Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

fajny ten pas, pierwszy raz widze... a go sie nosi pod biust tylko na brzuch tak? agusia a aj jestem dominika w rozowej sukience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od tego sprzedawcy u którego Natalia kupiła pas, kupiłam rybaczki i lniane spodnie ciążowe! i również polecam, bo towar idealnie zgodny z opisem! wymiary bardzo dobrze podane! normalnie te spodnie są jakby na mnie szyte :) i faktycznie przesyłki szybko realizowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Beata i też mam problem z połapaniem się kto jest kto na nk. Dziewczyny od godziny strasznie bolą mnie plecy na dole nad kością ogonową na wysokości brzuch i już nie wiem co mam robić czy leżę czy chodzę nic nie przechodzi . Co to może być i jak się tego pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozszyfrowałam wszystkie dziewczyny na n-k ( ja mam ich15) oprócz 2 wysłałam do nich wiadomości z zapytaniem? bo mam swoje typy na nie Ja już dziś 2 razy brałam no-spę i spina mi się ciągle ten brzuch, a tak mało chodziłam, rano mycie naczyń, potem obiadek i wizyta w sklepie. Poza tym leże i nie wiem cholerka czemu tak sie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej! Nawet nie próbuję nadrobić wszystkich wpisów. Jednak cieszę się, że Agusia z Radomia utrzymała ciążę pamiętam, że sporo nerwów miała na poczatku. Jeszcze zdążę nadrobić ale w regularnych wpisach. Przypomnę się tylko Mam 26 lat to moja druga ciąża mam już 3 letniego synka Damisia, mieszkam w Radomiu. Obecnie jestem w 23 tygodniu a termin mam na 4 listopada. Jesli chodzi o samopoczucie to całkiem nieźle, początki były trudne ale obecnie nie narzekam póki co mam około 3 kg na plusie więc raczej maleństwo rośnie, a mama nie ma czasu przytyć :) przy dozie ruchu fundowanej przez synka. Pogoda ulegla zmianie i dobrze mi robią te deszcze bo upały z końca zeszłego tyg. wykończył mnie trochę. Pozdrawiam i mam nadzieję, że moge się przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LidiaM Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej:) Widzę, że koleżanka też z Radomia, ja wprawdzie okolice ale często bywam u rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam to co napisałyście od rana i od razu wyjaśniam jedną zagadkę ;) To ja wstawiłam zdjęcia ze ślubu i od razu bardzo dziękuję za miłe słowa:D Niestety muszę Was zmartwić, bo ślub braliśmy w maju a sukienka była wiązana z tyłu jak gorset więc tylko i wyłącznie dlatego nie było widać brzuszka :D Swoją drogą miałam stracha czy w ogóle w nią wejdę ale rozluźniłam z tyłu na maksa i jakoś dałam radę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No noszę się z zamiarem, ja pochodzę z Pionek, mieszkam teraz niedaleko lotniska. A co do tych skurczy podbrzusza to no spę nawet 4 razy dziennie możn lub 2 i do tego asmag B on też zapobiega. A mogę zapytać o doktorka? Dokogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Gawit, jesteś! To dobrze. Myślalam że dziś się już nie pojawisz. Cieszę się że ci trochę mija (trzymam kciuki żeby dziś już ci mąż nie podpadł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny z tym moim chłopem to trzy światy i pół Ameryki! ogólnie jest dobry, uczynny, pomocny! dba o nas, ale czasem jak mu coś odwali, to normalnie 😠 teraz np. się obraził na mnie, bo mu powiedziałam, że ma zostawić kompa i zająć się mną! więc hrabia rozwalił się na kanapie i tv ogląda, a ja siedzę przed kompem! i tak się sobą zajmujemy 😠 ale zlewam już to wszystko! nie będę się denerwować, bo i moja mała od razu się denerwuje i brzuch mnie zaczyna wtedy boleć! więc niech się hrabia gniewa, a ja dzięki temu mogę sobie jeszcze na forum zajrzeć ;) Pozdrawiam babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia, OlaGd76 dziękuję za komentarze na nk :* Miło sobie powspominać jak to było... A moja klucha albo bardzo leniwa albo mam tyle tłuszczu na brzuchu bo nic nie czuję żeby kopała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gawit, nie przejmuj się! Mój księciunio od 2 godzin nie robi nic innego jak ślęczy przy kompie w swoim pokoiku i nawet nie pomyśli żeby chociaż sprawdzić od czasu do czasu czy w ogóle żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, ja autentycznie wgapiałam się w twoje i męża zdjęcia bardzo długo. Wyglądasz uroczo a ten odcień lila w stroju (czy wrzos, sorry, nie wiem) po prostu urzeka, już o borodowych tulipanach (cudne!) nie wspominając. Ty jesteś śliczna a mąż to niezły przystojniak. Piękna z Was para i ładnie to podkreśliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, ja dziś wróciłam z pracy późno. Mój wprawdzie ponarzekał że mogłam go uprzedzić bo się martwił ale zaraz zaległ znów przed kompem grać w jakieś gry, tak jak cały dzień. :D Znajome klimaty, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(No ale teraz obiad dla nas robi. To tak żeby nie było że go nie doceniam, bo i owszem. Tylko czasem nasze potrzeby się rozmijają.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jakaś zakręcona w tej ciąży jestem, dziś dopiero prawidłowo odczytałam OLaGd76 twój nick, cały czas czytałam Old76, poza tym cały czas myślałam, żę natalie82 i Natalia86 to ta sama osoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadam tylko się przywitać. Piękne słoneczko świeci i dziś czuję się lepiej niż wczoraj więc puki jeszcze mam trochę siły biorę się za porządki w domku. Zrobiłam się ostatnio taka leniwa i zapuściłam trochę domek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dzisiaj na zakupach byłam:-) Mąż wrócił rano z pracy i miał kupić chleb i oczywiście zapomniał:-( więc musiałam ruszyć dupę do sklepu...Ale za to wzięłam samochód i pojechałam sobie do miasta i trochę się rozerwałam...I oczywiście odkryłam że jazda samochodem nie jest już taka prosta;-( Chyba przesiądę się na busy... Przeziębienie dalej mnie trzyma choć gardło już lepiej ale ten katar to mnie wykończy!!!! Cały nos mnie już boli...A i synuś jakiś ospały przez to choróbsko... I chciałam powiedzieć że te zdjęcia ze ślubu są na prawdę urocze!!! kolor sukienki obłęd!!! Zmykam gotować obiadek...dzisiaj zaserwuję sobie rosołek taki gorący na to katarzysko;-) I stopkę uzupełniam do już 21 tydzień się zaczął:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam. ojej, agusiaradom - a ja Ci własnie napisałam wiadomość na nk, ale widze, ze juz masz rozpracowane wszystko. to nic. mozesz sobie sprawdzic, czy się nie myle. hihi gawit, lej meza i patrz czy równo puchnie- hihi. czasem tak jest ,ze drobiazgi umilaja nam zycie i własciwie problem powstaje z niczego prawie. w dodatku przyznaje,ze jednak hormony daja się nam troche we znaki i inaczej reagujemy Ja na razie nie mam zgrzytów w domu, jak jest cięzko to się po prostu nieodzywam i juz - a moj sam w koncu przychodzi i próbuje rozładowac atmosferę. bo on nie lubi cichych dni, a z drugiej strony awanturowac się nie lubie - ale czsem jak mnie wkurzy to bym mu przylała. hihih. sadystka! hanka - - no to się wyjasniło, bo się troche zmartwiłam,ze jak ja bym brała teraz slub to by było bardzo widać, a Ty normalnie lasencja! Ale oczy aż Wam się błyszczą z radości. Tylko dlaczego teraz mąż siedzi przy kompie? Pogonic! Choc ja z moim tez tak czasem mam, ja w jednym pokoju w necie ,a on w drugim też. co jakiś czas tylko wołamy do siebie,albo sprawdzamy co słychac, ostatnio mnie rozbawił bo mi smsa wysłał, bym gadu-gadu właczyła, bo chce pogadac. hihi.Ale doszłam do wniosku,ze to przesada i wyłaczyłam kompa. On jest przyzwyczajony,ze ja ciagle siedze w pokoju i pracuje, sprawdziany, kartkówki, analizy i inne głupoty,a on sam. I kiedyś mi powiedział,ze ma gdzieś takie życie - bo ja niby wracam z pracy,a tak naprawdę dopiero ja w domu zaczynam, ale tam mają niestety nauczyciele - niby miło i przyjemnie (bo wakacje) ,ale poza tym rodzina patologiczna - bo obcym dzieciom się cały czas poświęca a na swoje nie ma czasu. hihih. natalia 86 - ja tez tam zakupiłam dwa pasy i spódniczke. Pas zakupiłam też u innej pani (maxi coś tam) bo były szersze i dwustronne) i z obu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki❤️ W Dublinie kolejny dzień pięknej pogody co aż dziwne jest no ale oczywiscie bardzo sie ciesze... Pisalyscie o USG 3D ja robiłam sobie takie jakieś 3 tygodnie temu w Polsce i zapłaciłam tylko 100zł ale to chyba dlatego ze bardzo slabo było widac,dzidzia ułożyła sie blisko warstwy mojego brzuszka a do dobrej widoczności potrzebna jest pewna ilosc wód płodowych...ale i tak nie żaluje bo pani doktor pomierzyła wszystko dokładnie:) 7 sierpnia znowu lecimy do Polski i jeszcze raz zrobie takie Usg❤️ Od 2 dni a własciwie nocy czuje moje maleństwo, tuż przed snem stuka i puka.Wspaniale uczucie-kochany ten mój szkrab-pisze bezosobowo chociaz pani doktor mówi że dziewczynka na 80% ale ja mam jakies inne przeczucie no zobaczymy co bedzie to bedzie❤️ W nocy stuka i puka a rano na brzuchu mam dwie bulwy większą i mniejsza i tak sobie mysle że to główka i pupcia maleństwa,mozna sobie dotknąc :)super.Mąż zacznie spóżniac sie do pracy jak tak dalej będzie bo nie może sie oderwac od tego zjawiska;););) Dla dzidzi jeszcze nie mam nic a nic i jakos nie mogę się przemóc zeby zacząc kupowac,niby nie jestem przesadna ale jakoś boje sie kupowac no ale chyba trzeba zaczac rozglądac sie za czyms🌻 oki,miłego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia86 te pasy super ale najbardziej podoba mi sie ostatnia propozycja:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama old i chyba dlatego tak odczytywałam:) Dziewczyny, jak myślicie czy waga w ciąży może też spadać?? Ważę się codziennie rano przed śniadaniem, w zeszłym tygodniu ważyłam 58 kg, od trzech dni, waga stopniowo spada i dziś było 57, jem tak samo przecież. Kilo nieby nie dużo ale dlaczego tak?? Nie wiem w zeszłym tygodniu, jak były jeszcze upały zaczęła mi puchnąć lewa noga, może to woda nabiła to kilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuśki :) U mnie dziś trochę słońca, trochę chmurek, ale za to zimno:( Nie wiem co dziś się ze mną dzieje, ale jak chodzę i jak źle usiąde to odczuwam jakby kłucie i ból przy wardze sromowej, ale tylko z jednej strony. Nie wiem czy to normalne, ale strasznie głupie uczucie. Miała któraś z was tak? Czytałam gdzieś że to mogą być oznaki żylaków sromu, ale mój mąż mówi że mam się nie nakręcać, że może to maluda. Śmieje się do niego, że chyba tak daleko nie sięga z kopniakami, chociaż nigdy nic nie wiadomo?! Czasem mam takie wrażenie jak mnie maleństwo kopie na dole brzucha, jakby miało zaraz wyjść dołem, takie uczucie jakby pulsowanie w pochwie albo coś, nie wiem jak to opisać. Ale na to kłucie warg sromowych nie dały rady poranne tabletki, ani luteina, ani relanium, ani magnez, ani no-spa. Dobrze, że to cały czas nie boli, tylko co jakiś czas tam zakłuje :) Pozdrawiam i życzę miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom - może masz racje z tym odkładaniem się wody w organizmie. Jak piszesz puchły ci nogi, to coś w tym musi być. Ja też przez te upały czułam się jakby bardziej ociężała, ale niestety nie mam wagi w domu i nie mogę sprawdzić :) Ale z tymi nikami to dałaś czadu, nie ma co :) Czasem się właśnie dziwiłam jak odpisywałaś na moje posty zwracając się do mnie natalie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×