Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika82

Chcę schudnąć! i SCHUDNĘ!

Polecane posty

Witam Was kobietki🌼 A ja wczoraj zjadlam o23ciej kebab:( A rano tylko 1 kanapke i ten kebab:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny właśnie przechodze kryzys...mysle sobie po co byc na diecie mozna jest wszystko co teraz i pilnowac tylko ćwiczeń...wiemm nie mam silnej woli i jak sobie pomysle o tych wszystkich smakołykach z których muszę zrezygnować to az mi się płakac chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomaga stare zdjęcie wystarczy spojrzeć i odrazu głód przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Czesc dziewczyny :) Czy moge sie do was przylaczyc ? Mam 162 i waze 55 kg ;/ Chcialabym schudnac do 47 albo 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie dziewczyny, ze mozecie sie przylaczyc, W grupie sila! Wspolnie na pewno bedzie latwiej nam walczyc z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
aksamitka90 --> Ciesze sie :) Co sadzicie o diecie 1000 kcal ? Stosowala moze ktoras, jakie efekty byly ? Obniza ta dieta przemiane materi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, chetnie sie do Was dolacze...co prawda mam do zrzutu tylko 3-4 kg, ale w moim przypadku nie jest to prosta sprawa. Kilka ladnych lat temu pozbylam sie 16 kg i generalnie mi to nie wraca, ale od mojego grudniowego wyjazdu za bardzo sobie folguje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ja stosowalam. Nawet udalo mi sie duzo zrzucic ale to bylo pare lat temu. Nie odczulam po nie problemow z metabolizmem. Dlugo trwalo zanim moj organizm przyzwyczail sie do mniejszej ilosci kalorii. Teraz tez mam zamiar jesc ok. 1000 kcal ale jesli moj organizm bedzie domagal sie wiecej bo bede miala problemy z koncentracja to zwieksze ilosc kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Dziubus --> Jaka diete stosowalas ? I w jakim czsie schudlas ? Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
aksamitka90 --> Aha :) Ja myslalam o takim czyms: 10 pierwszy posilek do 300 kcal o 12 jakis owoc banan albo jablko 15 obiad, ale w malej porcji 17 aktivia o 17:30 godzina skakania na skakance, potem cwiczenia na posladki, no i brzuszki.. No i potem juz nic do tej 10 rano.. Taki plan by byl na poniedzialek, wtorek srode, sobote i niedziele.. W czwartki i piatki mam praktyki w domu jetsem po 18 wiec nie jadlabym wtedy obiadu.. Myslicie, ze moja dieta zadziala ? Bardzo sie boje, ze moj metabolizm zwolni i nie schudne.. Bo wiele razy sie odchudzalam i to czasem na 500 kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami- to byl dlugi i zmudny proces, zaczelam od kopenhaskiej, ktora jest jakby stworzona dla mnie (co prawda nie lubie jej jadlospisu, ale efekty swietne), pozniej przeszlam na niskoweglowodanowa, tzn pilnowalam indeksu glikemicznego. Generalnie robilam to cyklicznie, 1-5 miesiaca diety, a pozniej bilans zerowy tak, zeby waga sie ustabilizowala, a przemiana materii wrocila do normy. Od dluzszego czasu zadnej diety nie robilam i szczerze mowiac troche mnie to przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to dobry pomysl. Pamietaj, ze pierwszy posilek powinno sie jesc od razu po przebudzeniu. Tez mam zamiar skakac na skakance ale najpierw musze ja kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
aksamitka90 --> Czemu zaraz po przebudzeniu ? Ma to jakis wplyw na chudniecie ? Ja wstaje zazwyczaj po 6.. I wolalabym pozniej zjesc sniadanie zeby organizm ''zjadal tluszcz'' No i do tego 1,5 l wody dziennie chce tez kupic sobie herbate z vitaksa slim max :) No i myslalam o jakis tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami- po to, zeby organizm od razu pracował na zwiekszonych obrotach. Jesli wstaniesz o 6, a sniadanko zjesz o 10, to przez te 4 h organizm metabolizuje tak, jakby jeszcze spal. Moze wypijaj kawe, a potem pierwszy posilek? Kawa tlumi glod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Dziubus --> Kawy nie pije, bo nie lubie heh Problem w tym, ze nawet jak bym chciala rano zjesc to nie mam kiedy, bo bardzo sie spiesze.. 10 rogal 12 jablko 15 zupa jarzynowa z bulka 17 jogurt aktivia Jak myslicie, czy taki jadlospis na jutro bedzie dobry, czy to za malo kalorii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje oko to chyba za malutko...ja bym dolozyla jakies bialko: jajko/ser bialy chudy badz mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jest otwart weekend fitness Cala sobota i niedziela zajecia za free mozna sobie wybrac-joga,step,pump,aqua aerobik,karate fit Super.Skocze sobie a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Nie mam za duzej wiedzy jezeli chodzi o odchudzanie.. A to moze mi przemiana materi zwolnic, przy takich posilkach czy jak ? Glodem sie nie przejmuje, moge sie poswiecic.. A po za tym 3 pierwsze dni sa zawsze najgorsze potem juz z gorki leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus dziekuje🌼Ehh kobiety cale zyczie na diecie a znam takie co moga sobie pojesc i nic tylko pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- mamy tu Pania dietetyczke- brzydule, trzeba by jej zapytac, jak widzi taki jadlospis. Dla mnie jest zbyt ubogi w bialko, zdrowe tluszcze i za malo kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami za malo kalorii Poza tym za malo bialka Zupa jarzynowa jakby zamiast bulki miala miesko ugotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale sie 2 godziny na aerobiku I 2 na maratonie spinningowym Szkoda,ze maratonu nie ukonczylam.Ostatnie godziny nie dalam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Brzydula30 a jak bym zjadla bulke i do tego skrzydelko gotowane no i ta zupe ? myslisz ze na tej diecie schudne chodzi mi o taki rozklad posilkow wiadomo codziennie nie bede tego samego jadla.. np we wtorek kawalek piersi z kurczaka i surowka na opiad co sadzisz o takiej diecie ? czy spowolni ona metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W diecie wazne jest bialo.Jest to skladnik budulcowy.Znajdziesz je w miesie,rybach,nabiale Pieczywo najlepiej ograniczac Na tej diecie dasz rade ale czy dlugo tak wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×