Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dentall

Dlaczego jednym psują się zęby a innym nie ???

Polecane posty

Gość gość
To normalne dzis jest moda na geny i wszystko sie na nie zwala,ale to tylko brak wiedzy,geny to najwieksze oszustwo XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, jak to geny to oszustwo? To co, rodzice was znaleźli w kapuscie?! Qrfa, jaki ten naród durny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj durny naród mysli ze geny to juz wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.06.2014 Wszyscy dostajemy geny najlepsze jakie tylko sa mozliwe, x Niestety nie, przez miliony lat ewolucji sytuacja by sie tak poprawila, ze wszelkie choroby genetyczne by znikly. Czy wy naprawde nia macie podstawowej wiedzy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geny, geny..Spojrzcie jak odzywialy sie Wasze mamy, jak byliscie karmieni w dziecinstwie, jaki tryb zycia prowadzili rodzice. Trudno uwierzyc, by idac zupelnie inna droga napotkac identyczne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdole jak mozna myc zeby tylko wtedy jak sie gdzies wychodzi? dupe i stopy myjesz tez tylko jak wychodzisz a tak to latasz z rodzynami miedzy posladami? zero higieny osobistej, jestescie obrzydliwi... na zebach gromadzi sie plytka i kamien nazebny, rozklada sie jedzenie bez wzgledu na to co jecie... musi wam jebac z pyskow na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A popatrz jak czesto chodza psy do dentysty albo koty???a zadnej pasty nie uzywaja,a moze to pasty do zebów psuja nasze zeby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12.06.2014 Ale to nie geny maja to znaczenie tylko przekazy podswiadome pokoleniowe,geny to ylko fizyka i to nie cała,a wszelkie przekazy ida droga podswiadoma,Dzwigamy ciezary naszych przodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie qrfa, nie sprowadzajcie wszystkiego do jednej prostej odpowiedzi, bo brak nie jest. Geny -- istotny czynnik, niektórych chorób nie da się ominąć ani im zapobiec. Natomiast w dzisiejszych czasach da się nie tylko wcześniej wykryć ale i wyleczyć -- np paradontoza. Oczywiście w utrzymaniu zdrowia gra role wiele czynników - higiena, dieta,dostęp do właściwej opieki medycznej. A na psy i koty się nie powolujcie, bo a) jest to inny gatunek b) zwierzaki tez maja próchnicę i choroby dziąseł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie powołuje na psy i koty,rzadko chodza do dentysty a zebów nie myja wcale,past nie uzywaja,a geny to najwieksze oszustwo XXIw jka HIV XX w,nie dajcie sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrfa czy wy w ogóle podstawowke skończyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.16 to nie chodź do dentysty i nie myj zębów debili, zobaczymy czy je utrzymasz tak długo jak pies i kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie mówilibyście, to i tak wiem swoje, że geny to jest podstawowy czynnik moja babcia ma 86 lat(!) i wszystkie swoje zęby mój tato (syn tejże babci) ma 58 lat i swoje zęby ja mam 36 lat i wszystkie swoje zęby (4 plomby), a 3 ciąże za sobą do tego w bardzo krótkich odstępach czasowych mój brat tak samo ma wszystkie swoje i zdrowe zęby moje najstarsze dziecko ma 6 lat, nie ma żadnych plomb i nadal 20 mleczaków, żaden nawet nie rusza się jeszcze no ale można tłumaczyć to sobie na różne sposoby ja będę upierać się, że czynnik genetyczny ma ogromne znaczenie w tej akurat kwestii i jak widać moja rodzina jest potwierdzeniem tej tezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam,przyjechali komwboje i kazdy wie swoje,sposób odrzywiania w rodzinach i nawyki zywieniowe,powoduja ze u człoenków rodziny pewne zeczy sie powielaja,sposób myslenia reagowania,cała sfera psychiczna wyuczona w rodzinach niesie ze soba własnie podobne zachowania w ciele,a geny nie maja tu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, człowieku co ma sposób myślenia do tego jakie kto ma zęby w rodzinie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to co??nasze mysli i słowa kształtuja nasza przyszłosc zdrowie i praktycznie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o jakim sposobie żywienia ty mówisz w rodzinie jeśli mowa jest o kilku pokoleniach? wierzysz w to, że babcie czy prababcie jadły to samo co potem dzieci i wnuki? przecież nawet choroby i skłonność do tycia itp. jest przede wszystkim zakodowana w genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zejdź może na ziemię i zrozum wreszcie, że słowa mają się nijak do genetyki geny to podstawa w takich kwestiach jak ZDROWIE, potem cała reszta typu odżywianie, tryb życia czy podejście do życia (optymistyczne, pesymistyczne itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, to ja sobie myślami u kształtuje hollywoodzki uśmiech ;-) Czybwy naprawdę podstaw genetyki nie znacie? Podstawowej skończyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w genach tylko w mózgu,mózg jest sterownikiem podstawowym geny sa tylko wykonawcze,ty zejdz na ziemie i poucz sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 70 % polskich 6 latkow ma prochnice to wina slodkiego zarcia i picia dawanego przez ich durne matki i babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak z wlosami ja mam mega grube geste mocne wlosy a farbuje rozjasniacz plus blondy non stop... codziennie susze plus prostuje :D i co i nic nadal mam mega geste i zdrowe:) nie nakladam na nie zadnych odzywek tylko myje samym szamponem ;) inne kolezanki dwoja sie i troja kupuja jakies cuda a nadal maja kruche lamliwe wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13.06.2014 Taak siła woli i mentalnie mozesz to zrobić,a Ty znasz podstawy człowieczenstwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13.06.2014 Ale to nie idzie droga fizyczna tylko psychiczna,co w srodku to na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa przekazy miedzypokoleniowe na poziomie nieswiadomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne i ta podświadomość kruszy ci zęby. Idź się pouczyc czegoś naprawdę, nie czytaj kolorowych gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze podswiadomosc steruje naszym ciałem i całym naszym zyciem,własnie idz sie poucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13.06.2014 To ty własnie czytasz kolorowe gazetki a nie uczysz sie prawdziwej,głebokiej wiedzy o człowieku jako całosci i ze to własnie mózg jest centralnym komputerem i to on zawiaduje całym naszym organizmem i zyciem,mózg umiera zaden gen cie nie uratuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest w mózgu,nasz mózg moze własnie wpływac na geny i je zmieniac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? że to mózg? skad ty się urwałeś człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×