Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Czesc dziewczyny,orientujecie sie moze,gdzie w uk mozna zrobic taki kurs,w west yorkshire?Na poczatku postu widzialam,ze jedna z was sie reklamowala,ale to bylo rok temu i nie wiem czy to nadal jest aktualne.Dajcie znac,prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssiowa2
Ta szkoła policealna jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Teraz wybieram tez Cosinus ze względu na to ze jest to szkoła bezpłatna i na pewno ma bardzo dużo fajnych kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , nawet masz napisane na ich stronie .Wszystkie Licea i Szkoły Policealne Cosinus są bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że przez cały okres kształcenia za naukę nic nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam kurs przedłużania rzęs w szkole Select, ponieważ wcześniej kończyłam tam kurs paznokci to zobaczyłam jak są prowadzone zajęcia z przedłużania rzęs i bardzo mi się podobało oraz bardzo profesjonalna instuktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość152
Polecam kurs przedłużania rzęs w Nova Centrum Edukacyjne :) sama robiłam tam taki kurs i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MoMaya
Ja polecam zrobić kurs, jestem już zapisana. Weekendy bede robić koleżankom przedłużanie russian volume. Kurs kosztuje 990zł, a zwraca się tak na prawde po miesiącu :) Zaczynam od połowy lutego w Select w Warszawie bo nie mieli już miejsc na początek lutego. Jest u nich instruktorka secret lashes, która podobno najlepsze rzęsy w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ktoś miałby przedłużać sobie rzęsy. .. nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, w takiej szkole na pewno dobrze Ciebei przygotuja i bedziesz też moim zdaniem mogła bez problemu znalezc dobra szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snarunacex1986qimhi
to powiedz ja sie nzaywa to o c\ym ja pisze???? nie profesjonalne to chyba te tanie co kzady sobie moze przykleic...ale chyba nie kazdy da rade doklejac pojedyncze wloski do kazdej rzesy... Jasne http://sttl.in/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnniczka23
Ja ta wolałam wybrać Cosinusa, przynjamniej jest bezpiłatnie i człowiek nie zaprzata sobie głowy pieniędzmi za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rozwiazanie, jestem ciekawa czy dzieki tej szkole też potem jest tak ze mamy duzo klientek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Mirella
Ja jednak zdecydowałam się na kurs przedłużania rzęs i rekonstrukcji brwi, nie zrobiłam tego w Secret Lashes, bo cena jest zawrotna, a w Warszawie najlepiej robi to Select, sęk w tym ,że wszystkie materiały są Secret Lashes. Moim zdaniem rozsądna propozycja, a Pani instruktorka Patrycja przesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaczełam kierunek kosmetykę w Cosinusie i mam nadzieje ze pozwoli mi to w przyszłości, czyli po tych 2 latach naprawdę znalezc dobra pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego własnie juz teraz wiem dlaczego ta szkoła jest tak popularna i tak chetnie wybierana przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co słyszałam do rekonstrukcja brwi i zakładanie rzęs to teraz niezły biznes. Chcę się nauczyć na materiałach Secret Lashes, ale w Warszawie. select.edu.pl ma dużo pozytywnych opinii i autoryzację SL. Zajęcia prowadzi Pani Patrycja Zielińska i podobno jest spoko. Nie wiem czy sie zdecydowac. Macie jakieś opinie na temat tej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kosmetyce w hairxtend, robiłam u nich metody 1:1, 2:1 i qucik look oraz rekonstrukcje brwi, szkolenie zwróciło mi się w naprawdę krótkim czasie. Teraz zastanawiam się nad microbladingiem i też chyba pójdę do tej samej akademii, bo z tamtych szkoleń byłam bardzo zadowolona. Instruktorka naprawdę mega, bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz z tego co widze nawet po swoich znajomych takie szkoły stają sie coraz bardziej popularne. Wiec to też swiadczy o tym ze są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Areczekk
Zajęcia z Patrycją Zielińską jak najbardziej polecam. Kupiłem żonie na święta w tamtym roku kurs przedłużania rzęs w szkole select. Zajęcia prowadziła właśnie Patrycja na materiałach SL. Żona była bardzo zadowolona szczególnie z profesjonalizmu jaki ta osoba prezentowała oraz pozytywnego podejścia do kursanta. Teraz moja Kasia robi rzęsy w domu, efekty są powalające (jestem mężczyzną więc się znam :)) Nie wiem czy Patrycja nadal uczy w tej szkole, ale jeśli tak to warto się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić szkołę Delta Edukacja :) Pół roku temu robiłam tam kurs stylizacji paznokci i mogę szczerze polecić. Jeśli chodzi o kurs przedłużania rzęs to wiem, że mają mieć ten kurs w swojej ofercie podobno z tą samą Panią, więc ekstra - chyba się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z Was moze kończyła coś w Cosiunusie ? jestem ciekawa Waszych opinii, bo tak myslałam zeby moze i tam sobie zrobić kosmetykę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, no cos takiego... a co ta matura niby ma dać ? Dziewczyno, teraz to pracodawca patrzy na Twoje doswiadczenie a nie na dyplomy. Nie spotkałam sie z tym zeby ktoś mnie pytał o mature. Zatrzymałaś sie gdzie z 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hempe
Stylizacja rzęs to akurat bardzo proste i szybkie szkolenie, ale zainteesowania usługami jest spore. Głównie na wszelkie imprezy - u mnie w zasadzie większość dziewczyn, które przychodzą na paznokcie, robi od razu rzęsy - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja troszkę ze wzgledów finansowych nie mogłam iśc od razu na studia i wybrałam szkołe policealną, a dokładnie Cosinusa na kierunku ekonomia. I skończyla, dostałam bez problemu prace. Teraz jak zarobie chce isc na studia. Ten tytul magistra no jest chyba jeszcze potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega kończy, chodził tam 3 lata, uczył sie absolutnie bezpłatnie, do tego normalnie miał legitymacje, zaświadczenie do ZUS-u i WKU...Tak jak w tradycyjnym liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masa ludzi jest bez studiów, mają wyuczony zawód i świetnie sobie radzą jako fachowcy. Ja akurat skończyłam studia ale w sumie szczerze mówiąc wcale mi się nie przydały;/ Zainwestowałam w szkolenie u Pani Patrycji Zielińskiej ona w Select uczy przedłużania rzęs, w Warszawie to najlepsza specjalistka. I teraz działam na własną rękę, mam po 3-4 klientki dziennie a za rzęsy biorę 200zł więc całkiem spoko mi wychodzi jeśli chodzi o zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej zrobić. Ja robiła w sukces edukacji w krakowie kurs trwał 10 h, ale bez obaw dużo się dowiedziałam i wykonywałam zabiegi na modelce, zapłaciłam tylko 299 zł a jestem bardzo zadowolona bo trenerka była świetna :) polecam bo to naprawdę opłacalny interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł z tymi kursami, ale według Was to kiedy najlepiej jest w ogole je własnie rozpocząć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie robisz w beauty lux, jest dosyć krótkie, proste, ale jakość twojej pracy zależeć będzie od talentu, bo samo wykonywanie tego już tak banalnie proste nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×