Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość lissie1
Uważam, że warto, bo to jest popularne, a każda kobieta marzy o pięknych i długich rzęsach... :) Ja zrobiłam sobie w Centrum Szkoleniowym Corio www.coriocs.pl szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 i jestem bardzo zadowolona, pozostało mi tylko ćwiczyć i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs w Szkole Select, zrobiłam trzy kursy 1:1, 2:1 oraz metodę volume. Pani Patrycja mistrzyni stylizacji rzęs, lepszego instruktora nie mogłam sobie wymarzyć poświecała nam bardzo dużo uwagi, pomagała i na spokojnie wszystko tłumaczyła. Bardzo mi się to spodobało . Trening czyni mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kończyłam kurs w szkole New Nails, mogę ich polecić, szczególnie spoko było to że dużo praktycznych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama myślę o kursie przedłużania rzęs, lubię prace manualne, jestem cierpliwa, więc myślę, że będę się do tego nadawać. Moja przyjaciółka robi hybrydy, też zrobiła sobie na to papier i w sumie ma fajny sposób, żeby sobie trochę dorobić. A hybrydy naprawdę wychodzą jej fajnie. Znalazłam takie kursy przedłużania z efektem rzęs 3d http://www.secretlashes.pl/szkolenia/volume-russian-style-2d-8d/ w sumie też nie wiedziałam, ze jest tyle sposobów na to. W każdym razie chyba będę zbierać kasę na to i zainwestuję w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiłam kurs rzęs 1:1 w New Nails i się bardzo zniechęciłam do rzęs ponieważ na szkoleniu nie nauczyłam się na tyle aby działać profesjonalnie. Postanowiłam podejść do tematu po raz drugi i iść na szkolenie do innej osoby i trafiłam na Patrycje Zielińską do Szkoły Select . Wyjaśniła wszystko od podstaw , nauczyła metody 1:1 zaczęłam to robić profesjonalnie, obecnie jestem zapisana na metode 2:1 mam nadzieje, że będzie mi równie dobrze szło jak z metodą podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, ja robiłam w New Nails i jestem zadowolona. Tak samo klientki by moim zdaniem wychodzi mi to fajnie, a zapisujące się do mnie klientki są chyba tego dowodem... Koleżanki z kursu z którymi mam do dziś kontakt potwierdzają moje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla1
Pewnie, że warto, bo to jest bardzo modne, kobiety marzą o pięknych i długich rzęsach! :) Także jak się nauczysz to na pewno będziesz miała klientek - ja polecam Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu - www.coriocs.pl jeśli chodzi o szkolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że warto, pod warunkiem że wybierze się dobrego instruktora. Ja odbyłam szkolenie u Moniki Rząp w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. oto jej strona www.przedluzanierzes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguleczka12
Polecam szkolenia w Szczecinie u Moniki Rząp . To instruktor z tytułami, potrafi wiele nauczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaa
Na szkolenie to tylko do Mistrzyni Polski!! Monika Rząp uczy sumiennie, ma cierpliwość i szkolenia są w małych grupach, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanela
Dziewczyny proszę Was uprzejmie napiszcie czy mając wadę wzroku ( niedowidzenie na jedno oko ) oczywiści noszę okulary -można robić przedłużać rzęsy ? czy to wymaga naprawdę sokolich oczu ; majac okulary korygujące poradzę sobie z tym? będę wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie każdy taki kurs się przydaje, a że ostatnio jest szał na przedłużanie i zagęszczanie rzęs to kurs z tego w Centrum Edukacji Pasja http://mmpasja.edu.pl/ jest jak najbardziej ok. Poza tym ja wychodzę z założenia, że zawsze opłaca się inwestować w siebie i swój rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Andrz
Szkolenie polecam, ja byłam u mistrzyni Moniki Rząp w Szczecinie. Miła duża cierpliwość,wiedzę i pomału wszystkiego mnie nauczyła. Ja uważam że jak się szkolić to tylko u najlepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka23
ja niestety nie moge przelduzac rzes? ;/ polecicie moze jakies serum, masc, zel, cokolwiek.. bo moje rzesy wołają o pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie ze stylizacji rzęs jest naprawdę bardzo proste, ale to nie oznacza, że do tych usług każdy musi się nadawać. Zdecydowana większość nadawać się nie będzie. Bo jednak to wymaga precyzji i odpowiedniej techniki, ale spokojnie - wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie zgadzam się z tym, że to wymaga dużej precyzji i cierpliwości - jeżeli chodzi o kurs to warto zrobić bo jest na to boom :) polecam szkolenia w CENTRUM EDUKACJI CREATIVE na Długiej 46 - byłam i jestem zadowolona, dużo się nauczyłam - robiłam metodę 1:1 i 2:1 - cena była w porządku więc myślę, że warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już nie chcesz przedłużac rzęs to powinnas spróbowac taką odżywkę którą ja sama używam https://molash.pl/ Koniecznie zamów, bo uważam ze z tych wszystkich dostępnych na rynku ta własnie w moim przypadku sprawdziła się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llash
Witajcie, w sierpniu zrobiłam szkolenie w noble. Naprawdę jakość kursu bardzo wysoka, ogromna ilość przekazanej wiedzy. Jestem ciekawa jak rozwijałyście się już po szkoleniu, jak pozyskiwałyście modelki i klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Krakowie gdzie macie sprawdzone kursy ? chce zrobić taki kurs na przedłużanie rzęs ale nie wiem gdzie jedynie co znalazłam z dobrymi opiniami to noble lashes ale maja bardzo drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llash
Ja właśnie jestem po szkoleniu w noble w Krakowie ogólnie szkolenie wysokiej jakości bardzo konkretne ale masz racje cena wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llash
Do tego dochodzi jeszcze coś w rodzaju zestawu startowego bez tego nic nie zrobisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilash prosze powiedz mi i jak sie czujesz po tym kursie jestes w 100 % gotowa do robienia tych rzęs? ja sie caly czas zastanawiam nad tym kursem bo pracuje na pol etatu i zarabiam grosze , przydalo by mi sie jakos dorobic ale przyznam ze troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llash
Myślę, że mało kto czuje się na 100% od razu po szkoleniu. Podstawa to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Po szkoleniu w noble dostajesz główkę do ćwiczeń ale myślę, że więcej daje praktyka na modelce. I tu u mnie zaczęły się schody bo jakoś chętnych brak... I właśnie sama się zastanawiam co dalej, jestem ciekawa jak wyglądały początki innych dziewczyn, czy od początku działałyście samodzielnie i na własną rękę? Bo ja zastanawiam się nad kontaktem z jakimiś salonami w okolicy i zaproponować współpracę (choć nie do końca wiem jak by ona miała wyglądać) żeby nabrać praktyki. Zainwestowałam dużo i nie chciałabym żeby to poszło na marne wiem, że jestem trochę za mało kontaktowa i za mało w siebie wieże i przez to jest mi trudniej ruszyć. Ale osoby kontaktowe i pewne siebie na pewno szybko rozwiną skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajamilka
Stanowczo robić i doszkalać się! dobry instruktor przekaze Ci tak swoją wiedzę zebys była pewna tego co robisz, dodatkowo praktyka którą zaczynasz pod okiem instruktora już na kursie lub doszkalaniu. Ja osobiście miałam kilka brakow , wiec zrobiłam jednodniowe doszkolenie w Atelier Ewa Polak i z czystym sumieniem mogę polecić, Ewa bardzo cierpliwie tłumaczy co i jak, szybko wychwytała błędy które robiłam i o których nie dokonca wiedziałam, teraz czekam na kolejne warsztaty, żeby nie wypaść z obiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurabeauty
hej! powiem ci tak, ja osobiscie mieszkam w UK, tutaj oczywiscie jest tez boom na przedluzanie, bylam z dziecmi w domu, ale powoli juz urosly do takiego wieku ze zaczelam myslec o szukaniu pracy :) tyle ze chcialam cos takiego swojego :) no i stad rzeski. wrocilam na wakacje male do kraju, w tym czasie zrobilam kurs dla poczatkujacych, teraz lece znowu w lutym na kurs 2d/3d, robie rzesy i angielkom i polkom, w domu najczesciej, kasa jest ok, ale najwazniejsze ze cos robie i najwazniejsze ze na swoim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks9
laurabeauty, ja jestem w podobnej sytuacji, tez chcialabym robic rzesy tu w uk. gdzie robilas kurs? ja chce w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurabeauty
o kurcze popatrz, zapomniałam napisać i oczywiście polecić gdzie robiłam ;) Natural Lashes, w Warszawie na Nowolipki, będziesz zadowolona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że zrób! Jak bedziesz dobra to są bardzo dobre zarobki i spokojna praca, jak chcesz sugestie miejsca w ktorym warto sie pouczyć to z czystym sercem polecam szkole żak :) Kurs za 299 zł, to bardzo dobra cena, zwróci się szybko. Pani, która uczy jest serio specjalistką <3 żak świetna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzx
Hej! Jaki kurs kurs polecacie dla miasta Rybnika? Zalezy mi na duzej ilosci praktyki a nie teorii? Jakie szkoly ( teb/zak) a moze prywatne salony? Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×