Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość onissskowa23
Jesli chodzi o szkolenia to możesz je odbyć w Katowicach, Warszawie w UK. Mają też dystrybutorów w Szczecinie, Gorzowie, Rybniku, Gdańsku, Poznaniu. Jednak firma Biar Beauty szkoli tylko w Katowicach i Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba przeznaczyć na taki kurs i po ilu klientkach moze się nam to zwrócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e---mka2
Ja pracuje na Nouveau Lashes – policzyłam kiedyś różnicę w zużyciu materiału 15, a 30 zł na Nl, a różnica w jakości jest. To tak jak porównanie taniej marki do makijażu z droższą. Nie muszę walczyć na cenę. Aplikację wykonuję za 150 – 200 pln 1 1,5 godziny i opłaca mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibańska
Z tego co wiem bo moja siostra robiła teraz szkolenie z 2 metod LVL i Nouveauscara. Cena za szkolenie teraz 1999zł , a wczesniej było 2500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttaliwa
No to w takim razie to sie bardzo opłaca, bo robisz 2 metody i mozesz tym samym tez rozszerzyć ofertę swojego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zrobić kurs przedłużania i zagęszczania rzęs, ale nie wiem jaka metoda jest najlepsza i jaką szkołę wybrać. Nie obejdzie się bez certyfikatu. Miejsce szkolenia to Wrocław. Poproszę o propozycje i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossskowska
Mysle ze powinnaś wybrać taki kurs http://www.biarbeauty.com/ Ja jestem strasznie zadowolona. Ja byłam na szkoleniu Nouveau Scara, efekt wytuszowanych rzęs – pogrubione i lekko przedłużone. Zrobiłam już pierwsze klientki i podoba mi się, że czas aplikacji jest krótki i cena dla klientki przystępna. Biorę 110-120zł ( w tym rzęsy dolne jeśli chce). I to jest tez atrakcyjna cena dla klientek. I one wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriet
we wroclawiu gowork wlasnie np prowadzi kursy, zajrzyj na strone i sprawdz, ale kurs na rzesy wychodzi chyba dosyc tanio. ja jestem z katowic i tam sie zastanawialam nad wyborem ich kursow ale kolezanka byla na jezykowym i bardzo sobie chwalila wiec mysle ze inne tez stoja na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blannneczka
Ja czytałam o tej metodzie w Elle, świetnie wygląda efekt przed i po. Chyba sama sie jednak skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipo_ma
Zdecydowanie warto, bo coraz więcej klientek jest zainteresowanych takimi zabiegami – przedłużeniem rzęs, wykonaniem makijażu permanentnego. Nie wróżę długiej kariery salonom kosmetycznym, które nie oferują takich usług. Choć przyznaje, że szkolenia z makijażu permanentnego są dość kosztowne. Ale to inwestycja, która bardzo, bardzo szybko się zwraca. O ile wybrałyśmy właściwy kurs i rzeczywiście nauczymy się na nim, jak precyzyjnie robić permanentny. Co do samego kursu ja robiłam go w Perfect Glamour we Wrocku. Najkrócej mówiąc, było miło i fachowo. Solidne podstawy teoretyczne, praktyczne porady i dużo, dużo ćwiczeń praktycznych, które pozwalają się poczuć pewnie. Było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POZA POLSKA a wy p*********e o poznaniu i wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
Ja czytałam w ostatniej urodzie o Nouveau Scarze i nie wiedziałam czy zapisać się na to szkolenie, ale z tym liftingiem rzęs to świetna sprawa. I ja zdecydowanie na to bym postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dossskowa23
Fajnie, w sam raz własnie jesli chodzi o ładne rzesy. Mysle ze sama na taką metode moglabym sie skusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj!! uważam, że taki kurs jest świetnym pomysłem. Dużo słyszy się teraz o przedłużaniu rzęs, ogromna liczba kobiet interesuje się tym i funduje sobie taki zabieg:-) wiem, bo sama spróbowałam:-) Jeżeli jeszcze sie nie zdecydowałaś nad wyborem Szkoły, która umożliwi Ci zdobycie tej umiejętności to podaje link do świetnej szkoły :http://www.szkola.gowork.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Jesli szukacie profesjonalnej firmy to moim zdaniem zdecydowanie najlepiej własnie jest wybrać takie szkolenie http://www.biarbeauty.com/'Moim zdaniem nie ma nic lepszego. Ja jestem naprawde strasznie zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli komuś zalezy na takich szybkich kursach to mozna tez zdecydować sie na szkołe policealną Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioduszkkkowa
To ja wam musze powiedzieć ze byłam na pokazie z makijażu i rzęs w Biar Beauty. Ludzie sympatyczni, szkoła pierwsza klasa. Naprawdę przekonali mnie do siebie. Zapisałam się na szkolenie z makijażu intensywnego. I spokojnie mogę i Wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gessskoska
Ja do tego jeszcze poleciłabym Wam permanentną maskarę Nouveau Scara od Nouveau Lashes. Mysle ze spokojnie bedziecie zadowolone z efektów, zwlaszcza ze zawsze dodaje to głebi Waszemu spojrzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biancaa7
ja wybieram się na rzęsy do goworku - ktoś był, coś słyszał? jakie są grupy?? zależy mi na małych, jak jest dużo osób to ciężko się czegoś konkretnego nauczyć. jaka jest prowadząca?? wybieram się na kurs do lublina, kiedyś robiłam kosmetologie w jednej szkole policealnej ale niewiele się nauczyłam, był słaby poziom...o goworku słyszałam raczej pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziewczyny jestem kosmetyczką i stylistką rzęs. I muszę przyznać ze wybrałam Nouveau lashes ponieważ ukończyłam szkolenie z makijażu i to było najfajniejsze szkolenie na jakim byłam. A moje klientki sa zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna890
wiecie co ja robiłam ten kurs w erudio w łodzi i powiem wam że jestem mega zadowolona bo fajnie był prowadzony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliska23
Wielki plus dla Ciebie i dla salonu w którym bedziesz pracować bo na pewno bedziesz miała przez to wiecej klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjjuszka22
Ile tak naprawde trzeba przeznaczyć na takie szkolenie. Bo przyznam ze bardzo mnie zachęciłyscie do tego zeby tez wysłać moje kosmetyczki na takie szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki dobry kurs przedłużania rzęs kosztuje w granicach 600-800 zł. pewnie znajdziesz jakieś niższe ceny, głównie na grouponie. Warto zwrócić uwagę na info jak prowadzone jest szkolenie i przez kogo, żeby się nie okazało, że będziesz miała cały dzień czystej teorii, a zero praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zrobić taki kurs, ale musisz koniecznie sprawdzić kto go organizuje jak już ktoś wspomniał. Mi polecono salon Perfecta Glamour we Wrocławiu. Pani Marzena Kotowska organizuje szkolenia i muszę przyznać, że robi to świetnie (w Internecie jst sporo dobrych opinii o niej, a ostatnio udało się salonowi zostać oficjalnym dystrybutorem marki Biotoch, a to duże wyróżnienie). Przede wszystkim teoria to tylko wycinek kursu, wszystko opiera się na praktyce, a o to chyba wszystkim nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaa23
W sumie jesli chcesz własnie sama przedłużać rzesy to mozesz sie zdecydować sie na takie kursy, ale jesli chcesz przedłużac rzesy to w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamigotka90
pewnie rób :) to świetna inwestycja w siebie :) ja jestem po tym kursiku i jestem bardzo zadowolona i drugi raz też bym poszła bez wahania, www.erudio.com.pl/kursy/32/kosmetyka-i-fryzjerstwo.html ja robiłam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tyle osób po takich kursach, ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie123
Wiesz co niby dużo faktycznie jest tych stylistek, ale żeby znaleźc taką co naprawdę zna się i ładnie to robi to wcale nie tak prosto. Ja uważam że warto inwestowac w siebie i rozwijac się dalej. Niedawno zrobiłam kurs rzęs w Select w Wawie. Mam certyfikat z Secret Lashes z hologramem, i czuję że lepiej trafic nie mogłam. Patrycja-instruktorka z taką cierpliwością mi wszystko wytłumaczyłam ze aż sama byłam w szoku jaką ma cierpliwośc i jak dokładnie to robi i uczy. Poza tym wykupiłam szkolenie z zestawem startowym który ona stworzyła i naprawdę jestem mega zadowolona. Wiadomo na poczatku cwiczyłam na koleżankach ale jak to bywa jedna drugiej powiedziała i w ciągu naprawdę krótkiego czasu zdobyłam kilka stałych klientek i to co wydałam na początku zwróciło mi się z nawiazką. A zestaw startowy jeszcze mi się nie skończył. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha877
Teraz coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs tak więc jak najbardziej polecam kurs ;) Ważne by nauczyć się to robić dobrze to i klientek przybywa ;p Ja swój kurs robiłam w Erudio i robią świetne przygotowanie praktyczne, super atmosfera i atrakcyjna cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×