Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

chlopy takie sa, moj tez jak byly wczesniej te dni to chyba specjalnie nie chcial czasem przytulanka, ale tez czasem jak widzialze mi bardzo zalezy to bylo, ale takie wiecie mechaniczne, a teraz chce zeby to wszystko bylo tak z uczuciem i niewymuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wrozki tez bym nie poszla, slyszalam ze sie zdarzalo ze wrozki moga cos jeszcze zepsuc, a juz na pewno nie dalabym sobie z tarota wrozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co opisujesz kamilcio to cos pieknego, nie da sie opisac , moj maz na nasza córcie mowi cud bo to jest cud jestem pewna ze kazda z was juz niedługo tego doswiadczy no i ja oczywiscie tez i bedziemy razem szły przez kazdy miesiac naszej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak sie naczytam to mam potem straszne mysli lepiej nie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kupilaam sobie gazete Party i czytam o zyciu gwiazd polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Na razie pozaznaczałam tylko tematy, które mam się nauczyć. Zajęło mi to 2 godziny !! Matko to ile mi nauka zajmie?? JA MAM TYLKO TYDZIEŃ!! Kurde znów mnie boli brzuch, a cały dzień mnie nie bolał. Kamilcia ja chodzę do wróżki :) Tzn byłam pare razy i sie sprawdzilo. Do tej co jeżdże to zjeżdżają sie ludzie za całej POlski. I nie ma określonej stawki. Bo wróżbie dajesz jej tyle ile uważasz. Raz jej dałam 5zł :) bo nie miałam więcej. Ona wróży ze zwykłych kart. Ma takie stare, zniszczone. Jak byłam w październiku to któraś z kolei karta wyszła, że będę miała dziewczynkę :) No i powiedziała że szybciej niż mi się wydaje :) Ze niby przed skończeniem szkoły zajdę w ciąże. Teraz jak byłam ze 3 tyg temu to pierwsza karta jaka wyszła to właśnie karta dziewczynki i mi powiedziała ,ze albi niedługo będę , albo już jestem :) ... No ale okazało się ,ze nie jestem. Więc może w przyszłym miesiący sie uda :) ... Nie wiem ja jakoś sceptycznie do tego podchodzę, ale jak mi mówi takie rzeczy to mi tak milusio na serduszku się robi. I moja nadzieja wzrasta !! Łojej ale poemat napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ja nie mialam córeczki zaraz po urodzeniu i nie słyszalam jej pierwszego krzyku bo mialam cesarke pod narkoza ale ona i tak dla mnie jest wszystkim kocham ja nad zycie , i wiem ze najwazniejasza jest ta wiez własnie w ciazy kiedy rosła pod moim sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiciu ja dokładnie wiem jak to jest. Kończę teraz pielęgniarstwo i miałam praktyki na połóżnictwie, także na trakcie. I widziałam dużo porodów. Też myślałam ,że nie będę chciała tego wszystkiego oglądać od drugiej strony. Ale nie żałuję. Było różnie. Byłam przy cesarce, gdzie ciąża była trojacza i dwoje dzieci urodziło się martwych. Nie zapomnę tego do końca życia !!! Ale mimo tego moje moje marzenie o dziecku nadal trwa. Nie odechciało mi się po tym wszystkom co widziałam . A wręcz przeciwnie, chcę jeszcze bardziej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a Ty nie pierdziel tylko mów szybko o co chodzi !!! :D Co to za tajemnice przed nami aaaaa ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba Was nie ma :( Więc idę spać bo już mam dość dzisiejszego dnia !! Dobranoc dziewuszki !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kamilcia walnęła poemat na pół strony i się zmęczyła pewnie. :D:D:D:D:D Dobra, serio idę spać !! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko masz racje trzymajmy sie razem i razem wszystkie bedziemy czekac na te 2 kreseczki. moj maz tez Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nas dzis malo tu - chyba dzieczyny spełniaja Misje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam babusi wiec wysle ci zaraz linka mojego na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladam fotki :) równiez wygladasz na miła babke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znalazłam babausie i zaprosiłam do znajomych :) moze przyjmie zaproszenie hihi :) powiem tak masz fotke z tramwajem i to miasto jest bardzo blisko mojego :) nawet byłam tam w tym roku i robilam fotke przy tym tramwaju ehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym was zobaczyc ale nie mam konta na nk, moze na maila mi wyslecie zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki. Co wesolo tutaj :-). Hej ja tez chce fotki... A nie mam konta na nk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea26@wp.pl Dajcie mi i wasze maile to wam wysle swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea ja juz ci wysłałam tez foteczki czekam na twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka dostalam. Fajna z ciebie laska ;-). Juz wysylam swoja tylko troche to potrwa bo mam strasznie wolnego neta. Tak wiec cierpliwosci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślijcie mi kobitki, jaw odpowiedzi powysylam swoje, ale mam tylko wspolne ze swoim narzeczonym na tym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×