Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Moja przyjaciolka zniosla to bardzo dzielnie. Ona ma juz dziecko-7 miesiaczna coreczke,wiec wie przynajmniej ze moze miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mathea :) Z lekarzem zobaczę się w przyszlym tyogdniu i zobaczymy... Jutro już nie miał miejsca. Dam radę. Jutro już będę silna. Dzisiaj poprostu musiałam się posmutać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją przyjaciółkę, która poroniła dwa razy lekarz w ten sposób "pocieszał", żeby się nie martwiła, jak nie miała problemu z zajściem to na pewno zajdzie drugi raz... Ale smutna to pociecha dla tych co stracą dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cos sie tu smutno zrobilo... Moze dlatego nikt nie ma ochoty pisac... Natanielka zrob cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem- alem siem objadłam!!! dziewczynki z tymi poronieniami to jest sprawa taka ze jest ich mnóstwo a co wiecej o wiekszosci nawet kobiety nie wiedza że były w ciąży- ale ja sobie tak mysle że jesli nastapuje takie wczesne poronienie to chyba tak musiało byc bo ciąża była słaba i natura sama ja usuneła- lepsze to wtedy moim zdaniem niz np. chore dziecko- ja to sobie tak tłumacze- no gorzej wiadomo jak poronienie nastepuje np. w ostatnim trymestrze-tak ostatnio zdarzyło sie mojej kolezance! ale i tak bywa-trudno dziewczynki-główka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- a nawet mi nie mów nic moja droga! wsunełam budyn z jagodami! od kilku dni za mna chodził! taki własnie jak mama robiła kiedy byłam mała! a mamusia dzis dała mi jagudki wiec pomyslałam sobie- stare czasy =dobre czasy! ale była pychota- budyń waniliowy z jagodami! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka- pewnie do dzieła! ja pod koniec zeszłego roku miałam mały zabieg u ginekologa i 3 miesiące bez współzycia- moj mąż mało nie zeswirował- a jak pani doktor powiedziała ze juz można to ledwo do domu dojechalismy ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka- ja też ni emogłam wytrzymac ale po zabiegu ni emogłam bo musiało sie wszystko zagoic- wiec nie chciałam ryzykowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia podaj wiek, ile sie starsz , kiedy masz miec @ i skad jestes to zaraz Cie dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, nie gadaj bzdur tylko wskakuj to tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja lece na momencik do kurniczka- zagram sobie partyjke i zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia, nie mam pojecia o czym mowisz,ale lec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, wejdz w preferencje i tam zaloz sobie staly profil. A natanielka juz sie postara zeby cie umiescic w tabelce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............3...............03.03..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........6...............24.02............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9) Lili80.....................2...............27.02...... ......Katowice 10) kamila250579.29.......1...............07.03?...........Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×