Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dofazi

W jakim wieku pierwszy raz uprawialiście sex? I czy nie żałujecie?

Polecane posty

Gość kosaczny
Ja jak miałem 12 lat czyli 1 rok temu z zajębista laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Uprawiac regularnie seks, czy pierwszy seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde to jak mialem 6 lat ale wtedy nie wiedzialem co robie bo widzialem rodzicow ale ja uprawiam sex od 1 roku z moja siostra (teraz mam 14 a ona 17) a w najdziwniejszym miejscu to chyba bylo przed wczoraj ja z nia poszlismy dać krowa wody i ona akurat chciała ja niebardzo (opisze wam to) zdjęła mi spodnie i wyjęła mojego penisa (17cm duży jak na mój wiek a i najważniejsze rodziców nie było) i zaczęła go ssać i jakoś ochota przyszła penis odrazu mi stanoł i chciała żebyśmy to zrobili w ciągniku ja się odrazu chciałem do roboty zabrać ale ona chciała minetke nie wiedziałem czy dam radę no zabraliśmy się do roboty jęczała jak nigdy ja skończyłem bo się wytrysk zbliżał a ona z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie uprawiałam seksu a mam 20 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 , chyba zaluje ze nie z inna osoba,ze nie z milosci, i ze nie w bardziej romantycznych warunkach:-), nie wczesniej. Dzisiaj jak mogłym cofnac czas inaczej bym to zorganizował bo to bardzo wazny moment w zyciu czlowieka a wspomnienia zostaja na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G0 ŚĆ69
Mam 17 i jeszcze nigdy z żadną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 21 l i kombinuje jak chlopa zagonic do nauki znalezc praxe skonczyc studia. Moj namawia do narzyczenstwa i mieszkania. Mam pompe kurna jak osoby majace 24 lata moga uwazac sie za za mlode na slub, moja babcia w tym wieku miala 3 letnie dziecko.. Seks i zabezpieczenia? Zabezpieczenia sa seks jest rzecza naturalna okazaniem uczucia jak by co u nas nikt nie narzeka na to.. Mam inne problemy czasami ciezko mi sie powstrzymac naprawde go kocham i chce miec z nim dziecko jak to typowa kobieta po 20 on tez, ale ma racje najpierw odlozyc na slub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18, nie żałuje chociaż to ja musiałam go ujeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w kwietniu kończę 22 lata a jeszcze jestem prawiczkiem :) wychodzę z założenia ze z byle kim nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 , nie żałuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17, nie załuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×