Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

>jakie sa zarobki w Niemczech dla kogos z wyksztalceniem rachunkowosc, finanse, >zarzadzanie,oraz z biegla znajomoscia obslugi komputera, bardzo dobra >znajomosc jezyka niemieckiego i angielskiego. prosilas o powazne odp - powaznie to zalezy od stanowiska, firmy, doswiadczenia, bieglosci w niemieckim itp.itd. manager sredniej firmy, ktorego znam, zarabia ok. 2700 netto ale to po studiach tutaj, biegly w tutejszych przepisach, z gadka taka, ze eskimosowi snieg sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ze moj nie byl zaden. Ani na pomaranczowo ani na czarno pod innym nickiem. A wasze klotnie i przepychanki i wytykanie sobie co ktora kiedy na topiku robila i zastanawianie sie kto jest pomaranczowy pasuja mi niestety do przekupek na targu. Jak nie macie nic lepszego do robienia to wlaczcie sobie brazylijski serial - poziom, ktory tu pokazujecie wszystkie trzy(?) jest identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana_c, mi na Twoim miejscu tez byloby wstyd i tez prosilam o wykasowanie tych Twoich wpisow. Ale daruj sobie prosby o skasowanie calego topiku. Byloby milo gdybys sama sie wyniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushellka, piszesz o bankach.... hmm.. też waham się nad założeniem konta, ale wolalabym tego uniknąc. Moze moj problem jest troche infantylny ale bardzo prosze powiedz mi..:( potrzebuję dokonać zwykłego przelewu euro na niemieckie konto. Dostałam blankiet z wypełnionymi danymi osoby na ktorej konto mam wplacic, i nr konta, i tytułem wpłaty. Nizej sa rubryczki do uzupelnienia moich danych i mojego nr konta.... Ja nie mam tu konta w DE, a z PL nie bardzo mogę przelać.. Myslisz ze daloby sie przelać gotowka normalnie jak w PL sie przelewa na poczcie czy cos? Prosze poradz mi cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze nasmiewanie sie z czyjegos wygladu to chwyt ponizej pasa i to BARDZO prymitywny. Przeciez nic za to nie mozemy, ze wygladamy tak jak wygladamy. To tak jakby nasmiewac sie z kaleki, ze jezdzi na wozku inwalidzkim. Niemniej jednak musze swierdzic, ze podejscie i sposob bycia nany lvel Marienchen sa jakby to delikatnie ujac ... odbiegajace od przyjetego. Oki z jednej strony ja nawet troche podziwiam za jej upor i twarde stanie przy swoim ale ta jej niby asertywnosc czasto gesto jest niczym innym jak zwyklym chamstwem. Zwrocice uwage na tym forum, a te ktore znaja ja ze starego moga sobie tez porownac, ze dla niej jest dobre tylko to co ona ma ! A z opinii i zachowan lub upodoban innych czesto sobie szydzi ! Poza tym ta kobieta ma chyba 43 lata !!!! a zachwuje sie jak niedorozwinieta i uposledzona emocjonalnie nastolatka ! Ze nie wspomne o tej dziecinadzie ze zmiana nikow (!!!!) to tylko dobitnie swiadczy o jej poczuciu wyzszosci nad inymi, pewnie jej zdaniem jestesmy na tyle glupie ze moze nas oszukiwac ! Jak wierzyc takiej osobie ? tu pisze, ze ma 3 dzieci a zaraz potem przyznaje sie ze jest ta Marienchen ktora ma tylko jednego syna !!!! Takie zachowanie nie przystoi doroslej i jak ona sama o sobie mysli inteligentnej osobie ! Kiedys mialam z nia kontakt telefoniczny .... dzis, po tym jej wczorajszym wystepie ciesze sie, ze zaprzestalam dalszych kontakow !!! Mysle, ze sprawiedliwie dostala po doopie za robienie z innych wariatow ! uciekam, schabowe mi sie przypala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Postbank idzie tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywa się Bank. M.M.Warburg. Jestem w Hamburgu....czyli tak znajde tu filie, pojde tam z tym drukiem (czy jakims innym???) to uda sie wplacic gotowka,bez posiadania konta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mmwarburg.de/de/bankhaus/adressen/hamburg.html ^^ na tej stronie sa placowki tego banku w HH. Chyba na poczcie czy w innym banku tez mozna taki przelew zalatwic ale na pewno cos za to skasuja. Nie jestem pewna, bo od poczatku mam konto... Nie potrzebujesz dokladnie tego druku co dostalas. Wazne sa numer konta (KTO), numer banku (BLZ) i tytul przelewu (jesli jest wazny dla tego komu przesylasz pieniadze, koniecznie zostaw taki jak na oryginale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak pojde do tej filii i podukam po niemiecku ze chce wplacic gotowke i prosze o bareinzahlung to dadza druk, pouzupelniam , i normalnie wplace gotowka, tak? dzieki wielkie!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pojedziesz bezposrednio to chyba nawet nie bedziesz musiala nic wypelniac. Czesto mozna wplacic przy kasie. Jesli masz daleko, mozesz zajsc na poczte i spytac czy takie przelewy robia (a sadze, ze tak) i za ile. Jakbys cos wiecej wiedziala, daj znac. Zawsze sie moze przydac :) Jejku, czy u Was tez jest takie piekne slonce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - jezeli ta osoba ktorej chcesz przelac pieniadze mieszka w tym samym miesci eto idz do jej banku do filli w ktorej ona ma konto - nie zaplacisz wtedy ani grosza za przelew ! Jezeli nie to idz od tego samego banku ale innej filli - to bedzie kosztowalo, ja np ostatnio przelewalam ze Sprakasse do Sparkasse w innym miescie i za 2000€ musialam zaplacic 5€ Mozesz to zrobic tez na poczcie ale poczta jest drozsza tam c´hyba to kosztuje 7 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem w której filii ma konkretnie konto, ale pojde do jednej z filii, najwyzej zaplace jakas prowizje.. trudno... wazne ze da sie wplacic bez zakladania konta;) kwota ktora chce wplacic jest kilka razy mniejsza od Twojej limes;) dzieki za pomoc, sprobuje zalalatwic do dzis, ew. jutro rano i dam znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzysciej sie zrobilo :-) Mam pytanie. W TV puszczaja mila reklame Weight Watchers i ciekawi mnie czy ich spotkania sa tez takie mile i warto sie na nie pokusic . Byla moze ktoras , albo zna sie w temacie i moze sie podzielic swoimi doswiadczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma na to chodzila - schudla - oczwiscie nie od chodzenia :D Idziesz tam, wpalcasz chyba 10 czy 15 € ( tylko nie wiem czy jest to jednorazowa oplata czy za kazdym razem trzeba placic ) kobitka wylicza Ci ilosc punktow jaka mozesz dzienie zjesc ( na podstawie wywiadu ). Dostajesz ksiazeczke z punktacja produktow, ksiazeczke z notesem zeby sobie w niej notowac co zjadlac i tyle. Spotkania odbywaja sie raz w tygodniu na zasadzie kolka wzajemnej adoracji. Na spotkaniach jestes wazona i wpisuja Ci ta wage w Twoja kartoteke jak iles tam osiagniesz dostajesz jakies gwaiazdki czy kropki ( nie pamietam ale maja jakis wlasny system nagradzania ) Tyle iwm od znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisice na tych spotkaniach proawdzaca wyglasza jakies prelekcje lub cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limes mam pytanko
Czy na tamtym topiku ta cala nana byla Marienchen??? Boze co za straszna baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D a zmieniajac temat: zrobilyscie juz doswiadczenie z Ebay\'em? sprzedajecie, kupujecie? podoba sie Wam? od pewnego czasu zaczelam ta \"zabawe\" mozna kupic swietne polskie ksiazki np! po super cenie! sprzedac rzeczy np po dzieciach.. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harlekiny tez :D ale np kryminaly Cobena... historyczne. ostatnio znalazlam kilka za smieszne ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminaly i historyczne, to co napisalam wyszlo dziwnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zacznij tu temat.... jak tak lubisz harlekiny to ogladaj, ale oprocz nich sa tam tez inne ksiazki, dla bardzeij wymagajacych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak juz to cos konkretnego kup" a do czego to sie odnosi bo jakos tak nie zakapowalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryminaly tez nie sa "ciezkie" na odmozdzenie dobre ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewice do boju tez moga byc interesujace :D :D :D :D gratuluje "gustu" ;-) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie Picasa poddala mi fajny pomysl, moze jak ktoras z Was ma na zbyciu polskie ksiazki to zamiast wystawic je na ebay mogla by je tutaj zaprezentowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia moza na fotosika dawac a tu tylko linki do nich i krotki opis z okladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×