Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

pumka- fajnie że nas troszke jest bo na poprzednim topicu to różnie bywało, a i m wiecej dziewczyna zachodziło w ciąże tym bardziej topic zamierał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie chodzi tu o nasz wiek :) tylko o wspolny cel :) jestesmy w róznym wieku :) i to nawet plus bo kazda ma inne doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka- a Ty to sie wogóle nie powinnas przejmowac bo przynajmniej już wiesz ze wszyćko gra z Toba bo juz masz dzieciaczka a teraz to tylko kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy takiej tabeleczki nie robiłam, może ktoś kto wie dokładnie jak ona powinna wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea fajan ta stronka wszystko jasno wytłumaczone dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia troszke sie przejmuje wiesz bo od mojego porodu minelo prawie 7 lat i w moim organiźmie zaszły rozne zmiany np 3 razy maialm torbiel na prawym jajniku no i pale fajeczki 7 lat dłuzej hmm wiek juz tez nie ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest załozycielka tego topiku?? Mathea odezwij sie :) co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : Nick i Wiek............ cykl......Data @......................miejscowośc 1) babusia 24……………..3………03.03………………………………..Wrocław BRZUCHATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka jestem,jestem :-). Podpatruje wlasnie inne fora w poszukiwaniu wzoru tabelki. I jak na zlosc nic nie znajduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… .03.03…………………̷....………..Wrocław BRZUCHATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komp chyba w ciąży jest bo świruje! robie kropeczke to on jakiś średnik wstawia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… ; .03.03…………………̷ ;....………..Wrocław 2) anulka-84, 24........5..........01.03.........................Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek......cykl starań......Data @......................miejscowość 1) babusia 24……………..3……… ; ; .03.03…………………̷ ; ;....………..Wrocław 2) anulka-84, 24........5..........01.03.........................Bydgoszcz 3) pumka27............ 1..........10.03.........................Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babusia nawet termin @ mamy podobne,ja miałam ostatnio nieregularne cykle i ten termin @ jest obliczony napodstawie dlugości ostatniego cyklu, ale moze byc troszkę później a możewcale się nie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski !! :) Ale nastukałyście stron od wczoraj. Myślałam ,ze nie doczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×