Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

to pierwsze niż, nie powinno go tam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, mozemy się zamienić na jakiś czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to i bym sie zamienila choc ja bez pracy jestem nie do zniesienia:P wszystko w granicach rozsadku najgorzej jak ktos popada w pracoholizm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ludzie czasem nie mają nic innego oprócz pracy - i zatracają się w niej. Wszędzie najważniejsza jest jednak równowaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja nic bo ciagle gonia za praca i zanim sie zorientuja to znajomi dawno pozakladali rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezyk, a ja sie zastanawialam gdzie Ty wsiakles, już myslalam ze nasz opusciles :( --- wracam na stare smiecie i ni ewiem czy mam sie cieszyc? jakas taka konsternecje mam:o tzn do innego dzialu ide ale to samo miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było, ale to zlecenie jest:) a musze siedziec 8godz. dzien w dzien:o tzn ide do innego działu gdzie same staruszki są wiec nie wiem jak to bedzie:o do mojego jakby szła to bym sie cieszyła bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale weekendy będziesz miała wolne? Może nie będzie az tak zle:) Czasami jak się tak negatywnie nastawiamy to okazuje się,że pózniej jest całkie,całkiem znośnie A od kiedy idziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra już :o a w środe za tydz. mam test - i sie pewnie zwalniac bede musiała:) i na każdą jakąs rozmowe też:) i wszyscy beda wiedziec ze sie zwalniam :) i dlaczego:P ale dobra pojde, to się zobaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mnie kadrowa obudziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem drugi raz i mi mówi, no to przyjdź jutro na 8, tylko przed 8 bądź, no tak o czasie:P tak jak ja bym sie spóźniała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 9 min autobusem, 30min nogami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymyslilam ze bede sobie jeździć rowerem:) -- ja sie nie spoźniałam:P ona piła do pewnego incydentu na poczatku tamtego roku, bo ona wtedy myslala ze mi powiedziała, że mam przyjść i kiedy, a ona mi nie powiedziała nic, a potem wielce zaskoczona była, że nie przyszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpie:) ale chyba pojde:Pchoć pewnie ciezko bedzie usnąć:P bo sie odzwyczailam od takie spania wczesnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze środa na dodatek:P -- ide:) kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×