Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość no kurde powiedz mi skad zes
wziela ten nick ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wiecie jaki dzisiaj dzien ? no, no kto wie ? TLUSTY CZWARTEK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiecie moze cos na temat jakiejs instytucji, gdzie mozna sprawdzic czy dany dyplom/uczelnia jest uznawana tutaj w Niemczech? Kurcze kiedys to mialam, a teraz nie moge znalezc tego linka..moze ktoras z Was wie przypadkowo cos na ten temat? Chodzi o akademie medyczna w Gdansku.. Limes faktycznie..dzis tlusty czwartek..biegne zaraz po paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes czy ty jestes naprawde wszechwiedzaca??:)) Dzieki!!Nieprawdopodobne...:)) ja pracuje tutaj w laboratorium analitycznym, chcialabym jednak studiowac analityke medyczna...podyplomowe 2 letnie..dlatego musze sie dowiedziec czy to w ogole bedzie uznane..bo w hh nie ma tych studiow..a mam parcie na nauke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nana_c
nana_c Mówiac jezykiem potocznym, podejrzane pyski faktycznie maja... szczególnie ten lysy. WYGLAD WCALE NIE SWIADCZY O CZLOWIEKU!!!! Jak mozesz takie rzeczy wypisywac.i???? Czy Wasi mezowie nie sa lysi a jak nie sa to kiedys beda i czy ktos powinien ich nazwac MORDERCAMI albo Dwalcicielami?? Nie sa jeszcze osaadzeniu i troche szacunku tez przydaloby im sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest lysy :D Ala - kiedys sama sie tam dowiadywalam stad wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla tych \"Panow\" nie mam zadnego szacunku...slyszalam o tej akcji, widzialam komenatarze na nk....jesli sa naprawde winni, to maja przewalone..najbardziej mi szkoda jednak ich rodzin...poprzez portal nk sa wystawieni praktycznie na publiczny lincz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wychodze z zalozenia, ze do momentu udowodnienia winy sa tak samo jak \"ty\" czy ja niewinni, teraz jedynie sa podejrzani o dokonanie przestepstwa ale jeszcze nie zostalo im ono udowodnione ! Dzieki Bogu \"zarzad\" nk usunal ich profile. Swoja droga to okropne chamstwo, ze przed udowodnieniem winy i ogloszeniem wyroku podano oficjalnie do publicznej wiadomosci ich nazwiska - normalnie rodziny moglyby sie domagac odszkodowan za straty moralne ... na nk przeczytalam nawet grozby smierci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Limes
masz racje i mysle tak jak Ty:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
no kurde, pisalas mi pare stron wczesniej o simyo, gdzie jest 9 centow za min i sms, 10 euro starter, nalezy do eplusa.... powiedz mi, gdzie taki starter sie kupuje? kioski? salony e plusa? jak to sie wymawia? simjo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
poza tym co znaczy ze to wirutalny operator, jak sie to doladowywuje, i o ile przedluza jedno doladowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za centa...
http://www2.schlecker.com/htdocs/cms/StatischCMS.aspx?CMSDatei=cms_smobil_ns.aspx&land=de tu masz za 1 centa dowszystkich z tej sieci---ja mam i cala moja rodzina karte ze schlecker-a---telefonujemy po 1 ceta wykupujesz z a14,99 i masz w tym 10 euro startguthaben moi znajomi tez to pozakladali , bo tanio i bez vertragu taniej ni eidzie mam to 2 lata albo i dluzej --jestem super zadowolona na walentynki to zrobili promocje jak za 20 euro naladowalas to 5 dostalas gratis --czesto robia promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simyo tylko przez internet mozna zamowic, doladowania przelewami na konto (moze teraz juz sie cos zmienilo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich ty jej
kontach internetowych piszesz jak biedna dziewczyna nie moze sobie porabic z kupnem karty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote proszona impreza przebierancowa a u nas jak na zlosc jakies chorobsko sie rozpanoszylo. Wczoraj Kai maial prawie 40 wieczorem, dzis jest mu juz lepiej za to ja czuje sie jak wypluty i przejechany przez walec cukierek .... Ano klade sie zaraz do lozka z rutinoscorbinem a jak sie jutro lepiej nie poczuje to zastosujemy ciezsze argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
czy Simyo i Schlecker mozna kupowac w normalnych sklepach? i startery i doladowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam simyo....ale juz dobre 2 lata albo i wiecej zamawialam przez internet a doladowuje przelewem....chyba sie nie da inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlecker
mozesz wszedzie kupic w automatach i w schlecker tez i przez internet tez o ile masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
wlasnie ja chce kupic bezposrednio, nie przez neta, i doladowywac zdrapkami.... co mi polecicie? help help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlecker
no pisze przeciez ze schlecker--smob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
a o ile trza co mc minimalnie doladowywac by przedluzyc konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
i co to jest to "vertrag"? i po ile sa smsy do innych sieci? nie znam niemieckiego, sorry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simyo tylko online mozesz kupowac i doadowywac chyba congstar ma podobne taryfy i to mozna np. w realu kupic to ze schleckera moze i tansze,ale oplaca sie jezeli ci do ktorych dzwonisz maja ta sama siec. w innym wypadku tansze jest simyo vertrag to umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stacja 2
Witajcie! Ja rowniez, jak autorka topiku, mam 26 lat i mieszkam w Niemczech od 1,5 roku. Jest mi ciezko, poniewaz niemiecki, jak tutaj przyjechalam, to znalam podstawy, teraz osluchalam sie i troszke wiecej, ale tez nie za dobrze :( Przyjechalismy z chlopakiem, on nie umial ani slowa. Ogolnie, to nic nie wiem, jak tutaj zyc, co mi przysluguje, ciezko mi zalatwiac cos w biurach. Jestesmy sami. Polacy....jak wiekszosc z Was....uwazaja sie za obcokrajowcow i nie ma co na nich liczyc :0 Obecnie dostalam mieszkanie od miasta i bede sie przeprowadzac. Pracuje w Holandii, a mieszkam w Niemczech. Tez zostaje tutaj, najprawdopodobniej, na stale. Okolice Münster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
dzieki za stronke kurde i rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
Preis- aktionen co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n ana_c mi sie najbardziej podoba ten komplecik do prac ogrodkowych :) Ostatni ( nie wiem gdzie ) widzialam zestaw narzedzi dla Pan - mlotek, kleszcze srubokret i cos tam jeszcze - oczywiscie tez w toncji kwiecisto-rozowej :D Ja bardzo lubie narzedzia nawet mam swoj kuferek ale wiertarke musze od meza porzyczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×