Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość madziaczek
jestem tak glupia ze zrobilam test na tydzien a wlasciwie 9 dni przed planowana @ wiem ze nie mialo prawa nic wyjsc ale kupilam go i chociaz sobie obiecalam ze zaczekam do @ to go zrobilam to bylo silniejsze ode mnie teraz juz nawet nie kupuje nastepnego bo pewnie znow bym nie wytrzymala obiecalam sobie ze kupie dopiero jak nie przyjdzie @ po tym badaniu szyjki zaczal mni brzuch bolec wlasnie tak jak przed @ wiecej sie nie badam pewnie cos zle zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Karmelek, czyli miałaś dwie kreski po @? Czyli jest to mozliwe? Nie rozumiem. Ja uznałam, że @- to koniec. Sorry, może jestem głupia. Napewno nie tak oczytana w tych sprawach jak Wy! Z góry dzięki za wytłumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja zrobilam test dwa dni po spodziewanej @;) ale asiu powiem ci ze wszystko jest mozliwe ...dam ci przyklad mojej mamy..do 4 miesiaca ciązy miala co miesiac regularnie @:) i do piatego kiedy juz nie dostala @ dowiedziala sie dopiero ze jest w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku zazdroszcze Ci tego bo chociaż się tak nie nastawiasz. Ja jestem jednak zadowolona z mierzenia temp. dużo przez to wiem:) Ale zaczełam dopiero gdy przez kilka miesięcy nasze starania nic nie dawały, choć żałuje, że tak późno bo mam teraz małe porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowniku ja uwierz mi ze ja wczesniej tez glupialam :):):) ale dopiero za 9 razem mi sie udalo a teraz jestem w 7 tyg.ciązy:) w czwartek na wizycie juz widzialam serduszko..cudowny widok...moj A nagralUSG na telefon i teraz codzinnie musze sobie odtworzyc filmik i zobaczyc moje serduszko:) wiec ja jeszcze teraz glupieje ale to juz ze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowniku a ty za 3 dni masz dostac okres:):) madziu a ty 21.02 mam nadzieje ze ta zolza comiesieczna do was juz nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku tak jak ty twraz głupiejesz to ja bym bardzo chciała głupieć:P Tak @ ma byś w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hejka:) asiu piotrusia przykro mi:(:(czyli kreseczka zniknela tak?? Ja pol roku temu tez sie cieszylam dwiema kreseczkami... ale nie udalo sie .Mowili ze to poronienie samoistne.(3 tydzien jakos)Zarodka nie bylo nigdzie widac,wiec obeszlo sie bez zabiegu. Karmelku witaj:) Jeszcze nie dostalam @Ale mi sie wydaje ze cykl mi sie wydluzyl,dzisiaj tempka36.9....i mam takie wrazliwe sutki.Moze @ sie zbliza.Karmelku jestesmy w tym samym wieku:) Madziaczek temp.przed @ powinna spasc. Trzymam kciuki za wszystkie babki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Obiecuję nadgonić ;) dzięki! od dziś mierze temp! Chyba nie wytrzymam i dziś zrobie sobie ostatni mały tescik ;) może ten jeden test się mylił i jednak bedą te dwie krechy!Nie wiem tylko czy można robić testy podczas @ hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka paczusiu :):):) jak sie mniewasz?? kurcze to okres juz ci sie prawie tydzien spoznia...a nie myslalas zeby zrobic bete:D ja chyba bym na twoim miejscu nie byla taka cierpliwa:)ale temp.masz niska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu a ty dostalas @ czy nie?? bo jak widze po tabletce to masz @ dopiero dostac 10 marca tak? asiu to ty podejrzewasz ze w tym miesiacu @ to byla pomylka taK??:) bo nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
dostałam @, ale mam cały czas nadzieję (głupie ze mnie babsko), bo 4 testy pokazywały 2 kreski, a 5-ty pokazał jedną i następnego dnia dostałam @ a co do tabelki, to wpisałam następny @ sama nie wiem co ja kombinuję Przepraszam, że zamotałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tempka wcale nie jest nista:) Zależy jaka była w piewrszej fazie:P U mnie 36,7 to już bardzo dużo bo normalnie to 36,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku a dobrze sie miewam:):)Dzisiaj mam wolne,odpoczywam sobie:)Przed skokiem temp.mam okolo 36.3 a po skoku 36.8.A u Ciebie jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czyli 36.9 to wysoko:):) paczusiu szczerze mowiac ja nigdy nie mierzylam tempki ....:):) wiec sie nie znam:) paczusiu a ja siedze na zwolnieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:)trza odpoczywac:)masz jakies nowe objawy?:) ja juz sie denerwuje...:)jak szybko chce dostac @ bo mam tableteczki przepisane a potem na monitoring to @ nie widac...jak na zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis jakos spac nie moglam :) co do tej mojej tempki to teraz nie wiem jaka jest :P wiedzialam do 13 dc :) to mi wystarczy teraz nie chce widziec jaka mam :) wole sobie zyc w nadziei ze moze jestem w ciazy :P a co bedzie dowiem sie w srode :) zabieram sie teraz za czytanie waszych postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu 7 tydzien a objawow jak nie bylo tam niema:):) tylko brzuszek boli:( wolalabym chyba miec jakies objawy typu mdlosci niz ciągly ten bol brzucha , chyba wtedy bym byla spokojniejsza ze przechodze ciaze jak kazda kobieta... :) paczusiu to ten miesiac bedzie dla ciebie instensywnym staraniem:):) zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja nie chce Cie martwic ale mi to wyglada na samoistne poronienie.. idz do ginekologa i powiedz mu o tych testach i o miesiaczce ktora sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze 2 dni :) w su mie mozna powiedziec ze troche mniej niz 2, bo @ przez ostatnie miesiace dostawalam w nocy ale z samego rana jak wstawalam z lozka, troche glupia pora na przyjscie miesiaczki no ale co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote zrobic test ale jeszcze sie trzymam i probuje o tym nie myslec :) tempke bym zmierzyla ale sie boje ze mi spadnie i moje nadzieje rozplyna sie w powietrzu.. boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Karmelku dziekuje,dziekuje:)bedzie sie dzialo w tym cyklu...:)hi! Cze Lady Love:) Asia ja tez na Twoim miejcu bym poszla do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×