Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika82

Chcę schudnąć! i SCHUDNĘ!

Polecane posty

Co do mnie to w sumie nie wiem jaki typ figury:( Teraz to trudno określić bo pp prostu wszędzie jestem gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi;) To co dziewczyny mamy jakiś konkretny plan jakiego się trzymamy...widze że jak narazie każda ma problem z odstawieniem słodyczy ojj ja też ale od wczoraj nie zjadłam nic słodkiego i jakoś się trzymam Musze się pochwalić też że wczoraj po raz pierwszy wypiłam gorzką herbate a nigdy nie mogłam odmówic sobie posłodzenia przyznam się że słodziłam nawet bardzo dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ogóle to ile macie lat? Ja jutro obchodzę 27 urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz lepiej bo faceci wolą szersze biodra i konkretniejszy tyłek a ja co...ramiona brzydkie, biust obfity, dobrze chociaz ze nie mam problemow z brzuchem i wydaje mi sie, ze mam plaskodupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dietką to taki mój prezent urodzinowy:) mam nadzieję że starczy mi zapału i cierpliwości żeby osiągnąć cel-szczupła sylwetkę. Jak sobie pomyśle że parę lat temu ważyłam ok 55-59 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia wazysz teraz ile wazysz i no cóż, trudno sie mowi i teraz bedziemy wszytsko robic zeby pozbyc sie wspolnie tych zwalkow tluszczu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudomad
hej dziewczyny. postanowilam sie wypowiedziec troche:) mam podobna figure co brzydula, od góry do pasa wszystko proporcjonalne a dol niestety katastrofa. ale wlasnie pracuje nad tym nawet teraz:) codziennie włączam sobie pas na nogi hehe. pozatym poltora miesiaca temu wazylam 91kg, dzisiaj waze 84,2kg. mam 167cm wzrostu i mam 23 lata:) witam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy sie razem trzymac to pojdzie jak z platka, zobaczysz:) Po pierwsze NIE JEMY słodyczy! kazda niech napisze, ze przynajmniej sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy się razem trzymać i każda z nas osiągnie swój cel:) Neotropikalna0 Dużo ode mnie wymagasz:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ja spróbuje;)choć ojj bedzie cięzko...:( A dziewczyny myślałyście kiedyś o głodówce ja czytalam ostatnio taki topik na kafe o właśnie głodówkach dzieczyny tam mowiły że nie jedze nic np przez tydzien albo dwa pija tylko bardzo dużo wody...podobno najgorsze są pierwsze dni a potem nie odczuwa się już głodu pisały że dużo schudły i oczyściły organizm oraz że mają zamiar powtorzyc. Ja myślałam o tym ale jakoś się boje myślę że nie dała bym rade jednak tak nic nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie...wiem, ze to nie to forum ale jak juz trzymamy sie razem to chyba nie bedziemy ciagle nawijac o dietach bo dostaniemy krećka:D czasami trzeba odsapnąć :) zrobil sie dostapny na gg jakies pol godziny temu, pojawic sie na widoku? nie bedze do niego pisac, co to to nie, po prostu chcialam sprawdzic czy napisze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie jestem przekonana do głodówek, lepsze sa diety typu 1000-15000 kcal,tak przynajmniej mi sie wydaje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodowka moze byc gora 3 dni, jesli chce sie schudnac. oczysci sie organizm wtedy. przy dluzszym niejedzeniu moga pojawic sie problemy takie jak bole żołądka. mialam tak kiedys i to nie jest przyjemne. ale oczyszczenie organizmu, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo ja sie zaparlam i cwicze 4-5 razy w tygodniu mialam wyznacznik-spodnie i juz w nie sie wbilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mowiac nie mm czasu na cwiczenia, pewnie gdybym sie sprężyla to bym go znalazla. pozatym troche mi sie nie chce po meczacym dniu w pracy, wekeendy na uczelni, egzaminy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×