Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość natalia86
Witajcie :) Także się dołączam :) nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_.......22...........?............?........ .....0.......... Ejmi ....................27...........?..............16.11....... 0..............9 tc agusiaradom.........30............?..............16.11.. .....0....... gawit_79..............30............?.............12.11. .......0.......10tc Martushia.............23............?.............23.11. ........1........7t1d Kiki1980................29...........?.............14.11 .........1.........10 _nowa_.................32..........?...........~17 XI........1 kg......9tc natalia86...............23..........?.............20.11........1,5........9tc _nowa_ gratuluję serdecznie zdania egzaminu, mój mąż jutro zdaje prawko i mam nadzieje,że się uda :) Dziś miałam wizytę u lekarza, wszystko ok, chociaż dziś nie miałam robionego usg, dopiero za tydzień i nie mogę się doczekać :) W niedziele pierwszy raz pojawiły się u mnie poranne mdłości i wymioty, ale idąc za radą mojej teściowej napiłam się ciepłego mleka ( ja wolę z cukrem) i nudności ustały:) Teraz mąż codziennie zanim wstanę z łóżka przynosi mi zawczasu ciepłe mleko i nic mnie nie męczy:) polecam i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_.......22...........?............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?..............16.11....... 0..............9 tc agusiaradom.........30............?..............16.11.. .....0....... gawit_79..............30............?.............12.11. .......0.......10tc Martushia.............23............?.............23.11. ........1........7t1d Kiki1980................29...........?.............14.11 .........1.........10 _nowa_.................32..........?...........~17 XI........1 kg......9tc natalia86...............23..........?.............20.11. .......1,5........9tc dopisałam tc chociaż wiecej bede mogla powiedziec w pon gratulacje zdanego egzaminu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie84
Cześć dziewczyny! Ja niby termin mam na 31.10, ale znając moje szczęście trafię na listopad :) Sama jestem z 7.11, nawet się śmiałam do własnej mamy, że wiem kiedy się o moją skromną osóbkę postarali. Mam nadzieje, że się nie pogniewacie jak tabelkę grzecznie wstawię później. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i ich brzuszki, Maggie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Nareszcie dotarłam do domku po tułaczce po rodzicach. Rodzinki starały sie dokarmiać mamusię, ale broniłam sie jak mogłam ;) Szkoda, ze pogoda nie dopisała :( Ale za to dziś sobie odbiliśmy. Wybraliśmy sie na spacer po parkach i ogrodzie botanicznym, tak więc ledwo doszłam do domku ;) Ale po tych 3 dniach leniuchowania i podjadania wyszło nam to raczej na dobre. Widzę, że stworzyłyście tabelkę, zaraz sie do niej dopiszę nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI.........1...........8tc Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :) No i witam nowe \"ciężaróweczki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozchorowalam sie... :( A wszystko przez te wczorajsze eskapady na Skrzyczne - pogoda byla cudowna, ale udalo mi sie wpasc do potoczku niewidocznego pod sniegiem... Dzisiaj bylam jeszcze w pracy, ale zaraz po pognalam do rodzinnego i od reki dostalam tydzien L4 z slynnym \"B\" :) A to sie kadry zdziwią ;) _nowa_ gratuluje! A to Ci dzidzia szczescie przyniosla :) nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI..... ....1...........8tc miśka1803.............30...........?..........~14.XI..........2..........10tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI..... ....1...........8tc miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc michaaa................28..........?............25.11?..........0..........8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI..... ....1...........8tc miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc michaaa................28..........?............25.11?..........0..........8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Gawit_79, dzieki za dopisanie mnie do tabelki. Natalia86, Calineczko dzięki za gratulacje i życzę powodzenia Twojemu mężowi, Natalko! Mleko na mdłości? Nigdy nie pomyślałabym ale na pewno wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Hehe, powinnam sobie postanowić że nie wchodzę na inne tematy z tego forum, za wyjątkiem niniejszego. Przypadkiem poczytałam sobie topik o tyłozgięciu macicy (straszą tam trudnościami z zajściem w ciążę, z utrzymaniem ciąży, zakazami ruchu, nakazami leżenia na brzuchu...) i od razu chora się poczułam (mam tyłozgięcie, o którym nadmieniła mi ostatnio lekarka ale żadnych komplikacji w związku z tym nie doświadczyłam). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nowa_ ja też już nie łażę po innych forach, bo tylko strasznie się stresuję ;) a mojej przyjaciółce lekarz powiedział, że ma macice dwurożną i dlatego poroniła. tylko dziwne bardzo, bo jej pierwsza ciąża była książkowa, bezproblemowa, potem żadnych problemów ginekologicznych, A NAGLE Macica się jej dwurożna zrobiła ;) poszła do innego, a ten mówi, ze macica jak najbardziej w porządku :D eh lekarze :D Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Heh, nieźle. :) Dobrze że pierwszy raz się udało i dziewczyna nie powinna się zamartwiać. Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie rozleniwiłam prze te Święta... siedzę w pracy i nie mogę się zmobilizować do zrobienia czegokolwiek ;) A do tego ziewam jak najęta... A jak tam u Was samopoczucie? Jak tak patrze na te tabelkę, która zrobiłyśmy to widzę, ze terminy porodu i tygodnie ciąży jakoś strasznie się nam rozjeżdżają ;) Dzisiaj będę u lekarza to chyba go poproszę, żeby mi wyliczył ten termin... bo w sumie trochę zgłupiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisze się i ja :) nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI..... ....1...........8tc miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc michaaa................28..........?............25.11?.. ........0..........8tc kropcia.................25..........?............15.11?.. ........0..........9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie dziisaj piekna pogoda wiec mam nadzieje ze dzień bedzie udany... musze niestety jechac dzisiaj na uczelnię chociaż mam takiego lenia, że nic mi sie nie chce uff... ostatnio tak rzadko tam bywam mam zajecia 3 dni w tyg, tyle wolnego że nie pamietam kiedy ostatni raz tam byłam... samopoczucie dobre chociaż tak jak pisałam nadal obawiam sie powiadomić o tym rodzinę, moja mama ciągle powtarza, że na dziedzi to jeszcze przyjdzie pora, najlepiej jak bede miala z 28 lat- boję się troche jej reakcji i jak to przyjmie- moj mąż ciagle mi powtarza ze jestem lekko szurnieta bo jestem dorosła, mam swoją rodzinę itd. ale mimo wszytko w sierpniu biezrzemy slub kościelny, nie odwołujemy tego no i pojde do ołtarza z brzuchem co mnie troche przeraza.., koniec smucenia, koncze... trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak określony odgórnie dobry czas na dziecko ;) Dla każdego jest to inny wiek. Chociaż u mnie rodzice tez zawsze mówili najpierw studia, potem praca, ustaw sie jakoś a potem miej dzieci... Tak właśnie mi wyszło, ale nie dla tego, że ja tak sobie założyłam, tylko życie mnie zmusiło :) A co do mamy to pewnie trochę pofuka, ale potem jej przejdzie i będzie bardzo zadowolona :) Nie ma co za długo ukrywać.. zwłaszcza przed rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) U mnie pogoda dziś nie najlepsza, tzn świeci słońce ale jest cholernie zimny wiatr i chyba szykuje się jakaś zmiana pogody i chłodniejszy weekend... Ja dziś wybieram się do internisty po skierowanie na badania - ogólne, te które zlecił mi ginekolog, stwierdziłam, że nie będę za nie płacić! Za tydzień w środę mam USG a w czwartek wizytę u gina. Ehh jestem ciekawa jak tam moje młode. To będzie 10 tydzień...modle się żeby wszystko było dobrze! Calineczko - jesteś mężatką i obawiasz się tego co powie mama? :) Bądź poważna :) Twój mąż ma racje! Będziesz młodą mamusią.....a nie starą dupą jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia86
Hej :) U mnie dzisiaj dzień jak narazie udany, piękna pogoda i powody do zadowolenia są też :) _nowa_ dziękuje za życzenia- powodzenia:) , bo udało się dziś mojemu mężowi zdać to prawko, cieszę się bardzo:) Gawit_79 ja mam wykrytą macicę dwurożną, ale jak narazie wszystko jest oki:) a to krwawienie co miałam tydzień temu, było z innego powodu Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi wiem wiem to dziecinne... ale jakoś takie mam obawy... i tak ccemy jeszcze pokczekac do nastepnego badania czyli do pon jak juz serduszko powinno mocno bić, mam nadzieje ze tak bedzie... miłego dnia Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Cześć, dziewczyny! Melduję się i wracam do pracy, będę zaglądać. Natalia, no to mi umiliłaś początek dnia tą wiadomością o zdanym egzaminie twojego męża. Cieszę się i gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska - :D no wiesz ale jestem już w tym górnym przedziale...chociaż patrząc na naszą tabelkę to chyba jestem tak po środku :) No ale gdyby nie problemy z zajściem to pewnie moje dziecko już by biegało i rozrabiało...trochę się nam z tym zeszło :O Wróciłam od lekarza, dostałam skierowanie na wszystkie badania, jutro idę na czczo się kłuć. Morfologia, glukoza, mocz i WR- to będą mi robić. Czeka mnie jeszcze cytologia, toxoplazmoza podobno w 12 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, mam podobnie... jakby nie problemy to jakiś maluch już by nieźle rozrabiał. Ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Może tak właśnie było nam pisane. Nie ma co roztrząsać, trzeba sie cieszyć z tego, że nareszcie sie udało :D Ja tez dziś po południu idę do mojego doktorka. Badania już zrobione, wyniki chyba w normie... tak więc dziś zobaczę maluszka i sprawdzimy czy rośnie w siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Leze sobie grzecznie w lozeczku, za chwile pewnie dolaczy do mnie przyszly tatus :) Ejmi - ja tez tak zrobilam - poszlam do rodzinnego po skierowanie na bdania. Jak juz place za przywatnego gina, to niech mi chociaz za to kasa chorych zapalci... Ale zdziwialm sie, bo nie mogla mi dac skierowania na rozyczke i toksoplazmoze - musialam za nie zapalacic... Co do wieku, to hymmm... Chyba zaliczam sie do tzw. starych dup ;) Ale i tak caly czas czuje sie za mloda na dziecko... Calineczka - nic sie nie boj. Po pierwszym szoku, na pewno beda ze szczescia skakac az po sam sufit - tak jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - bo internista ma określoną listę badań na które może wydać skierowanie, ja kiedyś tam też musiałam płacić za coś , już nie pamiętam... ale przynajmniej te ogólne badania odpadną, a to też przecież nie mały pieniądz. ahh no widzicie dziewczyny, teraz średnia wieku na dziecko jest sporo wyższa niż kiedyś, a to dlatego że jednak ludzie MYŚLĄ, bo nic samo nie przyjdzie, trzeba się wykształcić, mieć swój kont i pracę żeby ta przyszłość jakoś wyglądała. W czasach moich rodziców o tym nie myśleli - bo jakoś to było..inne czasy zupełnie. A poza tym dochodzą jeszcze problemy z płodnością....które dotykają już co 4 parę w Polsce a będzie jeszcze gorzej bo nasza populacja powoli ginie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie ładnie świeci słoneczko i nawet jest ciepło :D od rana już byłam w ZUS (matko co to za urząd! wcześniej nie miałam z nim do czynienia, chociaż dziś poszłam tam z winy pracodawcy zupełnie niepotrzebnie 😡 ) potem byłam z mamą na mieście. mama chciała sobie kupic portfel, a wyszło na to, że kupiła mi parę drobiazgów na nowe mieszkanie ;) i ja sobie kupiłam odżywkę do włosów :D Dziewczyny czy używacie coś na rozstępy? bo ja dziś w rosmannie się rozglądałam, ale na większości preparatów pisało, że do stosowania od 4 miesiąca ciąży. słyszałam, że oliwka dla dzieci jest dobra na te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - wiem, wiem, ze ma... Niestety... Ja to sie zastanawiam kiedy mi uprzejmie powie, ze od tej pory mam sobie robic te badania prywatnie. Bo przecieze w ciazy to trzeba je robic co miesac... gawit_79 - ja wlasnie takiego balsamu made by rossmano uzywam. Na razie, bo chce zeby mi sie skora przygotowala. Ale jak tylko mi sie skonczy to chyba pojde do apteki i poprosze o cos mocniejszego, bo niestety mam sklonnosci do rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;)) fajnie, ze powstała w końcu tabelka, wszystko będzie widac na pierwszy rzut oka... a co wy na to zeby w tabelce dopisać miasto w którym mieszkacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie dopiszę sie i ja;) nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc Calineczka_22_......22...........?.............?........ .....0.......... 5 tc Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10 _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc madzialinska76.......33...........?..........~11.XI..... ....1...........8tc miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc michaaa................28..........?............25.11?.. ........0..........8tc kropcia.................25..........?............15.11?. . ........0..........9tc Korciuchna............25...........?........... ? ? ?...............1.........9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..... i patrzac na tabelke to jestem bliska stwierdzenia, ze moj gin ma jakies zwalone usg... bo wg wielkosci dzidziusia stwierdzonej w ost badaniu to wiek ciązy to 7 tyg i 4 dzien, natomiast przewidywany czas porodu pokazuje na ok 30 listopad. teraz jest 9 tydz i 4 dzien i porównując sie do dziewczyn które są w 9 tyg to termin mają na jakieś półtora tyg wczesniej..... dziwne to jakies.... albo rzeczywiście kazda ciaza przebiega bardzo indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to zauważyłam :) Ale wydaje mi się, że rozbieżności wynikają z tego odkąd liczymy.. czy od ostatniej miesiączki czy od dnia zapłodnienia... U mnie na przykład licząc od ostatniej miesiączki wychodzi 7 listopad, a jakby patrzeć na zapłodnienie to 21/22 listopad :) Dlatego dziś poproszę lekarza, żeby mi wyliczył. Zobaczymy co powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×