Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że tak. Sama robiłam takie szkolenie i było warto, bo masz konkretną naukę ogarniętą jednego dnia, a poza tym - zainteresowanie stylizacją rzęs jest naprawdę znaczne. Nie zauważacie tego u siebie? Ja jestem już zapisana do Beauty Lux na botox i lifting rzęs. Sama jestem ciekawa, co z tego wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Tak. Warto. Bo jest duże zapotrzebowanie na takie usługi. Ale kurs musi być dobry. Wiem, że szkoła SELECT ma takie kursy. Dla początkujących możesz wybrać ten http://select.edu.pl/kurs/stylizacji-rzes/ - metoda stylizacji 1:1. Sama szkoła ma ogromne doświadczenie w organizowaniu takich kursów, a ich instruktorka Patrycja - bardzo dobre opinie w branży. No i wiem jak swoją wiedzę przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam niedawno na fajnym kursie, myśle, że mogłabym Wam go polecic bo był bardzo tani - za kurs z rzes metodą 1:1, 2d, 3d zapłacilam 399zł. co prawda byl to kurs grupowy, ale male grupy, ja byłam z 2 dziewczynami. Instruktorka przemiła kobietka, duzo mowila i pokazywala, a w dodoatku atmosfera byla na luzie. bardzo zasokoczona pozytywnie, cena nieduza i jakosc rewelka. Szkola nazywa się ack szkolenia, certyfikaty z siedziby wysylaja poczta, certyfikaty otrzymalam i zaswiadczenie men o ukonczeniu kursu. Ja bylam w warszawie na wolskiej, wiec tam moge polecic ale nie wiem jak z innymi miastami Generalnie polecam z czystym sumieniem! strona do nich www.kurspaznokci.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto zrobić taki kurs, ale tylko u specjalistów. Ja zrobiłam taki kurs w Lukomades i jestem z niego zadowolona. Szkolenie było bardzo praktyczne a prowadzący chętnie udzielali praktycznych, ważnych wskazówek. Na pewno jeszcze za jakiś czas do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka ola
Byłam ostatnio na kursie gdzie szkoliła Yulia Subbotina-nie polecam. Porażka. Stracone pieniądze. Więcej opowiadała o sobie niż o technikach. Nie dostałam skryptu, nie można robić zdjęć. Nic intereseującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs tam gdzie poleciła mi kumpela (ona też u nich robiła wcześniej dlatego poleciła mi,bo była bardzo zadowolona), a konkretnie w MM Lash&Nail we Wrocławiu. Jestem zadowolona bo wszystkiego fajnie mnie tam nauczono i co ważne mają bardzo konkurencyjne ceny a wiadomo, że ceny tych kursów są zawrotne!!! Planuje u nich zrobić też kurs instruktora bo mają spoko ofertę, ale jeszcze muszę się troszkę wprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonroe

ja bardzo polecam szkolenia od Magnitica Lashes - świetne prowadzące, dużo praktyki, wiele stamtąd wyniosłam https://magniticalashes.pl/cennik-szkolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara

Kurs kursen, ale z tego ciężko wyżyć. Dobre, żeby sobie dorobić kilka groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja robiłam kurs przedłużania rzęs i liftingu z laminacją w Krakowie u Olgi Machaj w salonie Perła Urody. To co było najważniejsze dla mnie, że kurs był indywidualny, w naprawde dobrej cenie. Miałam caly czas szanse o wszystko zapytać, nie tak jak przy kursie grupowym. Polecam wszystkm!!

www.perlaurody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Zdecydowanie polecam takie kursy, to duża dawka wiedzy od profesjonalistów, która na pewno pomoże w stawianiu pierwszych kroków lub w poszerzaniu swoich umiejętności. Mówię to z własnego doświadczenia, bo szkoliłam się u instruktorki Crystal Lashes i planuję kolejne kursy i szkolenia z róznych metod :) Praktyka i nauka od osób z doświadczeniem to najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaka
Dnia 21.02.2019 o 13:54, Gość mmonroe napisał:

ja bardzo polecam szkolenia od Magnitica Lashes - świetne prowadzące, dużo praktyki, wiele stamtąd wyniosłam https://magniticalashes.pl/cennik-szkolen

byłam ostatnio na kursie 1:1 od Magnitica i jestem bardzo zadowolona, myślę już teraz o szkoleniu objętościowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambina

jeśli wiążesz z tym swoją przyszłość to oczywiście że chodź na szkolenia w tym temacie 🙂 tylko wybierz rozsądnie szkolenie, tak by było profesjonalne i faktycznie coś ci dało. Mogę ci polecić Perfect Glamour choc pewnie już znasz ich szkolenia 🙂 jeśli chodzi o szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs to nie mają sobie równych. Podczas tych szkoleń to dostajesz ogromną dawkę wiedzy, praktyki i takie mega pozytywnego podejścia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×