Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś godnie zarabia i chciałby pomóc, to tu niżej są potrzebujące dzieci, suma zebrana i suma potrzebna: http://www.siepomaga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do siostry autystyka. Widzisz ja w wawie place 90zl za h si.za 30min dogoterapii 60 zl...dziecko ma 27mies.jest na diecie bo ma nietolerancje pokarmowe. A o asysyenta do przedszkola ciezko.sama chcialabym dziecku zalatwic od nowego roku szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej - zacznij odrobaczac - to jest klucz do wielu problemow. Zacznij od vermoxu na oble, pozniej lec innymi czosnek, zapper, olej kokosowy. Dieta nisko weglowodanowa low carb, tran, cynk, kapiele w skrzypie... http://www.dzieci.org.pl/forum/autyzm/robaczyca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecha
hej wiem co czujesz,my też mamy dziecko z autyzmem.....trzeba miec nadzieje ze bedzie dobrze....my uczęszczamy do pszedczkola w Toruniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla matek dzieci z autyzmem: poczytajcie o GAPS gut and psychology syndrome. Autyzm jest wyleczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogo123456789
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magistrantka111
Witam, poszukuje rodzicow dzieci majacych autyzm. Procilabym o wypelnienie ankiety. Ankiete przesle na maila. Prosze o podawanie maili lub stron internetowych , gdzie moglabym taka ankiete zamiescic i miec sporo odpisow. Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magistrantka111
do Wiechy: do jakiego przedszkola uczeszcza Pani z dzieckiem? do Malelgo Ksiecia czy Teczy? Czy zgodzilaby sie Pani wypelnic ankiete oraz rozglosic znajomym, rodzicom innych dzieci z tego przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam tutaj 27.12. do goscia ktory pisal po mnie:moj syn nie ma robaków.robilam mu kilkakrotnie badania w Felixie.nawet slnna candide mial w normie.moje dziecko nigdy nie bralo antybiotyku i nie jadlo slodyczy wiec candida nie miala jak go zaatakowac.oczu podkrazonych nie ma,spi w nocy.poczytam ta strone,ktora wrzucilas.moze cos bedzie pomocne(czosnek/cebule stosujemy w potrawach,olej kokosowy tez)nawet o dziwo nie ma drastycznych niedoborów mikroelementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAPS
Hej, moj maly ma autyzm i 2,5 roku i zaczynamy z Gaps. Efekty sa juz po paru dniach. Organizm mojego syna manifestuje, ze wegle dzialaja na niego zle. Po bananie jest nakrecony, a jak zjadl kilka prazynek, to urwal sie z nim kontakt tylko biegal sfiksowany. Jak ktos ma ochote pogadac o autyzmie to podaje maila: mama.maksa@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie tego typu terapie są drogie, ale na pewno skuteczne. Mój siostrzeniec jest chory na autyzm i muszę przyznać że odkąd zaczął uczęszczać na terapię, nastąpiła duża poprawa. Nie można tu mówić o całkowitym wyleczeniu, bo to nigdy nie będzie możliwe, ale zachowuje się inaczej niż przedtem. Uczęszcza na dwie terapie w tygodniu, jedną logopedyczną a druga jest połączona z jakimiś masażami głowy. Poza tym chodzi do integracyjnego przedszkola i uważam że to mu też bardzo pomaga, kontakt z innymi dziećmi i radzenie sobie w codziennym życiu. Trzymam kciuki i za małą Weronikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomodlę się o jej zdrowie sam jestem ojcem dziecka chorego na Autyzm nie ma m kasy nawet na jego terapie ale moja żona robi co się da a ja cały czas w pracy po całej polsce za dwa tysiące miesięcznie jest do d**y nigdy się nie poddawajcie ja tego nie zrobię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , jestem mamą chłopca z autyzmem , który ma 11lat ,jest dzieckiem niemówiącym, szukam namiarów na logopedę w Warszawie która prowadzi terapie ,,manualne torowanie głosek,, Będę wdzięczna za info.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy patrykk
Zbędny używany ale sprawny komputer, laptop może pomóc zwalczyć problemy zdrowotne. apelopomoc.wordpress.com patryk.laptopo2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co moga powiedziec mamy ,ktore maja dzieci z ciezka postacia MPD....tam potrzeba kasy....tu dzieci chodza,a tam bardzo cierpia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na tym temacie w tamtym roku.u nas niedługo minie rok od diagnozy.synek ma 3lata.od września chodzi do integracyjnego przedszkola.to dużo mu daje.dodatkowo ma prywatne zajęcia.finansowo jest nie wesoło,ale jakoś.sobie radzimy.póki sił nam starczy,będziemy walczyć. Mamo 11letniego autysty.na.fb jest taki temat"konferencje logopedyczne"oni otworzyli filię w.wawie.na ul.Komorowskiej 46a lok 21.w wakacje o tym pisali.poszukaj pod postami maila na.który można zapisać się.powinni też.udzielić info kto pracuje ta metoda.ewentualnie poszukaj na necie wykaz pracowników którzy mają uprawnienia do MK i pracują w Dawid.słyszałam ze bardzo chwala p.Dagmare. Mój syn komunikuje się niewerbalnie.zaczyna mówić.powoli Ale jednak mówi pojedyncze słowa.nasladuje i.rozpoznaje.zwierzęta.sylaby też.są.powtarza dosyć ładnie.rok temu była u nas z tym kaplicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zajmuję się dietetyka profesjonalnie i rzeczywiście dzieci odnoszą sukcesy na diecie GAPS, a także ketogenicznej. Jest sporo badań na ten temat, książka o GAPS juz dostępna po polsku, o ketozie można poczytać np. na dietdoctor.com (ang.) lub poszperać - w szpitalach tak prowadzą epilepsje u dzieci (Katowice o ile się nie mylę). Warto spróbować, koszty i wysiłek zerowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie i pod Częstochową 2 x w miesiącu są msze o. Daniela z modlitwami o uzdrowienie podczas których naprawdę wiele osób zostaje uzdrowionych. Jak ktoś jest wierzący to warto skorzystać. Mszy można było posłuchać na mimj.pl ostatnio są tylko nagrania z mszy ale może wrócą bezpośrednie transmisje podczas których słuchania też można było być uzdrowionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.03.05 a co moga powiedziec mamy ,ktore maja dzieci z ciezka postacia MPD....tam potrzeba kasy....tu dzieci chodza,a tam bardzo cierpia! Twoje dziecko nie będzie chciało wyskoczyć rzez okno albo balkon, nie rzuci sieę pod samochów, nie wysmaruje całych ścian gównem. Po co porówujesz ??? Skąd wiesz, że nie cierpią ? Każdy ma swoje piekiełko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniego gościa.nie wiesz czym jest autyzm.dzieci z autyzmem bardzo cierpią.wiesz.dlaczego uciekają do swego świata?bo nie są w.stanie znieść bólu i cierpienia otaczającego ich świata:(tak się składa,że nie potrafią ocenić co jest bezpieczne a co nie,i na ulice też wybiegaja.zagrożenia nie znają i spaść z balkonu też mogą.wyobraź sobie,że są takie które ma za ściany fekaliami... Jednak nie chce licytować się kto ma "lepiej".bo każdy rodzic dziecka z niepełnosprawnością ma.ciężko. Słownik pozmienial mi pewne słowa w poprzedniej wiadomości. Ul.Mokotowska 46a lok 21.to siedziba metody krakowskiej w Warszawie. Prywatnie przyjmuje 6terapeutow w Warszawie z uprawnieniami.poszukaj sama albo napisz do Krakowa a tam uzyskasz namiary. Mama 3letniego autysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,nie.zauważyłam ze to był cytat.tak więc sorry.źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech... przypomniałyście mi jak mój syn mazał kupą po ścianach. Robił to przez około rok.Prawie codziennie. Morze łez wylałam ścierając to... Byłam taka wściekła i bezradna. Wtedy nie wiedziałam jeszcze że ma autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maamaa
Mam dwójkę dzieci. Jedno ze spektrum, drugie też z jakimiś zaburzeniami w trakcie diagnozy. Nie wiem skąd się to c***jostwo wzięło. Walczę codziennie, bo mam Dzieci z wyzwaniem. Mają też wadę słuchu, a na dofinansowania na aparaty słuchowe nie otrzymaliśmy ponieważ środki się skończyły. Takiej szmacie siedzącej w komisji i decydującej komu przyznć dofinansowanie, a komu nie, to bym mordę wytrzaskała. Sorry, musiałam się wyżalić. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×