Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaya2009

___ KOTY, KOTKI, KOCIAKI ___ MILOSNICY KOTOW Z UK __

Polecane posty

Gość mama dziubki
no i mam nowe kociaki, 6cio tygodniowe-Klara i Dziubas, spia sobie wlasnie smacznie, karmimy sie ze strzykawki narazie ale dajemy raze, nawet sikamy do kuwety:))))) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior30
hej dziewczynki,moja kotka ma ok 4mcy,nie ma jeszcze szczepien ani nic nie mam pojecia od czego zaczac,czy od szcze[pien,czy sterylizacjii,czy odrobaczenie najlepiej chyba isc do weterynarza,co radfzicie ile kosztuje taka wizyta zeby wszystko od razu zrobil ,mieszkamy w londku-dziekuje za rady i pozdraweiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka kotkow z preston
Teraz jedziemy na urlop ale zaraz jak wracamy bierzemy małego małego kociaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia dobrodziejka
a u mnie w ogrodku siedzi stado kocurow i zawodza...moja kotka ma ruje aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanette13
Chetnie przylacze sie do kotkow z UK! :) sama mam pieknego Tigera - juz ma roczek. Za komplet szczepien dalam £45 plus kastracja za £40 wiec uwazam ze to wcale nie jest drogo. Moj kocurek tylko w domu siedzi - straszny z niego spioch :P Co do karmy to ja tylko whiskas uzywalam ale jak tak czytam ze nie jest zbyt dobry to jutro kupie nowa karme - wybiore cos z tego o czym pisalyscie dziewczynki tylko powiedzcie gdzie to mozna kupic? Tylko u weterynarza? a odnosnie zwirku to slyszalam ze silikonowy jest bardzo dobry - ponoc starcza na miesiac. Osobisnie nie moglam go znalezc w zadnym sklepie wiec zamowilam na necie - zobaczymy czy sie sprawdzi.Nawet jak wystarczy na 3 tyg to bedzie super. Chetnie dodalabym focie mojego Tigera ale jeszcze nie doszlam jak to sie robi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocBardzoPotrzebna
Dziewczyny potrzebne sa glosy na petycje. Spojrzcie co francuzi robia ( tylko dla mocnych nerwow) http://www.liveleak.com/view?i=431_1232680237 Podpisujcie petycje, prosimy bardzo! Przesylajcie petycje do znajomych, tym razem musi sie udac, nie mozemy na cos takiego pzwolic!!! Kto im pomoze jak nie my? Tutaj petycja http://www.thepetitionsite.com/3/cats-and-dogs-being-used-as-shark-bait-alive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszka25
Mam pytanie !!!Ile kosztuje w uk sterylizacja kotki i dodatkowe tzn .szczepienia i takie tam !!!dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince81
widze ze topik umal.... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for pets in need
odnawiamy topik wiec o naszych ulubiencach :) ja dzis moje kocury wpuscilam do ogrodka, zeby snieg zobaczyly boz to przeciez angole z urodzenia haha ale mialy faze....zapadly sie bo pachy w sniegu i tak staly bo sie baly ruszac hihihihi mialam ubaw niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince81
moj siedz w domu niestety nie mamy ogrodu nie wiedzial czy lapac snieg czy rybki tez przez szybe:P biedny sie pogubil..... jak tu sie fotki dodaje chcialem dodac fotke Jamesa ale nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropical heat
do wklejenia fotek uzyj np, strony voila lub fotosik.pl a potem wkej linka tutaj :) czekamy na fotke kocurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala tez smiga po sniegu a najlepiej jak sie z na bawie w berka chowango :) a czasem jej tylko otworze drzwi i po 15-30min juz mialczy pod drzwiami nie jest zbyt chetne do dlugich eskapad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez jesten posiadaczka kotki Samanthy ok 7 m-cznej Jak narazie jedyne koszty to zwirek i jedzonko dołaczam sie do topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinah
witam wszystkich, widze ze topik zyje swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinah
Myslalam, ze nikt nie bedzie nic pisal, a tu mila niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinah
ciekawe co sie stalo z moim profilem, i jestem, pomaranczowa ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince81
pomaranczowa co sie stalo???? jutro dam linka do fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z Edinburgha :) ja 2 tygodnie temu przywiozłam z Polski moje 2 kocury- Miszę i Macieja. udało się znaleźć mieszkanko, którego właścicielka zgodziła się na zwierzęta. w Polsce miały do dyspozycji zabezpieczony balkon,na który wychodziły sobie, gdy miały ochotę. nie wychodziły nigdy same na dwór, są typowymi kanapowcami. aktualnie mieszkam z centrum Edinburgha- mieszkanie nie za duże, bez ogródka, prawdopodobnie nie będzie również możliwości zabezpieczenia okien, aby koty nie spadły z 2 piętra prosto na ruchliwą ulice. uskuteczniamy zatem spacery w szelkach po klatce schodowej :) zabrałam moim kotom trochę karmy z Polski, ale zaczęłam mieszać ją już z tą tutejszą i muszę przyznać, że chętnie ją jedzą. wszystkie szczepienia zrobiłam im jeszcze przed wyjazdem z Polski. jeżeli ktoś mógłby polecić dobrego weterynarza w Edinburghu (tak w razie czego) byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic Vets4Pets przemili ludzie, zainteresowani zdrowiem zwierzakow. wiem ze maja placowki w wielu miastach. poza tym maja fajna oferte jesli chodzi o szczepienia od drugiego roku zycia. placi sie bodajze £79 i to pokrywa szczepienia od 2 do 12 roku zycia zwierzaka. biorac pod uwage ze coroczne szczepienie wynosi ok £30 to mozna sporo zaoszczedzic. szczepienia, chip i sterylizacja - szczepic mozna kotki powyzej 2 miesiaca zycia. pierwsze szczepienie w zyciu kotka polega na podwojnej porcji zastrzykow z 2 tygodniowa przerwa. w tym samym czasie kiedy kupujemy pierwsze szczepionki mozna kupic na promocji chipa ale niekoniecznie trzeba go od razu zakladac. jesli kotek bedzie spedzal pierwsze pol roku zycia w domu to mozna chipa zalozyc pozniej, zwlaszcza ze jest to bolesny zabieg. dlatego lekarze polecaja zeby zakladac chipa przy okazji sterylizacji bo wtedy kotek jest uspiony i nic nie czuje. moje tak wlasnie mialy . jesli chodzi o zarelko to jak juz pisalam zamawiam ze strony www.zooplus.co.uk maja dobre jakosciowo jedzenie w dobrych cenach. ostatnio znalazlam ciekawe oferty w sieci sklepow Pets at Home - czesto maja karme Hills na promocji, 3 w cenie 2 lub tym podobne a ze mam sklep kolo pracy to czesto tam zagladam i zawsze udaje sie kupic cos z promocji. zwirek - moglabym napisac esej bo wyprobowalam wszytkie piaski i zwirki dostepne w UK. w konu kupilam zwirek z zooplusa Extreme Classic i polecam go z reka na sercu. ostatnio polecilam jednej kolezance i dalej ze mna rozmawia :) ale jest naprawde dobry, co prawda ma lekko denerwujacy jak dla mnie pudrowy zapach, ale ja mam duza kryta kuwete wiec wszystko jedno. swietnie sie zbryla i wybieranie brylek zajmuje minutke. http://www.zooplus.co.uk/shop/cats/cat_litter/clumping_litter/extreme_classic/13626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe90
Witam wszystkie kociary:) za 2 tygodnie bede miala swojego upradnionego kotka a wlasciwie kotka ...i co dalej hm...szczepienia ,odrobaczanie itd.....mieszkam w Szkocji i mam nadzieje ,ze znajde w swoim miescie TANIEGO weta...bo raz slysze ,ze sa baaardzo drodzy raz slysze ,ze taniocha ...juz sama nie wiem.Powiedzcie mi moje drogie jak maja sie sprawy z ubezpieczeniem kota...czy takowe pokrywa koszty szczepien ,sterylizacji itd....pozdrawiam i dalej czekam na nowego domownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak kotunie
witam dołączam do was z Irlandii, Dublin mam dwie kotki już niestety bez szans na kocięta ale dzięki temu względna cisza w domu :) jakiś czas temu przygarnęłyśmy małego kociaka śliczny był rudzielec trochę ustawiał po katach te nasze starsze kotki ale w sumie samiec to musiał pokazać kto tu w spodniach chodzi, no nie :) niestety pan Bóg od kocich spraw wysłał go na ziemię tylko na chwilkę dokładnie miał 6-7 miesięcy jak spadł z dachu ponoć mówi się, że koty zawsze spadają na cztery łapy ale właściciele kotów wiedzą dobrze, że to tylko tak się mówi on nie spadł na cztery prawdopodobnie uderzył się spadając o niższy wystający daszek i złamał kręgosłup jedyna pocieszająca myśl jest taka, że nie cierpiał i umarł szybko czy ktoś z Irlandii może mi napisać jakie są koszty odrobaczenia kota? i jak się to nazywa po angielsku? pozdrawiam wszystkich miłośników kotków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monorami
Witam wszystkich bardzo serdecznie mam pytanie cy kos ma do sprzedania kociaka perskiego chetnie kupię mieszkam w Anglii dokładnie w Lincoln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem ubezpieczenie
nie pokrywa rutynowych zabiegow takich jak coroczne szczepienia czy sterylizacja. poza tym vet nie daje gwarancji ze kotek przezyje operacje i ubezpieczalnia tez nie odpowiada za smierc kotka w takim wypadku. glownie pokrywaja kradziez kotka (oddaja tyle ile kotek byl warty wiec jesli jest ze schroniska to wycenia pewnie na 0 lub dadza cos symbolicznie :( ) wypadek typu zlamanie, potracenie przez samochod, ciezka chorobe (ale bez wczesniejszych objawow, tj bez objawow przed rozpoczeciem ubezpieczenia) ja sobie przekalkulowalam ze tak szczerze to mieszkam w spokojnej okolicy, i odpukac przez 2 lata nic sie kotkom nie stalo. raz jedna ukasil trzmiel czy cos i 2 wizyty u veta kosztowaly 55 i 30 funtow. ale rocznie zaplacilabym tyle ubezpieczenia za jedna wiec dalej leczenie z prywatnej kieszeni wychodzi taniej. a firmy ubezpieczeniowe wynajduja setki kruczkow jak by tu nie zaplacic wiec moim zdaniem nie warto go kupowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkalam w Dublinie
za ubezieczenie kota placilam ok 120 euro rocznie, moim zdaniem oplacalo sie bo kocur pechowy; dwa razy zlamal sobie pazurka; koszt jednej operacji to ok 200 euro- leki, zabieg usuniecia, potem kontrola. z ubezpieczalni bez szemrania wyplacili mi 130 za zabieg wiec koszt sie zwrocil. Fakt, nie pokrywa zadnych standardowych rzeczy np szczepien, sterylki itp. k jak kotunie: z jakiej czesci Dublina jestes? Jesli z poludnia to moge ci polecic lecznice, lekarz i pielegniarka sa tam naprawde super. tabletka na robale po ang to worming tablet, ja kupowalam Drontal, raz na kwartal, kosztowalo to chyba 15 euro ale moj kot jest wielki i porzebowal 1,5 sztuki czyli placilam za 2; kot do 4kg bedzie mial mniejsza dawke. poparz jeszcze w Argosie, kiedys mieli tam zestawy lekow dla kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam. Mieszkam w Bradford, mam kotkę Klarę. We wrześniu przywiozłam swoje 4 persy z Polski. Kotki są ubezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kotka w sierpniu będzie miał roczek:) Mieszkam w Irlandii, i nie kosztuję mnie on dużo, chociaż je za dwóch;p na imię ma Maszyna do robienia gnoju;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie to jest Lulek, z wynajeciem mieszkania z zwierzakiem nie było problemu.. bo nie powiedzielismy Landlordowi ze mamy zwierzaka;p Miał juz rujkę nie było go dwa dni, wrócił cały poharatany, najwazniejsze ze jest. przychodzi zazwyczaj nad ranem w nocy go nie widac, ale słychac:) Czasami staramy sie go trzymac na noc, ale menda jest cwana i jak tylko spuscimy wzrok to czmycha nam przez okna i tyle go widac:) Szukamy kogos kto ma kotke- z okolic Limerick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej wykastrowac
tylko ryzykowac zycie kotka ktory jest odurzony natura? moj sp kot mial taki zew natury ze przez wlasna glupote wszedl na dzialke sasiadow gdzie byly psy (a zawsze trzymal sie z daleka) i wiadomo jak skonczyl :( teraz juz bym nie ryzykowala i wykastrowala. mam 2 wysterylizowane kotki, nie sa ubezpieczone bo nie widze sensu, jak na razie na leki wydaje duzo mniej niz na ubezpieczenie. jedzonko kupuje w pets at home (czesto maja Hillsa na promocji) a mokre jedzenie i zwirek zamawiam ze strony www.zooplus.co.uk bo jest najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamable
Ty uwazasz, ze ta strona ma tanie jedzenie? przeciez w kazdym markecie te rzeczy kosztuja o wiele taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli kupujesz kotom
zarcie typu whiskas, felix czy sheeba wszystkie z zawartoscia 4% miesa to rzeczywisciew supermarkecie sa duzo tansze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×