Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika82

Chcę schudnąć! i SCHUDNĘ!

Polecane posty

Neotropikalna0 odezwał się? Ja zaczęłam chodzić na aerobik 2 razy w tygodniu-cud się stał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie lece sie uczyc.. dzis ostatni egzamin:):) trudny ale coś:( bede zagladac do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robie brzuszki to znaczy dopiero zaczełam mam nadzieję że pomogą a ile już robisz? i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zacząć ćwiczyć w domu ale mi się nie chce:( macie dziewczyny jakieś sprawdzone ćwiczenia na tą nie szczęsną część mojego ciała:( Gdzieś wyczytałam że skutecznie działa: 1.Krążenie biodrami 2.Nożyce (40-50) 3 Brzuszki (2 serie po 50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nie chce i to bardzo:( najgorzej jest jak np zaczynam robic jakies cwiczenia a na drugi dzień mówie sobie dzisiaj jestem zmęczona zrobie jutro i tak jest ciągle:( Ale koniec z tym trzeba wkońcu wziąść się w garść i zacząć naprawde ćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri podziel sie swoim sekretem juz nie moge doczekac sie wiosny wtedy bede miala wiecej ruchu, przerzuce sie z zatloczonego autobusu na nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym odchudzaniem to jest jeszcze jeden problem mam w miare duzy biust i nie wiem jak o niego zadbac zeby po zrzuceniu paru kilogramow nie byl obwisly znacie jakies metody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego kupilam karnet i chodze cwiczyc w grupie.Jakos wiecej osob to i razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek jest bardziej plaski ale nie wiem czy to efekt diety czy cwiczen, a moze jedno i drugie dobrze na niego wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o skakance? ja próbowałam ale jakoś nie idzie mi skakanie ale słyszałam że też jest dobre wiec chyba zaczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm i ważyłam aż 77 kg jeszcze w listopadzie :-((( Obecnie 67 kg ;-) Przeszłam na dietę 1200-1300 kcal dziennie. Jadłam głównie nabiał, owoce, warzywa, mięso drobiowe i ryby zapiekane w folii w piekarniku. Zrezygnowałam ze słodyczy. Jadłam 4-5 posiłków co mniej więcej 3 godz. Chleb biały zamieniłam na razowy. Masło na masło roślinne ( ogromna różnica w kcal) 2 razy w tygodniu ćwiczyłam na siłowni po 1,5 h (45 minut sam orbitrek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulyysse
Hej! Ten link jest do aerobowej 6 weidera. No i niestety... jest fajny ale tylko na górne mięśnie brzucha. Mam sporą oponkę na brzuchu wiec jakoś tak w wakacje zaczęłam to ćwiczyć. Męczyłam sie niemiłosiernie, przeżyłam te 42 dni. Mieśnie brzucha sie wzmocniły nie mogę powiedzieć że nie ale tylko górne. A oponka jak była tak została dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O biust dbam kremem do biustu z avonu, a ostatnio eveline różowym ;-) Pozatym codziennie biorę naprzemienny prysznic ( ciepła woda, zimna, ciepła itp) masuję się gąbką syrena, a potem masuję oliwką Ziaji ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moją zgubą też są słodycze, chciałabym bardzo schudnąć chociaż z 10 kg na początek ale jak tego dokonać jak zewsząd tyle pokus, ja zaczełam 6 weidera, ale czy to coś pomoże, narazie tylko obolała chodzę i się ruszyć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dziewczyny skuteczny sposób na schudnięcie to dieta, ćwiczenia, skakanka , hula hop , kremy ujędrniające coś jeszcze wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 kg? To super od dzisiaj zaczynam skakać! właściwie od teraz :) Ide troche poskakać zrobiłam przed chwilą brzuszki rano jak się obudziłam zrobiłam 20 teraz 30 wiem mało ale to moj początek dopiero zaczynam wiec chyba nie jest tak źle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma niestety diety-cud.Cos o tym wiem bo jestem dietetyczka:) Bez cwiczen marnee efekty Musze sie pozegnac Wpadne jeszcze do Was Milej soboty{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapika333
przyłaczam się do was :) skakam już 3 dni na skakance, bo wiem ze to skutkuje. kiedys,jakies 4 lata temu odchudzałam sie w ten sposób i naprawde ładnie sobie wyrzeźbiłam ciało. no ale moja skłonność do fast-foodów spowodowała,że znów się muszę wziąść za siebie.ja tak skacze około 200 razy normalnie, 40 na dwóch nogach złączonych i 20 na jednej i 20 na drugiej nodze:) mam nadzieje że poskutkuje. ja tam chce tylko z 5-7 kilo zrzucić,bo nie jest tak tragicznie,ale oponka mi się juz zrobiła i tyłek urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ...już po skakaniu ufff ale się zmeczyłam ale przynajmniej wiem że to da jakies efekty mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej z moja kondycja narazie zrobiłam 100 podskokow a i to z przerwami bo mi sie ciągle skakanka zawijała ale troche sobie poskakałam od razu się lepiej czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×