Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Kurcze,ja juz zeswirowalam... z moich obliczen wynika,ze mniej wiecej do konca lutego mam dni plodne...a tu te piersi... Wlasciwie zawsze przed @ znacznie mi sie powiekszaja,staja sie bardzo wrazliwe na dotyk... A teraz nie sa ani wieksze,tylko sutki sa jakby nabrzmiale... Troche to dziwne,moze jakies zapalenie piersi? Pumka,no ja tez mysle caly czas,czy jestem czy nie... Slyszalam,ze w pierwszych dniach czy tygodniach pojawia sie mleczny sluz,a ja nic takiego nie mam... No nie mam bo za wczesnie... Bledne kolo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka,na obecnym etapie jesli juz to ciaza urojona ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki mleczny sluz :) biały i mleczy i bewonny ale nie chce sobie nic wkrecac :P piersi mnie nie bola. Mathea czy ty przyjmujesz teraz jakies leki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea ale ja nie wiem czy ja zawsze mialam taki sluz mleczny czy tylko teraz mam bo nigdy wczesniej tego nie sprawdzalam i nie pilnowalam wiec - teraz dopiero obserwuje bo staramy sie sie pierwszy cykl :( nie wiem juz głupieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! wczoraj chyba przesadziłam grałąm w karty do 2 w cocy! przepraszam... mąż mi juz wykład dał! ja to widzę że wkrótce chyba bedziemy składac pierwsze gratulacje! kamcia na którą masz do lekarza??? anulka gdzie Ty sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka a może własnie cos sie zaczyna dziac :) :) :) ja dwa dni temu fatalnie si eczułam, kreciło mi sie w głowie, piersi twarde jak kamienie, a wieczorem takie mdłości- no i dostałam wczoraj @- i to w 24 dc- a mam 32-34 dniowe! byłam w szoku! no ale juz sie pozbierałam! czar prysł! ale wierze że Tobie sie uda! ej! któras z nas musi w koncu zobaczyc te dwie kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka - ja własnie czytałam że przy ciąży jest taki biały śluz! mam nadziej kochana że to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten sluz nie mam na majtakch tylko badałam sobie szyjke macicy i tam zaobserwowalam od paru dni taki własnie sluz bialy mleczny bez zapachu a moze zawsze taki mam zawsze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam raczej nigdy takiego nie miałam ale nie chce sie wypowiadac bo ja to może wogóle jakas lewa jestem :) :) :) patrzcie dziewczyny jak mi cos odbije to nawet sie śmiac z tego umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka,nie biore zadnych lekow, tylko taki preparat witaminowy z kwasem foliowym... U mnie sluzu nie ma, chodze co chwile do kibla i sprawdzam i nic...:-(. Poza tym boli mnie zoladek i caly czas mi sie odbija... ale to albo z nerwow albo z przejedzenia ;-). A z ciebie babusia to Wielki Szu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odrzucilo mnie od fajek nie bola mnie piersi wiec mysle jednak ze to nie to moze taki sluz wystepuje tez normalnie jak nie ma ciazy cio? moze tak byc? czy takiego sluzu nie ma czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie czesto odbija ale zoladek ani brzuch mnie nie boli po prostu chodze i bekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea czyli w naszej fazie cyklu nie powinno byc teraz sluzu czy jak? a wy macie te sluzy na bieliznie czy tez sie badacie ? bo mi sie wydaje ze ja mam za malo tych sluzów a to nie dobrze podobno bo u mnie na bieliznie zadko cos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pumka
ty masz 6-letnia corke a wyszlas za maz dopiero niecaly rok temu? a czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka, ja wlasnie czytam rozne strony i wychodzi na to ze objawy zarowno oznaczajace ciaze,jak i @, sa takie same... wiec chyba nie dowiem sie wczesniej jak w przyszlym tygodniu...A i mnie sie beka bez przerwy ;-)...chcialabym jednak wiedziec czy juz skonczyly mi sie dni plodne,bo jak nie to jeszcze raz dzis sprobuje...Ten sluz mnie strasznie skolowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczy to nie kosciol i nie bede sie tu spowiadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Pumka ja mam śluz przez cały śluz. Tyle ,że przy owu mam taki ciągnący, a tak z dzień przed @ mam dopiero \"suchość\". Kiedyś myślałam ,że w kółko mam zapalenie, chociaż nic mnie nie bolało, nie swędziało. Ale mój gin mi powiedział ,ze u mnie to normalne, taki mam organizm, I niektóre kobiety nie mają aż tyle tego śluzu a niektórew mają. Ja przez cały czas chodzę z wkładkami w gaciach :D:D Ej no a co myślicie o tym chińskim kalendarzu płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mathea musimy poczekac do @ i wtedy sie wszystko wyjasni ja nie chce sie wkrecac w nic bo potem bede płakac :( i tak chyba bede płakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pumka
nie nerwujsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko ja mialam taki ciagnacy przezroczysty ale tylko jeden dzien podobno to ten sluz jest w fazie szczytowej dni plodnych ale tylko jeden dzien go zauwazylam hmm a wy jak macie? Mathea ja mysle ze powinnas sie jeszcze przytulac ze swoim mezem bo dni plodne u nas sa do kona lutego zreszta robcie to z milosci a nie z przymusu dni plodnych a napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka,a co ja poradze,ze w dni plodne najbardziej kocham mojego meza? :-P Natanielka, czekam na twoje fotki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea wiem wiem ja tak pisze ale tez swojego kocham najbardziej w dni płodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam,ze jednym z pierwszych objawow ciazy jest metaliczny smak w ustach... No a liczy sie tez rano,przed umyciem zebow? ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka,a o co chodzi z tym chinskim kalendarzem plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka, ja jestem, tylko strony mi sie pozawieszaly,takiego zamieszania narobilam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska! znowu sie zapomniałam! a zaraz do teściowej na imieniny wychodzę! dziewczynki będe wieczorkiem! buzi buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×