrobiłam ten test dzis rano ale nie mogam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
no hej gdzie wszystkie zwiałyście? czy nowa kolezanka nie moze liczyc na pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nigdy nie zrobie testu!:) Madziaczek witaj:)Na tescik troszke za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
wiem ze za wczesnie ale tak to bywa jak sie jest glupim zrobilam i teraz mi przykro i nie wiem czy nadal jest szansa czy jednak nie dziewczyny kiedy wy macie owulacje i kiedy współżyłyście zastanawiam sie czy ten 10 i 16 był ok i moglo sie udac czy zupelnie nie wymierzylam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek owulacje ma sie w polowie cyklu.Czyli u Ciebie by bylo w 14dc.Owulacja moze sie rowniez przesunac.A badasz sluz?Ja mam 30 dniowe cykle a raz owulacje mialam w 12dc.A myslalas o testach owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek test mógł wyjść negatywny bo po prostu był za wcześnie:) Myślę, że może się udać:P Wszystkie musimy nauczyć się cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
kupilam testy w zeszłym miesiacu i z nich wynikalo ze nie miałam w tamtym miesiacu wcale owulacji co do sluzu to probowałam go badac ale bylo go raczej nie wiele z tych obliczen i kalendarzyków dni płodnych dostepnych na necie wwyszło ze dni plodne mam od 5 do 13 lutego a owulacja ok 10 lutego moze tak faktycznie było po prostu dziwi mnie ten bół brzucha nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ból może być spowodowany przez wiele rzeczy, ale jeśli liczysz na dzidzie to oczywiście oby to właśnie był Twój ciążowy objaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek a jak dlugo sie starasz? ja prawdopodobnie w tym miesiacu tez nie mialam owulacji:( Celownik robilas moze badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
włascwei to pierwszy cykl starań, tak mnie strasznie dopadlo na dzidziusia ze wariuje jakis szok najpierw odkladalam to a teraz mam hopla chodze i mysle caly czas o tym czy sie udalo czy nie mam juz 5 letniego synka i bardzo bardzo bym chciala zeby sie jednak udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
bardzo mi sie spodobal temat jesien 2009 i pomyslalam ze to cos dla mnie niezaleznie co bedzie juz tu zostane, bylby super gdyby ta jesien nam wszystkim sie udala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam:/ No ja już tak 7 miesięcy się zastanawiam czy się udało...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ukrywam,ze czasami dostaje na leb!:)czekam i czekam... ojjj kobiety... Madziaczek oby sie Tobie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
ja bralam przez dwa lata tabletki ant. przed pierwsza ciaża brałam je 5 lat wiec wlasciwie nie wiem ani co to owulacja ani sluz plodny az wstyd sie przyznac ale nigdy sie tym nie interesowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
uda nam sie! pod koniec roku wszystkie bedziemy pisac jak nasza dzidzia sie ma, tak musimy myslec i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam anty ponad rok (w lipcu odstawiłam) - Cilest... najgorsze gów** A on 2 miesięcy mierze tempke, obserwuje śluz i robię wykresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek staram sie myslec pozytywnie ale czasami dopada straszny dol!:(duzego masz juz synusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
wiem ze z tym pozytywnym mysleniem jest roznie ja dzis rano po tym tescie mialam okropnego dola ale trzeba isc do przodu tak mysle w koncu co nam zostalo synek w maju skonczy 5 lat juz kawał faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabl.anty. tylko prze miesiac.Strasznie zle sie po nich czylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po anty dużo przytyłam:( Fajnie, że masz już synka... jedna pociecha w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
tak to prawda glownie dzieki niemu staram sie nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... patrząc na dziecko wszystkie smutki przechodzą:) ehh... jak sobie wyobrażę, ze niunia mogła by teraz leżeć obok mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale mieszacie z ta owulacja.. ona nie jest w polowie cyklu tak jak mowicie, tylko 14 dni przed okresem.. ja mam owulacje np 10 dc bo caly cykl trwa u mnie 24 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktos powie jak to jest z ta szyjka widialam ze ktoras z was o tym pisala i z ciekawosci sprawdzilam jaka mam ja, wedlug mnie jest twarda i zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×