Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość 342423423423
są dowody, w USa nawet zapadły wyroki o odszkodowania kiedy po szczepionce dziecko zachorowało, nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia, cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsja
O boże tylko nie zaczynajcie znowu ze szczepionkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabobony i mity
no wlasnie, ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Mama
Dzień dobry...:) Ponawiam swoją prośbę- pytanie o radę co do ZA. Przeczytałam cały topik... I zastanowiło mnie to co piszecie na temat zakażenia( nie wiem czy dobrze nazywam) drożdżami-( i ten zapach z ust dziecka) czy to ma związek i jak ewentualnie zbadać dziecko.. tzn o jakie skierowania na badania prosić lekarza.... Bardzo proszę o poradę ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile będę miał
tyle dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabobony to
wy macie w głowach... :( Kazdy lekarz czy farmaceuta przyzna, że nie ma w 100 % bezpiecznych leków czy szczepionek. O tym się po prostu nie mówi, ale wystarczy poczytac ulotki : 4. Możliwe działania niepożądane Jak każda szczepionka, DTP - Szczepionka błoniczo-tężcowo-krztuścowa adsorbowana może powodować działania niepożądane. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: Sporadycznie: gorączka do 39C, rzadko do 40C lub wyższa Sporadycznie: odczyny miejscowe: zaczerwienienie, ból, obrzęk Objawy te zwykle ustępują w ciągu 24 - 48 godzin. Zaburzenia psychiczne: Sporadycznie: zwiększona drażliwość - zwykle ustępuje w ciągu 24- 48 godzin Nieutulony ciągły płacz lub krzyk o wysokich tonach (krzyk mózgowy) trwający co najmniej 3 godziny lub dłużej Zaburzenia układu nerwowego: Drgawki przebiegające z gorączką lub bez gorączki Utrata świadomości lub epizod hipotoniczno hiporeaktywny (obniżone ciśnienie tętnicze, obniżone napięcie mięśniowe, nie przyjmowanie posiłków i brak kontaktu z otoczeniem). Objawy mózgowe manifestujące się zaburzeniem świadomości i ogniskowymi objawami neurologicznymi Zaburzenia układu immunologicznego: Niezwykle rzadko: reakcje nadwrażliwości U niemowląt przedwcześnie urodzonych (w 28 tygodniu ciąży lub wcześniej), w ciągu 2-3 dni po szczepieniu mogą pojawić się dłuższe przerwy między oddechami. Obecność adiuwantu (wodorotlenek glinu) w szczepionce prowadzić może do powstania podskórnych guzków-ziarniniaków (bardzo rzadko, z częstością 1/100 000) przekształcających się niekiedy w aseptyczne ropnie. Ziarniniaki nieznikające w okresie 6 tygodni mogą być wynikiem rozwoju nadwrażliwości na glin. Szczepionka zawiera tiomersal (środek konserwujący), który może wywołać reakcję alergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsja
"Kazdy lekarz czy farmaceuta przyzna, że nie ma w 100 % bezpiecznych leków czy szczepionek. O tym się po prostu nie mówi, " No to chyba oczywiste, że nie ma w 100% bezpiecznych ale jednak stosujemy leki. Podobnie ze szczepionkami. W ulotkch wszystko jest napisane i nie wiem, skąd pomysł, że o "tym się nie mówi". Ja myślę, że akurat o szczepionkach to się mówi już tyle, że słuchać nie można. Ale lepiej powiedzieć, że o tym się nie mówi, przytaczać jakieś pseudonaukowe artykuły i wyjaśniać, że właśnie od szczepionek Wasze dzieci mają autyzm. Nic to, że nie ma ŻADNEGO dowodu naukowego. No ale lepiej myśleć, że dziecko zachorowało po szczepionce, niż, że ma predyspozycje do choroby jaką jest autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Mama, moje dziecko jest pod opieką lekarza i badania były wysyłane do Stanów az,cóż. A candida u nas była i do dosyć mocna. Nie wiem, gdzie można zrobić te badania, ale zapytaj po prostu lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOGE! Daj znac jak z Weronika pozniej, wiem co to jest miec problemy finansowe i niezapowiedziane dodatkowe wydatki ktore tylko sprawiaja ze mozna sie zalamac, ale nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie nie a dowodów co do szczepionek , ale...zatrucie metalami ciężkimi wygląda tak samo jak autyzm....i...nasze autystyczne pociechy mają problem z usuwaniem wszelkich toksyn z organizmów bo to właśnie autyzm choroba metabolizmu...takie jest moje zdanie i wielu rodziców którzy żyją z AUTYZMem ładnych parę lat i robili wszystko , aby go przewalczyć z mniejszym lub większym szczęściem.Mój syn mówi , czyta jest inteligentny , chodzi do szkoły ale na nauczanie indywidualne i 3 godz, lekcyjne z klasą..Poza ma terapeutkę w domu.No i nasza wspólna praca , rodziców i dwójki rodzeństwa...to nie kończy się nigdy...po prostu mój 10-latek jest jedną nogą w aspergerze a drugą w autyźmie... A teraz jeszcze umyślił sobie samodzielne wycieczki na co niestety ja się nie godzę bo poradzić sobie poradzi , ale jak trafi na "cudownych normalnych ludzi"to nie będzie wiedział czemu się z niego śmieją albo jak wezwać pomocy bo ktoś go krzywdzi...Z tego co wynalazłam na necie to muszę nabyć lokalizator gps bo jak mi zwieje to szybko go namierzę , pilnujemy go ,ale on jest sprytny i potrafi przechytrzyć 4 dorosłe osoby... Ma ktoś może podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Mama
Mamo Autika- dziękuję Ci za informację.... Spytam lekarza oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato a czy odtruwalas syna?rozmawialam z rodzicami autystycznych dzieci ktorzy podjeli sie tego,i sa przypadki gdzie dzieci w 100% wyszly z tego.Skontaktowalam sie rowniez homeopata,jestem umowiona na pierwsze spotkanie.I bedziemy odtruwac syna.W naszym przypadku syn zatrzymal sie a nawet cofnal po szczepionce Act-Hib,DTP,JPV.Dostal je wszystkie naraz.Dostal 40 stopni goraczki i wyladowalismy w szpitalu bo nie moglismy sami jej zwalczyc.Juz w szpitalu syn wydal mi sie inny.Za wiele jest przypadkow gdzie dzieci po szczepionkach maja spektrum autyzmu zeby w to nie uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ProArgi 9 plus Pomaga odzyskać równowage kwasowo-zasadową organizmu i jest pomocna przy wielu chorobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepionki...mój syn od urodzenia był "inny"był wyjątkowy...spokojny, pogodny...łatwy w obsłudze ...wiedziałam ,że jest coś inaczej bo Łukasz ma dwoje starszego rodzeństwa i miałam już doświadczenie. Co do odtruwania to nie wiem u nas po szczepionkach nie było zbytnich reakcji...u nas autyzm po prostu był od początku.Z chorobami i lekami tez daje sobie dobrze radę, nigdy candidy nie miał , rzadko choruje...odstawiony ma cukier bo to go nakręca, różne diety były , wiem ,że musi mieć w diecie jogurty i serki bo inaczej ma za mało 'dobrych"bakterii do trawienia.Stawiamy głównie na terapię , ćwiczenia masaże, miłość i podążanie za nim.Efekty są, to nie to samo dziecko które nie mówiło do 5 roku życia, nie reagowało na imię , ale kochało być przytulane i dotykane.Jest bardzo inteligentny...a praca trwa 24 h na dobę...wykorzystujemy każdą sytuację do nauki życia w naszym świecie, a pomagają nam w tym koty które uwielbiają Łukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirileczkowo
ciekawa jestem po czym ten autyzm wystąpił? czy to przypadkiem nie po szczepionkach. polecam poczytać o tym na wolnych mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ewidentnie po szczepionkach byly negatywne reakcje. Po ostatniej moj zamilk i nie wydawal z siebie zadnego dzwięku, nawet jednej sylaby! Zaczął też gryść wszystko i śłinić się strasznie a miał wtedy już 2 latka więc okres gryzienia powinien przeminąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja przedmówczyni pewnie nie ma dzieci....cóż może to i lepiej. etap szukania winnych choroby mojego dziecka mam już za sobą do niczego to nie prowadzi , a najbardziej do wyleczenia...raczej idzie ku psychotropom u matki...wiem co mówię...pogodzić się i walczyć tu skupiać całą energię...naoglądałam się tyle chorych dzieci ,ze moje przy nich to zdrowe...kocha mnie i wie że ja go również ....są rodzice którzy oglądają cierpienia swoich pociech i nic nie mogą zrobić...to prawdziwy ból....Wiem ,że autyzm nie wyskoczył ze szczepionki jedynie może pogorszyła jego stan przez związki rtęci , które są tam używane ... kocham mojego syna i teraz nawet kocham jego autyzm ...akceptacja tego stanu rzeczy bardzo pomogła synowi...nie wymagam cudów i cuda się dzieją bo on naprawdę wspaniale rozwija swoje zmysły i mowę i kontakty...potrafi zjednać sobie ludzi ...co w tej chorobie graniczy z cudem...Dziewczyny i kobiety i matki dacie sobie radę ....Wasze dzieci są tego warte...kiedyś powiedzą tak jak mój Łukasz"kochana mama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjbfdbgvdfhbgdf
Sandra ;) jeszcze się przekonasz jak twoje dziecko będzie zdrowe ;) jeśli nie pierwsze to drugie może zdrowe ci się uda :) Pożyjemy-zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjbfdbgvdfhbgdf
Sandra ;) jeszcze się przekonasz jak twoje dziecko będzie zdrowe ;) jeśli nie pierwsze to drugie może zdrowe ci się uda :) Pożyjemy-zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Sandro
A jakie to badania proponujesz zrobić przed zajściem w ciążę? WSZYSTKIE MOŻLIWE BADANIA GENETYCZNE??? Hahahahaha poza tym hm, nie odnaleziono wciąż "genu" odpowiedzialnego za autyzm, więc słonko daruj sobie Agata pierwsze szczepienia Twoje dziecko dostało od razu po porodzie i to dwa. Na gruźlicę i WZWB Nie wiesz więc czy to nie od tych zaczął się właśnie marsz Twojego dziecka w stronę autyzmu Co do podejścia to pochwalam. Metoda Opcji wydaje mi się najbardziej odpowiednią. Szacunek, akceptacja i podążanie za dzieckiem. To może zdziałać cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
Gdy urodze zdrowe dziecko to będzie najlepsze w moim życiu a a gdy jakieś chore to odrazu ulże mu życie można uspać takie dzięciątko wiem że ma się potem wyrzuty sumienia i takie tam ale męczyć go niebęde. A o badania to chodzi mi że mogłaś upewnić się o grupy krwi jakie masz ty i twoj mąź i potem robić dzieci a wy ludzie skad wiecie z kim ta kretynka sie zruchała? Może z pijakiem na imprezie a teraz suka użala się użalać to się można nad śmiercią a nie nad dzieckiem które nawet niewiesz jaki bol przechodzi pomysl nad jego przyszłoscia jak juz wejdzie w dorosle zycie to bedzie wtedy najgorsze gdy beda w szkole źle traktowac pracy nie znajdzie a to ze powie ci kochana mama to nic nie znaczy kaźde dziecko to mowi a ty z tego cud robisź? A moze wtedy bedzie chcialo dziecko umrzec? A gdy ci to powie to sama sie zabijesz i co i po co tyle trudu sobie robisz chora babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż....Twoje słowa wiele o Tobie świadczą ....wszystkie kobiety to suki bo co 150 , a może mniej ciąża okazuje się autystyczną....wszystkie się puszczamy z tym samym facetem.... o ile on ma na imię autyzm to Tobie pewnie na drogie imię Legion?Wiem kiedy podaje się szczepionki , ale uwierzcie same kiedyś dojdziecie do pewnych wniosków...dwójkę starszych /15 i 12 lat /też szczepiłam po prostu dziecko autystyczne inaczej na to szczepienie zareaguje , a moim zdaniem po prostu wystarczyłoby 'wszystkie' dzieci odtruwać z tych śmieci poszczepiennych i wtedy miałby szansę na lepsze życie.A co do pani nazistki od "utylizacji bachorów "to powinno się ją zablokować i niech na innych forach udziela dobrych rad , a jak nie to zgłoszę jej posty na policję i do prokuratury bo w necie nikt nie jest anonimowy bo chyba tak jej się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
Czytaj ze zrozumieniem dziecino ja mówie o kobietach które rodzą upośledzone dzieci głownie autorka zakładanego tematu i wy tu wszystkie ale autorka glownie i żebrają kase. Jestes chora jest wolność słowa a ty chcesz na policje mnie podać hahahaha może do więzienia pójde na wyrażanie opini na forum? Widać glupota nie zna granic i tępota ludzka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
Podaj wszystkich do prokuratury bo udzielają zdania śmiać mi się z ciebie chce chora babo co ty też ciągniesz udziały z tego pewnie to takie wyrażanie się jak ja to źle świadczy trzeba przecież usunąć bo w razie jakby dużo osób było za mną to kto by ci pomógł ojejku biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocenianie przychodzi łatwo...zwłaszcza niematce...ja mam kochającą się rodzinę i nie piszę o żadną pomoc bo dajemy sobie radę , ale ocenianie wszystkich że o kasę chodzi zakrawa na paranoję... A głównie to zastanawiam się czemu tak używasz epitetów ...i skąd twierdzenie ,że autyzm można było wykluczyć badając zgodność grup krwi?o konflikcie serologicznym piszesz?a co to ma do autyzmu?Na tym kończę bo szkoda mojego czasu wolę pobyć z moimi dziećmi i przyjaciółmi no i oczywiście moimi koteczkami, które wiele więcej rozumieją niż nie jeden człowiek.pozdrawiam wszystkie forumowiczki i matki ,i życzę miłego popołudnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
Juz nie udawaj porządnej nawet nikt ci nie odpisuje . Mam problem z sobą kuro domowa idz idz obiad ugotuj ,wypierz, posprzątak itd hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
To o jaką ci pomoc chodzi jak nie o kase? Inaczej nie da ci się pomóc idz do prokuratury mnie podaj a skoro masz kochającą rodzine to nie bierz na słowka ludzi użalając się i nie żebraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuioiuoiop
Sandra- spierdalaj tepa dzido. Masz mózg ze przy tobie Neandertalczyk to profesor uniwerstytetu, nikogo z nas nie obchodzi twoj chory bełkot ... Rozumiem, że praca sprzątaczki kibli jaką zapewne wykonujesz bardzo cię frustruje, ale nas gówno obchodzi patologia kamieniczna z jakiej pochodzisz... Jedno co zal, że tyle jeszcze gówna w tej Polsce chodzi po ulicach,powinien przyjsc jakiś porządny deszcz i to wszystko zmyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×