Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość Dream Lashes
"liczylam nawet w trakcie jak ona mi je zakladala" :D Co za bzdura :D Zakladam rzęsy i sama mam zakladane i wiem, że klientka leżąca na stole nie ma jak ich liczyć w trakcie zabiegu :D. Za zamkniete oczy, nic nie widzi, nie czuje, wiec jak niby mialaby to liczyc! :D Ale zmyślasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z tego linku
chyba czujesz jak odklada i przyklada sie reke/tweezer od/do oczu? czyli wiesz kiedy bierze rzese (jak odklada reke) i przykleja rzese (gdy przyklada reke) , poza tym, jak juz pisalam liczylam tez po zabiegu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Lashes
Absolutnie się nie zgodzę. W trakcie zabiegu robi sie mnóstwo innych rzeczy, przykladając rękę do glowy klientki; co nie oznacza że kazde dotkniecie to przyklejenie rzęsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czemu nie robić takiego kursu ?? Na pewno się przyda, szczególnie jeśli lubisz tego typu zajęcia. Ja na stronie diamond-cosmetics.com znalazłam informacje o kursach z przedłużania rzęs. Teraz w listopadzie jest promocja więc chyba warto iść, poza tym myślę że warto inwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Lashes
Nic nie trwa wiecznie.. farbowanie wlosow, tipsy, nowa fryzura, opalenizna, misternie zrobiony elegancki makijaż.... na to wszytko trzeba wydac kase i raz nie wystarczy - wszystko jest na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad zrobieniem takiego kursu i radzę Ci się zdecydować, bo rzeczywiście taka sztuka staje się coraz bardziej powszechna i jak szybko się nauczysz możesz na prawdę coś osiągnąć. Ja myślałam o zapisaniu się na kurs do Diamond Cosmetics, a, że po kursie dostaje się zestaw startowy zapewniający natychmiastową możliwość pracy po ukończonym szkoleniu i międzynarodowy certyfikat (oczywiście po pozytywnym zaliczeniu kursu) w języku angielskim, niemieckim lub polskim to jest to tym bardziej zachęcająca oferta:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobić, podobno coraz bardziej popularne, koleżanka zrobiła kurs w New Nails, potem wypróbowałyśmy jej umiejętności na mnie i było bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One chyba nie trzymaja sie 3 miesiace, tylko 3 tygonie , moja kolezanka kosmetyczka je zaklada, ma duzo klentek bierze 50 funtow , ale mowi ze trzeba przychodzic na doklejanie co 2 , 3 tygodnie. A powiedz Dream Lashes czy to nie niszczy naszych naturalnych rzes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wiecie co mowicie ,cena kursu jaka by nie byla zwraca sie blyskawicznie! ja robilam kurs za 1500zl 3lata temu i zwrocil mi sie juz nie powiem ilu krotnie :) a nie pobieram wcale zawyzonych opat za zrobienie rzes. dodatkowo jak ma sie znizki na produkty w swojej firmie, ja np mam 20% to kurs naprawde wychodzi oplacalnie a dwa teraz czlowiek nie majacy papieru na uslugi moze sie schowac.. tyle tu komenatrzy o zabiegach za 100zl u dziewczyn uczacych sie na filmikach z youtube,naprawde chcialybyscie zeby taka zakladala wam rzesy? Ja smialo moge polecic dziewczyne-instruktorke szkolaca we Wroclawiu,w centrum szkoleniowym i dystrybucyjnym produktow tylko do rzes. dziewczyny sa na rynku od pierwszych dni pojawienia sie tego zabiegu w polsce. nie jest to zadna wielka firma w ktorej kuferki kosztuja od 3000 w gore,nie nie. zreszta jesli ktoras jest zainteresowana kursem to nie czytajcie forum tylko profesjonalne strony firm. na forum zadna dziewczyna nie odpowie ani madrze ani szczerze.. http://dream-lashes.blogspot.com/ - to jej prywatna strona, ale jest tez firmowa. kurs polecam tyle moge powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do odstąpienia kuferek z zestawem do przzedłużania i zagęszczania rzęs firmy Extreme Lashes. Zestaw jest prawie nie używany. Zakupiłam kuferek i zrobiłam kurs, ale niestety okazało się, że mam wade wzroku, która uniemożliwia mi wykonywanie tak precyzyjnego zabiegu. Jesli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojto
dzien dobry jestem zainteresowana kupnem tego kuferka proszę o kontakt 510666553.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jesli ktoras z was jest zainteresowana zrobieniem rzes to zapraszam do mnie na Walthamstow, posiadam certyfikat i za full set licze 60 a za uzupelnienie 30. Mam teraz promocje i dla pierwszych 10 dziewczyn proponuje usluge za pol ceny czyli zabieg full set 30 lub uzupelnienie 15. Piszcie na meila agya@ymail.com lug dzwoncie 07930401041.' Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abia
1.ile rzes na oko przyklejasz jako full set? 2. czy uzywasz J curl ? 3.jakies firmy masz rzesy 4.jakiej firmy masz klej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ilosc rzes jest zalezna od kazdej klientki oraz jakiego efektu oczekuje, full set przyklejam przynajmniej 80 - 100 rzes. 2. Tak uzywam J curl - grubosc 0,15 oraz 0,20 3. Mam produkty firmy Secret Lashes w tym momencie, natomiast od Pazdziernika zaczne pracowac na Nouveau Lashes, bede tam miala dodatkowe szkolenie pod koniec tego miesiaca 4. Klej rowniaz Secret Lashes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abia
a masz moze jakies zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmolitka
No własnie, chyba najlepiej zrobisz jak po prostu wybierzesz dla siebie takei kursy, sprawdzona szkoła, dobre opinie... To mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eponine
Dziewczyny! Firma Gowork oferuje bezpłatny kurs przedłużania rzęs 1:1 8 marca w Warszawie :) to niesamowita okazja! Uczestniczyłam już w kilka szkoleniach wizażu organizowanych przez tę firmę i wiele mi dały. Ten dzień otwarty to wspaniała szansa na rozszerzenie swoich kwalifikacji i wiedzy. POLECAM! ja tam będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 09
hej,moglabys napisac cos wiece na temat tego kursu w wawie 8.03? szukam w necie,ale malo skutecznie.akurat tak sie sklada,ze na niedziele jestem zapisana na szkolenie z kuferkiem za 1.500zl,ale skoro jest szansa odbyc taki kurs za mniej to z checia bym sie zglosila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_malicka56
Dziewczyny, ja jestem certyfikowaną stylistką Nouveau Lashes i z firmy jestem bardzo zadowolona, produkty bardzo potaniały a jakość jest naprawdę wysoka. Jestem teraz po Nouveau Scarze i zaczynam działać. Też zaskoczyła mnie dobra cena pakietu i szkolenia. A co do samego zabiegu to naprawde widze po swoich rzesach ze efekt jest boski. Są długie, mocne i nie musze ich co wazne co rano tuszowac. Naprawde moze warto pomysleć o takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Lashes
Co do tego czy nie niszcza naturalnych rzes.. Wiekszosc osob nie wie, zwe rzesy zyja tylko kilka tygodni, a potem wypadaja i rosna na ich miejsce nowe. Tak wiec DOBRZE PRZYKLEJONE rzesy nie maja jak ich zniszczyc, bo zdaza one same odpasc ;) Jesli ktos powiedzial, ze mu doklejane rzesy zniszczyly ich wlasne rzesy, to znaczy, ze a - mial je zle doklejone b - nie dbal tak jak powinien Zapraszam na moja strone - www.dream-lashes.co.uk 🌼 Aktualnie prowadze indywidualne KURSY z przedluzania rzes na terenie UK. Kurs zakonczony jest otrzymaniem certyfikatu (zatwierdzony przez organizacje BABTAC). W cene kursu - 250 wliczony jest kuferek ze wszystkimi produktami do wykonywania zabiegow. Kursy przeprowadzam w miejscu ustalonym z kursantka. Zapraszam! Maly wklad wlasny - duzy zysk! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olska892
Moje drogie, ja jestem certyfikowaną stylistką Nouveau Lashes i z firmy jestem bardzo zadowolona, produkty bardzo potaniały a jakość jest naprawdę wysoka. Jestem teraz po Nouveau Scarze i zaczynam działać. Tu zaskoczyła mnie dobra cena pakietu i szkolenia. I serdecznie i Wam poelcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraoo
w olsztynie mozna zrobic kurs przedluzania w goworku...ja bylam na tym kursie w wawie i wszystko fajnie pokazane, to wciaz jest bardzo popularne wiec mysle ze warto robic taki kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammoluszkowa
To ja wam musze powiedzieć ze byłam na pokazie z makijażu i rzęs w Biar Beauty. Ludzie sympatyczni, szkoła pierwsza klasa. Naprawdę przekonali mnie do siebie. Zapisałam się na szkolenie z makijażu intensywnego. I spokojnie mogę i Wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto !!! tylko trzeba dobrze trafić, bo z doświadczenia wiem, że taki kurs to mogą być pieniądze wyrzucone w błoto. Człowiek zapłaci , pojedzie (a więc wyda jeszcze więcej kasy), a na miejscu traktują go jak jakiegoś natręta, z wielką łaską odpowiadają na pytania i niczego się tak naprawdę nie nauczy. Dlatego radzę robić dobry reaserch zanim się na coś zdecyduje jedna z drugą…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaah
właśnie ja mam pytanie, bo chce zrobić takie sobie przedłuzenie rzęs, tylko ja noszę soczeki i codzień moje rzęsy są żę tak powiem ruszane przeze mnie, mysle ze to moze wpłynać na to że szybciej się posypią i np tylko miesiąc mi wytrzymają zamiast jak piszecie 2-3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, znajoma, zanim trafiła właściwie, odbyła chyba 3 totalnie nieudane kursy… z tym że tutaj chodziło o makijaż permanentny. No a nie mogła się poddać, bo już kupiła maszynę. Myślała biedna, że kurs to będzie czysta formalność. W końcu razem się wybrałyśmy do perfect glamour na Kamieńskiego i w końcu się udało J u mnie za pierwszym, u niej dopiero za 4 razem J kurs przedłużania rzęs też robiłam u nich i jestem równie zadowolona – praca na najwyższej jakości materiałach, no i przede wszystkim duża troska o komfort kursantek. Piątka z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olska a mozna wiedzieć gdzie zapisać sie na taki kurs, gdzie go zrobić w jakich miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×