Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunia69

sportowe Hula hop

Polecane posty

gdzie można kupic (poza allegro) i czy rzeczywiście są efekty po ćwiczeniu na hula hop?? chcę zgubić \"oponkę\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hula hula
sa naprawde widoczne efekty juz po 5 dniach! krec :) mozna kupic na angilskim e bay lub zrobic samemu. www.ebay.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
a wiesz ze podczas sportu powinno sie nosic sportoy biustonosz :) ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajne hula hop z wypustkami, kupilam na allegro. krece codziennie po 10 minut, ale nie wiem moze mam krecic dluzej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak samemu zrobić
mam hula hop takie z tesco , ale ono do kitu jest, za lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hula hula
jak ktos chce to moge podac linka na strone gdzie pokazuja jak samemu zrobic hula hoop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hula hula
trenujaca.. a jaka jest roznica? :P tzn nigdy sie nie zastanawialam nawet nad tym zeby zalozyc takie sportowe nawet do krecenia hmmmm jak nosze normalny to co wtedy? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak samemu zrobić
poproszę o tego linka:) \z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
Podobno ze jak sie nie uzywa sportowego bh to piersi sie owisle robia z czasem od skakania i moze ciebie tez przez to bola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treniujaca
ach to sie chyba pomylilam z topikami,przepraszam bardzo :D buahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
Ja dzisiaj dostalam moje massage hula hoop,powiem ze umiem krecic w prawa strone dobrze moze to dlatego ze mam wycwiczone miesnie brzucha,w lewa strone jest troche ciezej ale naucue sie szybko ,ten hula hoop lepiej sie nadaje dla tych ktorzy maja juz doswiadczenie z innymi hula hoop i tych ktorzy sa trocche sportowo aktywni,na poczatku krecenia strasznie te kulko gilgaja :P ale idzie sie przyzwyczaic...bede wam pisac jakie efekty u mnie ,ja nie jestem gruba ale mam tak troszke tluszczyku ktory mi zakrywa z lekksza moje wyzebiona miesnie brzucha :( Ok knitki pozdrawiam was ;) http://cgi.ebay.de/HULA-HOOP-Massage-Firnessgeraet-mit-40-Magnetkugeln-NEU_W0QQitemZ290296772508QQcmdZViewItemQQptZBauch_R%C3%BCckentrainer?hash=item290296772508&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaaj duszooo
hej ! otóż mam pytanie do osób kręcących hula hopem- czy dużo schudłyście w biodrach , macie boczki. Po jakim czasie widać efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×