Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

jestem dziewuszki ale krzatam sie po domku i mały porządeczek robie- zaraz do mamy pobiegne bo mam dwa kroczki! dziewczynki ja bede wieczorkiem! buska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! a ja? tez chce się dopisać:) Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............3...............03.03..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........6...............24.02............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy z mężem nadzieję, że już w tym cyklu coś załapało...ale kochaliśmy się dzień po owulacji....komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia przez 24 h....spóźniliśmy się...już to wiem bo nie wytrzymałam zrobiłam test i wyszedł negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no mam problem z internetem. Ale tak to jest jak sie mieszka na wsi-nie mam dobrego zasiegu... Studentko,nic nie mow poki nie dostaniesz @ ok? A jesli sie nie udalo (tfu tfu) to trudno,trzeba probowac dalej... Nic innego nam nie pozostalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety takze musze uciekac. A teraz mam dla was kwestie do obmyslenia. Otoz w jaki sposob nasze mamy,babcie itd. zachodZily w ciaze nie znajac testow owulacyjnych,kalkulatorow, nie majac takiej wiedzy na ten temat jak my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea, powiem Ci szczerze, żde wolałabym żyć w czasach naszych babć i prababć, teraz kiedy mam wiedzę jaką mam to jest chyba gorzej, za bardzo się sugeruję tymi wszystkimi objawami niby dni plodnych, a tak naprawde coraz bardziej jestem pewna że nie ma co za bardzo patrzeć na to wszystko tylko się przytyulać i to nie koniecznie w tych dniach płodnych, takie jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nasze babcie miały większa wiedzę na temat swojego ciała i płodności niz my teraz!!! One nie miały takich udogodnień jak my i musiały dzięki obserwacją swojego organizmu wiedzieć kiedy począć a kiedy nie dziecko. I zauważmy, że nie miały pigułek i tej całej gamy środków antykoncepcyjnych...i jakoś nie miały całej masy dzieci z wpadek:) Moim zdaniem dzisiejszej \"nowoczesnej\" kobiecie po prostu nie chce się monitorować swojej płodności bo i po co?...skoro są testy owulacyjne itd...więc po co sie wysilać?? ale myslę że warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, ja myślę, że mi byłoby lepiej nie posiadać tej wiedzy któą mam teraz, jakbym nie wiedziała za dużo o dniach płodnych to nie głupiałabym wlaśnie w tych dniach że musi być przytu;lanko itd. ale jak juz wcześniej wspominałam już nie mam zamiaru się tym wszystkim sugerować, zobaczymy jak to dalej będzie, mam nadzieje że w tym postanowieniu wytrwam i szybciej uda nam się zajść w tą upragnioną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
a co za święta się znalazła, od kiedy to bycie mamą jest misją, a może to, że pijak pije to też ma misję do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedzę teraz u mojego misiaczka i robię plan wynikowy z mojego przedmiotu, nudy straszne ale zrobić trzeba, będę tu co jakiś czas sobie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili80
Czesc dziewczyny Czy moge sie do was dołaczyc. Staramy sie od 2 miesiecy i jak tak czytam wasze wypowiedzi to fajnie jest z kims o tym pogadac, kto to rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski kupiłam test , ale mam zamiar zrobić go jutro rano. Ciekawe czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka jeszcze nie wszystko stracone !!!! poczekaj do @ i jak nie przyjdzie to zrób jeszcze jeden !! Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, jak pisałam na innym topiku dziewczyna zrobiła test po @ i wyszedł negatywny. Dopiero po tygodniu od planowanej@ wyszedł pozytywny. Czyli nie należy się załamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w szpitalu znowu powiedzieli, że nie zdązyli zrobić opisu i wynik będzie jutro :( Buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka nie rób tego testu jutro zrób 24, jutro może jeszcze nie wyjść i się załamiesz. poczekaj kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 80- wskakuj do tabeleczki szybciutko! Madusiak - a na jakie wyniki czekasz bo cos nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak spokojnie, jutro dostaniesz wyniczki i będzie wszyściutko dobrze, główka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam od mamy-wciagnełam dwa pączki- no może 1,5 bo połowe zjadł mój piesiu. wracając spotkałam znajomych i poczestowali mnie paczkiem wiec co tam-był pyszny- babcia koleżanki robiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam na koncie 3 pączucie i mam nadzieje, że już nikt mnie nie skusi kolejnym pączkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się....dostałam okres.... w sumie to było do przewidzenia... może następnym razem się uda, póki co zamówiłam termin u dentysty żeby zdążyć przed następnym staraniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) co tam u was ? dopiero teraz mam chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka-głowa do góry! a który to cykl już sie starasz bo w tabeleczce nie wpisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ciężko powiedzieć od kiedy...bo to nic szczególnego na razie nic na siłę....i szczerze mówiąc to w dni płodne pościliśmy:) ale ostatnio już myslałam że może??? ale jednak nic z tego ale juz ostatecznie postanowiliśmy, że od przyszłego cyklu nie będziemy na cic zważać i po prostu będziemy się kochać kiedy będziemy mieli na to ochotę:) żeby tylko nie wpadać w obsesję dni płodnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam 3 paczki masakra :) a mialam w planach jednego zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×