Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaka26

Samochód

Polecane posty

Gość kaka26

A co myślicie o samochodach ?? Wolicie limuzyny czy może sportowe dwuosobowe autka którymi moglibyście jechać tylko we dwoje ?? Ja chciałabym jechać właśnie tylko z przyszłym mężem jakimś fajnym sportowym samochodem. Macie jakieś namiary na kogoś z takim samochodem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np w ogole nie dopadł ten szał na jakieś wypaśne auto do ślubu i pojedziemy tym, co w domu jest :P bron Boze udekorowanym! 1 Modle sie dodatkowo zeby goscie nie wpadli na pomysl uzywania klaksonow w drodze z kosciola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie rajcują jakieś tam autka, ktoś nas zawsze zawiezie :) Słyszałam, ze jak pan młody sam wiezie siebie do ślubu to pecha przynosi. taki przesąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak samo nie chcielismy nie wiadomo jakiego autka..pojechalismy zwyklym seatem toledo od kuzynki tym nowym...i nie chcielismy wynajmowac bog wie za ile jakies wypasnego samochodu ze tylko zawiozl nas do kosciola i na sale zeby sie pokazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie marzyła bryczka :P heheh ale to marzyła bo realia są jednak inne i np. balabym sie ze konie sie czegos przestraszą i zaczną wariowac:P a do ślubu pewnie jakis kolega nas zawiezie, albo znajomy znajomego:P jakies audi a6, albo toyota avensis dekoracje mysle ze bedziemy mieli, ale taką delikatną tylko na przodzie maski tak z boku :) limuzyną fajnie sie przejechac do tego było by wygodnie bo duzo miejsca, ale jednak chyba wyszły z mody :P A male 2 osobowe autka raczej nie, w samochodzie bedziemy razem ze swiadkami i jeszcze kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wybrałam zwykły domowy smaochód. Koniecznie bez przyczepionych z tyłu puszek i bez tablicy rejestracyjnej specjalnie dla młodych ;-). Do kościoła mamy blisko, gdyby na salę tez było blisko to chętnie bym się przespacerowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
ja tez bym sie chętnie przespacerowała.Ale że do kościoła blisko nie jest musiałam znaleźć jakiś samochód.U mnie w najbliższej rodzinie żaden sie do tego nie nadaje...albo służbowe małe samochody,albo duże rodzinne niezbyt ładne.Dlatego będzie czerwony cadillac cabrio:) w sumie raczej nie będę miała szansy żeby się takim przejechać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie limuzyna. Jak juz ustalimy ostateczny termin slubu to pewnie pojedziemy do niego wlasnym samochodem: zadbany, srebrny, sportowy. Wady tez ma: srednio wygodny bo ciasny z tylu. Ewentualnie jeszcze znajdziemy jakies calkiem odjechane auto retro typu duzy fiat albo syrenka, coś nietypowego, taki paść z dusza:) narzeczony jest pasjonatem samochodow, zdam sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Balleteyn. Śliczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auto..
my mielismy znajomego ktory ma fajne autko bmv5 wiec nam sie udalo,no a dodatkowo mielismy tyle szczescia ze przed weselem kupilismy audi cabrio i prawie bylo do zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to tylko auto, byleby było czyste i zatankowane:) Myśmy pojechali naszym własnym samochodem, udekorowaliśmy i było OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
czyli jakim? moi rodzice mają seicento,sorry możecie powiedzieć że jestem próżna ale nie pojadę takim..zresztą chyba byśmy sie tam nie zmieścili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exented429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex//ented429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e//xi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extnded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extndedr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulnia piakna...
autorko seicento nie jets takie zle to zalezy od podejscia :))) ja jechalam matizem do slubu, wiozl mnie pan mlody, a autko bylo przystrojone malym welonem z pzrodu i 4 kokardkami na klamkach, wygladalo slicznie :) robilismy furore jadac pzrze miasto i nie tylko bo na sale z koscila jechalismy 100km :) po roku podjechalismy tym naszym matizkiem pod hotel w ktorym mielismy wesele a wlascicele od razu nas poznali i nikt nie pamietal jak sie nayzwamy ale wszyscy pamietali ze przyjechala para mloda matizem :D:D: nawet kucharka :D:D ciesze sie czytajac forum ze tak duzo z Was jednak wybiera wlasny samochod, moim zdaniem wypozyczanie samochodu jest beznadziejne, oczywiscie poza stylowymi autkami sportowymi retro itp.. to jako kaprys ok moze ktos tak chciec :D ale co za roznica czy pojade do slubu np. golfem a nie vectra czy laguna a nie corsa itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
w matizie jest więcej miejsca niż w seicento,jest też wyższy,moja bratowa takim jeździ do pracy.Białych długich limuzyn nie znoszę,retro nie udało sie znaleźć w moim mieście więc będzie czerwony cadillac.Chciałam też dorożkę ale na salę za daleko.. A i nie jestem autorką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka26
Czyli wybieracie autka dostępne raczej wśród rodziny. Naprawdę nikt nie ma namiarów na coś fajnego sportowego, najlepiej mercedesa slk ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tam pożyczamy od Teścia. Też nie mam parcia na wymarzony ślubny samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy toyotą avensis w kolorze srebrno-zielonkawym. znajomy ma i z ogromną przyjemnością zawiezie nas, a my mu mamy tylko zwrócić koszty paliwa. nie podobają mi się limuzyny i dorożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

My z mężem wybraliśmy retro Mercedesa S-klase. Widziałam jaki mąż był zachwycony gdy go rezerwowaliśmy w sklasadoslubu.pl w Bydgoszczy.

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialelimo

Dobra reklama , zostawię swoją bialelimo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×