Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaya2009

___ KOTY, KOTKI, KOCIAKI ___ MILOSNICY KOTOW Z UK __

Polecane posty

Kota proponuję wykastrować, zamiast przenosić zabobony rodem z Polski i na siłę powoływać do życia populację bezdomnych kotów! zooplus.co.uk to bardzo dobry, rzetelny sklep. Zamówienia wysyłane są z Niemiec. Większości rzeczy, zwłaszcza karmy, nie dostanie się w UK. Jest jeszcze pet-supermarket i petplanet. Petplanet ma dobre ceny, za to czasem przesyłki nie są dobrze zabezpieczone. Pet-supermarket dobry, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DVD_RW
a jakie jest najlepsze jedzenie dla kotow z tego sklepu zooplus? ja sie musze przyznac, ze kupuje moim kotom wlasnie te wszystkie whiskasy i felixy, ale chcialbym kupic cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskas to najgorszy syf, jaki może być. Kiedyś w USA było głośno o nim, bo producent dosypywał jakiegoś środka uzależniającego. Dobre karmy na zooplusie to Bozita, Miamor, Animoda, Schessir, Royal Canin. Ja kupuję głównie Gourmet Saltair (mokry), a suche to RC Young Female Neutered. Czasem dla odmiany mokrego Hillsa, IAMSA. Dla persów to głównie te, które wymieniłam. Miamor im bardzo podszedł. Moja koteczka jest wybredna, tylko Gourmeta je, wypróbowałam chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sklad w tych puszkach
a potem decyduj. najwiecej miesa ma animonda, shmussy, smilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaKociara
Witam. Mam mały problem z moją kicią. Ma dopiero 5 tygodni i wziełam ja od poprzednich włascicieli 2 dni temu. Mieszkam w londynie. Okazało się, że moje maleństwo ma pchełki, mimo ze włascicielka była na odrobaczaniu zaraz po narodzinach. Martwie sie, bo widze ze meczy sie i ja swedzi. w dodatku moj facet boi sie ze wejda w dywan i beda gryzły nas. Doradzcie mi gdzie w east london, moge tanio odrobaczyc moje malenstwo, ewentualnie gdzie moge kupic srodek na odpchlenie. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkie kociary wraz z ich malenstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie zoologicznym i niektórych aptekach. Preparat nazywa się Frontline, nie jest tani. Możesz poprosić o odpowiednik. Ponieważ kotek jest bardzo młody, zapytaj w sklepie jaką dawkę możesz podać. Proponowałabym w ogóle udanie się do weterynarza, który poda najbardziej optymalną dawkę odpowiedniego preparatu. Kota można otruć przedawkowaniem kropli zakrapianych na skórę, więc ostrożnie. Przy okazji kota odrobaczy i ustali termin szczepień. Przy okazji, tak młody kot powinien być przy mamie. Co najmniej do 8 tygodnia życia. Musisz go nadal karmić jak małe, kocie dziecko. Pamiętajmy, że kot to obowiązek na wiele lat, a co za tym idzie wydatki. Nie radzę szukać tego, co najtańsze. Trzeba się zastanowić, czy stać nas stać na kota i jego utrzymanie, w tym leki (koty oprócz posiadania czasem pcheł, chorują). Najlepiej pomyśleć o tym, zanim się go odbierze od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaKociara
Ja rozumie, ale nie pytałam o to jaki lek, bo tyle to wyczytałam, tylko o adresy do weterynarzy, którzy sa dobrymi lekarzami, ale tez nie wymagaja od klienta milonow. Bardzo martwie sie o moja kicie dlatego prosze o dobre namiary. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniapikakaka
na canning town jest celia hammond, jest to organizacja charytwatywna jakby i oni maja bardzo tanio, a jak masz jakies benefity to juz prawie za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaKociara
Aha dzikękuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałaś o adresy, nie czytałaś nawet co napisałaś! ZmartwionaKociara Witam. Mam mały problem z moją kicią. Ma dopiero 5 tygodni i wziełam ja od poprzednich włascicieli 2 dni temu. Mieszkam w londynie. Okazało się, że moje maleństwo ma pchełki, mimo ze włascicielka była na odrobaczaniu zaraz po narodzinach. Martwie sie, bo widze ze meczy sie i ja swedzi. w dodatku moj facet boi sie ze wejda w dywan i beda gryzły nas. Doradzcie mi gdzie w east london, moge tanio odrobaczyc moje malenstwo, ewentualnie gdzie moge kupic srodek na odpchlenie. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkie kociary wraz z ich malenstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaKociara
To ty chyba nie umiesz czytać. CYtat z mojej wypowiedzi: Doradzcie mi gdzie w east london, moge tanio odrobaczyc moje malenstwo. Wiec naucz sie czytac a póżniej sie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vet nie odrobacza tylko daje srodki przeciw robakom i odrobaczasz sama w domu. zamiast isc do veta idz do zoologicznego, np Pets at home i kup: syrop do odrobaczania dla kociatek ponizej 12 tygodni (tabletki frontline, drontal itp sa dobre dla starszych kotkow) szampon dla kociatek, najlepiej w piance to nie trzeba moczyc kotka tylko wetrzec pianke i wyczesac grzebyk na pchly (taki gesty metalowy, do kupienia w markecie) dokladnei wyczesuje pchly jak kotek skonczy 12 tygodni to mozesz mu wtedy kupic krople spot on na pchly i wyciskac na kark (obrozek vet nie poleca poniewaz nie likwiduja pchel tylko sprawiaja ze pchly przestaja sie rozmnazac ale dalej siedza na kocie) spray na pchly do pryskania dywanu, podlogi, lozka, kociego lozeczka, drzewka itp jesli chodzi o szczepienia, to wtedy rzeczywiscie bedzie ci potrzebny w miare tani vet. najlepiej poszukaj w googlach a potem podzwon i zapytaj ile kosztuje szczepienie i ew sterylizacja i chip. ja dzwonilam do 4 roznych vetow zanim sie zdecydowalam i ten ktory wydawalo sie ze bedzie najdrozszy (bo duza klinika, przy glownej ulicy) okazal sie tanszy niz malutkie przychodnie. jesli okaze sie ze twoj kotek zlapie biegunke (bo male niestety lapia bardzo czesto) to doraznie mozesz podac wegiel, taki jaki normalnie bierze sie na biegunke. oczywiscie w proporcji wlasciwej dla malego kotka. jedynym problemem jest czarna kupa ale przynajmniej dziala. to tak dopoki nie znajdziesz taniego weta. wet na biegunke zwykle daje zawiesine ktora trzeba dawac kotu na sile w strzykawce, dziala zadna z moich kotek nie byla zachwycona wpychaniem leku na sile do pyszczka. wegiel przynajmniej jest slodki i latwo go wymieszac z jedzeniem. troche off topic, ale mam nadzieje ze nie karmisz malenstwa syfem z 4% miesa typu whiskas, felix itp. jak tak, to poszukaj cos innego zanim kotek sie uzalezni. ja kupuje jedzenie ze strony www.zooplus.co.uk, jedzenie dobrej jakosci wychodzi w takiej cenie jak whiskas albo taniej a jest duzo lepszej jakosci. nie wiem jak radzisz sobie ze zwirkiem ale ja przez pierwsze 2 miesiace przeszlam katorge. zaden zwirek mi nie pasowal a testowalam wszystkie marketowe. wiekszosc z nich byla zbyt twarda zeby male kotki chcialy w nim kopac wiec przychodzily, robily co mialy robic i zostawialy odkryta kupe. w calym domu smierdzialo ze szok. w koncu jak trafilam na strone zooplusa to kupilam Extreme Classic Cat litter i wreszcie pozbylam sie smrodu. jest miekki jak piasek wiec kotki nie mialy problemu z kopaniem i zasypywaniem kupy. do tego kupilam kryta kuwete z klapka i wreszcie nie czuc kociego zapaszku w domu. mam nadzieje ze pomoglam. jak cos to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich kociarzy :) czy ktos moglbymi polecic dobrego i niedrogiego veta na westlondon? najlepiej na ealingu... z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhytres32
A co sadzicie o suchej karmie IAMS? Moja kotka jest zachwycona. Mokre jedzenie kupuje z ASDY, Mala foremka jak od paszteciku, tyle, ze kwadratowa, produkowane z logiem ASDY i o smaku salmona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmona
:D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ciesze sie ze jest tylu milosnikow kotkow w uk!! zastanawiam sie nad kupnem kota- brytyjczyka lub selkirk rex i moze ktos zna Polskich hodowcow w Anglii?? chcialabym wprzyszlosci zalozyc hodowle , ale pierwsze co chce zrobic to poznac kilku Polakow z kotami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzakkkk
nie mam takich rasy jak podajesz, ale mam dwie zwykle kotki, maja po 6 lat :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oyeczka
Witam! Mam 7 miesięcznego kota Main Coon i muszę przyznać że nie uważam żeby leczenie czy posiadanie kota było szczególnie tanie. Koszt szczepienia i odrobaczenia w naszej lecznicy - Streatham Vale - to Ł98,80 Zachipowanie - Ł45 Kastracja - Ł150 Karma IAMS Eukanuba lub Royal Cannin dla kociąt (tylko te uważam za dobry wybór - a mam doświadczenie z naszego kraju - 6 lat w zoologii) paczka 4kg ok Ł25 mięso przemrożone wołowe lub drobiowe - w zalezności od sklepu (wolę dawać przemrożone wcześniej mięso niż puszki, bo jest zdrowsze, bez konserwantów i w 100 procentach to mięso, gdy puszka zawiera ok 30 procent mięsa!) Ciągle przeglądam oferty firm ubezpieczeniowych - może ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka :)
Witam , jest to moj pierwszy wpis na tym portalu :) W piatek odbieram mojego nowego pupila , jest to moj pierwszy kociak w Anglii i staram sie przygotowac jak najlepiej wiec sledze uwaznie wszystkie wpisy i porady ... z jedenej wlasnie skorzystalam :) zalogowalamm sie na zooplus i kupilam kilka rzeczy min Extreme Classic Cat Litter, i karme dla malenstwa: -Royal Canin Babycat 34 - 2 kg , -Miamor Ragout Royale 22 x 100 g Kitten Savings Pack - With Poultry - Applaws Kitten Food 6 x 70 g -Kitten Chicken Breast Pisze bo mam kilka pytan i wierze ze znajdzie sie ktos wystrczajaco cierpliwy zeby mi na nie odpowiedziec :) 1. Ktory weterynarz najlepszy w Bedford ? Jaki koszt za podstawowe szczepienia i jakie to powinny byc( slyszalam o nosowce) - kociak byl odrobaczany i odpchlony - kot niewychodzacy .Ile kastracja ? 2. Odnosnie karmy ile takie malenstwo powinno zjadac - nie chce go przekarmic - ile saszetek mokrej karmy dziennie , ile suchej karmy na jak dlugo powinno mi starczyc to co kupilam? 3. Jak czesto wymieniacie piasek w kuwecie zamknietej z filtrem, (caly czy tylko "zabrudzony") jak czesto wymieniac filtr i czy moge myc kuwete detergentem tak zeby kocur czul sie komfortowo i nie odstraszaly go zapachy? To kilka pytan na poczatek , bardzo prosze o rady ..... w koncu to dla dobra naszych pupili Pozdrawiam Nowicjuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaautyka
witam wszystkich mam nadzieje,ze temat jest wciaz aktualny. Próbuje znalezc pewne informacje. tydzien temu odebralismy kota. Maylo ma juz 4 lata. Jest oswojony,dobrze wychowany. Powoli sie przyzwyczajamy, bo nie ukrywam,ze poczatki nie sa latwe. jestem z natury troszke przwrazliwiona w temacie bakterii wirusów i chorób :] Ale mam pytanie innej natury. Zastanawia mnie,czy szczepienia w UK w przypadku kotow sa obowiazkowe? Odrobaczanie to wiadomo. chociaz wydaje mie sie,ze w przypadku kota który cale dnie spedza na kanapie zagrozenie ejst mniejsze. Podobnie z chorobami. Maylo jest wysterylizowany,wiec logicznie podchodzac do tematu nie powinien niczego zlapac od innych kotów. Szukalam tego typu info,ale wszystko jest strasznie pogmatfane i malo jest detali jesli chodzi o dorosle juz kocurki. Zastanawialam sie,czy moze jest tak jak w przypadku ludzi,ze nawet jesli szczepienia sa obowiazkowe to tylko przez pierwsze kilkanascie miesiecy. Wkoncu mój futrzak ma juz jakies 35lat na kocie. ufam,ze nie pisze bez sensu i ze wogle ktos tu jeszcze zaglada. pozdrawiam serdecznie wszystkie kociary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam osoby która zamawia w sklepie zooplus.co.uk czy może ktoś polecić mnie jako nowego klienta? Widzę że można otrzymać punkty lojalnościowe więc jeśli ktoś miałby chęć to byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje i mam konto w zooplus, a czemu chcesz by cie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podasz swoje dane i email to Cie polece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×