Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość odradzam
LUFTHANSE-straszne chamy i buraki-mozesz wyladowac a areszcie na cala noc za to,ze wzielas sobie polska gazete!!!! Nazisci!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale niemieckie swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limes are nie ma tanich linii
stad gdzie chce jechac tam gdzie chce jechac;) musialabym jezdzic kilkadziesiat km po PL i kilkaset po DE albo sie przesiadac samolotami, a wole juz siasc ze starta bagazy w autobusie i przetwrac jakos te 16 godzin....... zaoszczedzilo by sie pare godzin pewnie, nie wiem jak bym niosla te 40 kg i podreczne przesiadajac sie i podrozujac z lotniska, skoro sama waze niewiele wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie znalezc niemieckiego
meza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nana-c
A w przypadku Profesora jest OK??? A Rokita to nie jest czlowiek??? A wreszcie Polacy to kim sa dla tych faszystowskich dupkow!???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty masz
problem kochana!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nana ma cos
z Rokity::):):)hihihihihihijupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wierszyk :-D jak ktos woli informacje na powaznie to jest tez do dyspozycji neutralny Szwajcar: http://www.tvn24.pl/12690,1585861,0,1,po-wyprowadzeniu-tego-pana-bilismy-brawo,wiadomosc.html To, ze Polacy przy kazdym polsko-niemieckim Auseinandersetzungu zaraz widza antypolskosc i wracaja do II ws to jest dla mnie najlepszy dowod na faszyzm i nacjonalizm - ale nie u Niemcow ale wlascie u Polakow. Rokita powinien zaplacic nie tylko te osiem kol za naruszenie porzadku ale jeszcze miec proces cywilny o oskarzenie pracownikow Lufthansy i policji o antypolskosc i jeszcze drugi proces (tym razem w Polsce) o kompromitacje Polski za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mongrana
a ty powinnas dolaczyc do chamskich,rasistowskich glin!!!!!!!!!!!! Dopiero wyzywalabys na swoich ziomkach Polakach!!:):):) A moze Ty juz nie jestes Polka-zmien forum do szwabskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Kiedyś mnie takie rzeczy ruszały, ale juz nie. Jak ktoś ma klapki na oczach to jego sprawa. Oczywiście Niemcy sa cacy, nigdy przenigdy niczego złego nie zrobili a winni są zawsze inni. Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która wyszła za mąz za Niemca. Tak jej wyprał mózg,że panienka zaczęła twierdzić,że wine za wybuch II w.ś. ponoszą Polacy, bo się stawiali i z premedytacją (z naciskiem na to słowo) nie chcieli oddać korytarza dążąc do wojny. No to się dowiedziałam,że Polska dążyła do wojny. Szczęka mi opadła i do dziś jej z ziemi nie pozbierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie już to obojętne
nie tylko Ona ma wyprany mozg-tu tez sa takie dziewczyny czy maja Nimcow czy innych narodowsco mezow:( Nie wiem tylko co chca zyskac,lizac dupy Niemcom:) Straszne to jest!!! Nagle ojczyzna stala sie bbbeeeee,ale tanio pojesc,jezdzic za zakupy od jajek po katrofle to wtedy Poska jest cacy!!! Masz racje z wypranego mozgu juz nic nie zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo moze z wypranym mozgiem zle, ale bez mozgu jeszcze gorzej!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dyskutowac z anonimowymi pomaranczkami, co do ktorych nawet nie wiadomo, czy kiedykolwiek byly w Niemczech. Z tego biora sie tylko zenujace klotnie i nic wiecej. Niemcy nie sa narodem idealnym. I z cala pewnoscia sa wsrod Niemcow osobniki nie lubiace Polakow. Niemniej smiem podejrzewac, ze jest wiecej antyniemieckich Polakow niz antypolskich Niemcow. Linie lotnicze maja to do siebie, ze maja w ostatnich latach hopla na punkcie bezpieczentswa i moga wyprosic kogos, kto sie kloci. Nie chodzi tu bowiem ani o plaszcze ani o gazete ale kogos, kto wszczyna klotnie. Mialam w tym tygodniu na tapecie rutynowa kontrole lekarska. Nie mialam przy sobie Quittungu za Praxisgebühr. Lekarz jednak byl po drodze, wiec zaszlam sie zapytac, czy mnie przyjma na piekne oczy i czy bylby wolny termin w najblizszym czasie. Powiedziano mi, ze bez Überweisungsscheinu ani rusz ale przyjsc moge jutro z rana, jesli mi pasuje. Idac wzorem Rokity powinnam urzadzic scene, ze Polakom w Niemczech odmawia sie prawa do leczenia, ze sa podlymi sluzbistami, ze i tak siedza na tylkach i akurat nie ma pacjentow, wiec co im szkodzi, ze co za bezsens, formalizm i wogole faszyzm w czystej formie. Powinnam wtargnac do gabinetu na sile, uczepic sie fotela lekarskiego, nalpeiej jeszcze nucac Rote. A kiedy by mnie wyprowadzala policja (tzn. wstretne faszystowskie gnidy) powinnam wrzeszczec po polsku \"rodacy ratujcie!\" Ja jednak jestem taka glupia i zgermanizowana i po prostu podziekowalam, usmiechnelam sie i zyczylam im milego dnia rozumiejac, ze w razie braku Scheina niczego niewinna pielegniarka musialabym z wlasnej kieszeni wylozyc 10 € (nie majatek, ale z jakiej racji mialaby to robic?). A nastepnego dnia, zjawiwszy sie z rzeczonym Scheinem w reku moglam liczyc na mile i kompetentne przyjecie. Zupelnie nie po polsku sie zachowalam, zgroza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Mnie Niemcy są obojętni, ani ich lubię ani nie lubię. Tak samo traktuję Hiszpanów, Norwegów czy Anglików. Nawet pewne rzeczy mi sie tam podobają, czystośc, punktualnośc. Słownośc już niekoniecznie, bo słowni to oni nie są. Chodzi mi o to jedynie,żeby ich nie gloryfikować , nie robić z nich nieomylnych bogów - wystarczy,że oni się za takich uważają. Zdrowy umiar i dostrzeganie wszystkich racji jest wskazany. A tak przy okazji - Tu Polka zajadle broni Niemców - mnie obojętne, jej broszka. Tylko niech odpowie sobie pytanie,czy jakikolwiek Niemiec broniłby tak zajadle Polaków, jak ona broni Niemców. Otóż nie - bo u nich duma narodowa jest ponad wszystko. U nas nie. I tym zawsze będziemy się od nich róznić. My oplujemy nasz kraj rodzinny. Żaden Niemiec nigdy nie opluje swojej ojczyzny. Akurat tego to moglibyśmy się od nich nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Pracuję w Niemczech od 18 lat jako opiekunka osób starszych. Widziałam już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to najbardziej nie lubie jak ktos tu siedzi "za kare"!! zmykaj do Polski w takim razie skoro zycie tutaj ci nie odpowiada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie nie wdawac w dyskusje... U Niemcow duma narodowa jest ponad wszystko a Polacy pozwalaja sie obrazac????????????????????? To chyba mieszkamy na roznych planetach. Wszyscy Niemcy, ktorych znam, sa MEGAkrytyczni wobec swojego kraju a wielu Polakow (widac to tez m.in. na tym forum) histerycznie, irracjonalnie przeczuleni na temat "swietej polskosci" - zagrozonej ze wszech stron przez "wrogie mocarstwa". Dla mnie w przypadku Rokity to nie Niemcy wyrzucili Polaka z samolotu, tylko linia lotnicza wyrzucila awarantujacego sie pasazera - zgodnie z przepisami ruchu lotniczego. I zenujacym jest, ze ow pasazer zrobil z wlasnego, prywatnego pieniarstwa i megalomanii miedzynarodowa afere! (malego kalibru ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Do "no kurde". Jestes szalenie agresywna. Zupelnie nieadekwatnie do sytuacji. Zupełnie bez sensu. Mongrana przynajmniej argumentuje, nawet nieźle, ty tylko obrażasz. Bardzo to po polsku - byle dokopać. Moje zdanie, jak ktoś się wczyta , jest zrównoważone. Dostrzegam i plusy i minusy. Nic nie jest czarne albo białe. Może to kwestia poziomu. Nie mieszkam w Niemczech i nie zamierzam. Mieszkam w Polsce, pracuję w systemie zmianowym. Także twoje wyrzucanie mnie do Polski jest zbędne, sama chętnie tu wracam. Bo to jest "mój kawałek podlogi". No kurde, nie jesteś w stanie mnie obrazić, mocniejsi od ciebie już próbowali. Myślę,że jak ktoś sobie na zimno przeczyta moje i twoje wypowiedzi, sam osądzi. Moje - z argumentacją (również za, nie tylko przeciw, jeśli nie zauważyłaś) i twoje - bez argumentacji, obliczone tylko na obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiedzialam tylko na twoim poziomie :) "nie tylko Ona ma wyprany mozg-tu tez sa takie dziewczyny czy maja Nimcow czy innych narodowsco mezow Nie wiem tylko co chca zyskac,lizac d**y Niemcom Straszne to jest!!! Nagle ojczyzna stala sie bbbeeeee,ale tanio pojesc,jezdzic za zakupy od jajek po katrofle to wtedy Poska jest cacy!!! Masz racje z wypranego mozgu juz nic nie zrobisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Masz problemy z czytaniem. To nie była moja wypowiedź, tylko kogoś, kto odnosząc się do mojej wypowiedzi użył w nagłówku mojego nicka. Przeczytaj uważnie, no kurde. Teraz jednak rozumiem, skąd twoje zacietrzewienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Jest róznica -"mnie to obojętne" a "do mnie to już obojętne", prawda? Z naciskiem na słówko "DO". Ja poniżej pewnego poziomu nie schodzę, no kurde. Nigdy. Na przeprosiny cię nie będzie stać. Też bardzo "polskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Do "nie ma co dyskutować". Dyskutować można zawsze i na każdy temat, ale sam/a widzisz.... Ktoś bezpodstawnie mnie zaatakował, bo nie doczytał, że pewna wypowiedź nie jest moja. I nie stać o na elementarną cywilna odwagę,żeby sie do tego przyznać. To tylko mówi o tym, co taka osoba soba reprezentuje. Bop nie wierze,żeby nie przeczytała.... Zabawne....Niemiec (cokolwiek by o nich nie mówić) przyznałby się do błędu. Polak nie. Będzie udawała,że nic sie nie stało, czekając,aż zniknę z topiku. Smutne. Na szczęście nie świadczy to o mnie, tylko o niej. Trochę szkoda, bo nawet chciałoby sie porozmawiać o blaskach i cieniach bycia w Niemczech, nie tylko z pozycji kolan. Może jeszcze cos napiszę, mam swoje przeżycia związane z tzw. ofertami matrymonialnymi Niemców. Widzę,że niektóre z pań bardzo są zainteresowane tematem. Tak czy inaczej, jeszcze zajrzę. Wbrew "no kurde". :) Pozdrawiam rozsądnych i zrównoważonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do-mnie już to obojętne
nie jestem zainteresowania Niemcem,ale oczywiscie mozemy podyskutowac:) Dobrej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już to obojętne
Ja też życzę dobrej nocy. Wszystkim, "no kurde" też. :D Ciekawe, czy ktokolwiek dostrzeże różnicę w sposobie spojrzenia na temat, różnicę w kulturze wypowiedzi... Specjalnie na to nie liczę. Jestem przyzwyczajona....:D Dla uważnych czytelników, bez uprzedzeń ,to chyba nie będzie trudne. Były tu dwie panie zainteresowane ożenkim z Niemcem. Chętnie napiszę jaką cenę można za to zapłacić i jaką się płaci. Gute Nacht. :D Aha, pamiętajmy o poczuciu humoru. Ono zawsze ratuje, nawet z najgorszych opresji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wypowiedz byla odniesieniem do tego co wkleilam wybacz jezeli nie mozna odroznic pomaranczy od pomaranczy :O ale dziekuje swietnie spałam :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu chodzi o prawde
jacy sa nazisci a nie czy to napisalala kwasna czy slodka pomaranczka:) Pieknej pogody zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×