Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika82

Chcę schudnąć! i SCHUDNĘ!

Polecane posty

Gość SaMi16
O to sie nie martwie, wytrzymac wytrzymam.. Tylko boje sie, ze metabolizm zwolni, i ze bede chudla wolniej, albo wogole przestane.. Czy to jest przy tej diecie i tych posilkach mozliwe? Bardzo dziekuje za odpowiedz :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bedziesz chudla Psamietaj,ze bialko zwieksza metabilizm Produkty sojowe tez zawieraja duzo bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaMi16
Aha :) Dziekuje za odpowiedz :) A nie wiesz moze ile czasu musialabym byc na tej diecie zeby zzucic jakies 9 albo 10 kg.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cisza na topiku;) ja własnie czuje sie dumna bo jestem głodna a powstrzymałam sie od zjedzenia czego kolwiek o tej porze bo przeciez nie mozna jest po 18;) dzisiaj wogole mało jadałam ale za to dużo ćwiczyłam az nie brzuch boli od brzuszków;) :*:*:* :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam niewiele ale glodna nie bylam. Nawet nie mialam ochoty na cos slodkiego...a to juz sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wesoło:) Zjadłam jogurt naturalny i 2 mandarynki:) zważywszy na wczesna porę pobudki i pozna godzine powrotu musze zabrac ze soba drugie sniadanie, nie cierpię tego :D Miłego dnia kobitki, napisze wieczorem:) Zdajcie relacje jak Wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie znalazłam chwilkę żeby spokojnie siąść do komputera:( Mam egzaminy i wiecznie albo się uczę albo jestem na uczelni, załamka. Z dietą i ćwiczeniami też sobie niestety trochę odpuściłam:( a wczoraj to zjadłam 2 pączki no ale cóż było minęło od dziś wracam na ścieżkę prowadzącą do szczupłej sylwetki czyli dieta i ćwiczenia:) Kupiłam sobie nawet w sobotę skakankę ale do tej pory nie miałam czasu jej wypróbować. Dziś to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) I znowu nie poszam na aerobik ,miałam tak dużo nauki... :( Ale w niedziele mam nadzieje że już na pewno pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) ja też pozwoliłam sobie na pączka w Tłusty Czwartek i nic takiego wielkiego się nie stało przecież:D jutro się zważę, zobaczymy jak to będzie wyglądać:D ale jestem optymistycznych myśli bo czuję się lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądz Fit
jeśli zmagasz się z problemem niechcianej tkanki tłuszczowej, zapraszam Cię na mój blog poświęcony zdrowemu odżywianiu, fitnessu, na blogu prezentuję również moje zmagania z sylwetką http://badzfit.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja857
Jak ktoś chce to schudnie JASNE! trzeba mieć zacięcie to tego ja odkąd przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl czuję się świetnie,widzę efekty to i brnę dalej to gubienia zbędnych kilogramów! 8kg mniej w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×