Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

juz jestem kamilko poczytalam sobie cos napisala i sie usmialam oczywiscie masz racje i super metode jak sie pozbyc z domku tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nakroilam sałatki :P ale juz gotowa chlodzi sie w lodowce i jutro bede ja jesc na sniadanko pycha dawno nie jadłam :) na drugi dzien jest zawsze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na sałatke:) u mnie tez ciepło caly dzien bylo słoneczko tylko ze nie mogłam nigdzie wyjsc bo cora chora bierze antybiotyk ale jutro troszke wyjde z nia na spacerek :) no ja nie moge sie doczekac zeby pojsc na porzadne zakupy bo zima to mi sie nie chce łazic po sklepach a teraz pogoda sprzyja :) trzeba szafe odnowic na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zakupy robic i wydawac kase chyba sie nie wyrozniam bo kazda kobietka to lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakos strone internetowa gdzie mozna sprzedac swoje i kupic inne reczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilka- juz jestem- własnie od 3 godzin siedze na allegro, musze aukcje pozmieniać - juz mi łeb paruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia przepraszam Cie bardzo ale zupełnie odleciałam! zrobiłam sobie w domciu moje wielkie małe spa!!! jezjuu czuje sie jak nowo narodzona- wydepilowałam całe ciało, potem kąpiel, maseczka na włoski, mały masaż ciała, piling stóp, modelowanie włosków- jeju jak ja teraz sie czuje super! ( heh wyszło jakbym sie nie myła :) ) kamcia mój mąż ma konto na alegro i sprzedajemy z niego! musisz poczekac na kod- no wiesz żeby sprzedawac trzeba byc wiarygodnym- więć do domku przyjdzie ci list( chodzi tu o oszustwa i takie tam) żeby w razie czego Cie namierzyli :) :) :) - reszta podobnie jak na e -bayu- komentarze, a płacic nie musisz przez allegro, po zalicytowaniu dostajesz maila z numerem konta i robisz normalny przelew- albo z domu albo na poczcie czy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez alegro kupuje dosłownie wszystkooooo! wszystkie sprzęty w domciu, kosmetyki, itd- no i oczywiście ceneo! a sama na allegro robie wyprzedaże bielizny- (bo tym handluje) końcówki rozmiarówki i takie tam- jutro zaczynam nową aukcję- podeśle link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczyny!! Widze ze wszystkie leniuchuja w niedziele... :-). U mnie nadal nastroj jak na @,chyba juz sie pogodzilam z tym ze w tym cyklu sie nie udalo... Poki co bede czekac na @... Smutno mi strasznie...:-(. Kamilka, mam dokladnie tak jak napisalas: \"Ja wariuje cos mi sie wydaje ze ta potrzeba dziecka przerasta moj rozsadek zaczynam sobie cos wmawiac i swirowac wariata\". Tylko ze u mnie przechodzi to powoli w depresje... Przechodzilam juz cos takiego 2 miesiace temu i znowu sie zaczyna...Obsesja i rozpacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, a wiesz ze zle sny oznaczaja zazwyczaj cos przeciwnego? Ja twoje interpretuje tak-twoja mama bedzie sie cieszyc dobrym zdrowiem,maz bedzie zawsze przy tobie... Przynajmniej ja tak mam... Czasem zdarza mi sie ze placze we snie i potem mam duzo powodow do smiechu w rzeczywistosci... :-). No,ale rozumiem-jak tu sie cieszyc,kiedy nie ma przy nas (lub w nas) tej upragnionej istotki... Czy zycie ma jakikolwiek sens? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki- jestem juz w domku- wczesnie sie dziś uwinełam! kamilcia- ja to ci powiem że takie koszmary jak ja miewam to sie w głowie nie mieści, matko czasami jak wstaje rano to jestem przerażona- ciągle śnią mi sie wojny, strzelaniny, napady, straszne choroby itd.( ale ja jestem wogóle strasznie znerwicowana i myśle że to od tego)- zazwyczaj jak o czyms stale myśle - to potem mi sie to sni ale w jakiejs zmienionej postaci, albo jak film wieczorem obejrze to w nocy mam masakre- ostatnio był ten film co bombe mieli zrzucic ( epidemia czy jakos tak) to w nocy mi sie sniło że wrocław bombardowali i że ja uciekałam stale aż w koncu trafiłam do mieszaknia i wchodzę a tam cały pokój poucinanych penisów męskich leży na podłodze, a w drugim pokoju kobiety nozami odcinaja sobie piersi!!! matko ja nie wiem skąd to sie bierze!!! czasem jak sie budze to łzy w oczach mam!- czytałam że np. przed snem nie należy sie objadać( nie wiem czy to prawda) ale na mnie ostatnio zadziałała- od tygodnia nie jem kolacji i sie uspokoiło a może to tylko zbieg okoliczności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,z tymi poucinanymi meskimi penisami to moze jakies ukryte pragnienie ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogólel to wam powiem że jestem na siebie mega zła!!! wczoraj miałam bardzo mieszane uczucia! otóż: jak juz pisałam zrobiłam sobie małą uczte dla ciała- no i tak sie przyjrzałam sobie, przybrało mi sie na wadze, zaniedbałam sie troszke- i tak mi sie zamarzyło żeby do lata sie przygotowac- od tygodnia biore meridie a przy niej nie wolno sie starać( ale jesli w tym cyklu bede sie starała to kilka dni przed odstawie)- no ale mimo to pomyslałam sobie żeby troszke odłożyc starania- np do lata, bo nawet ostatnio ginekolog mi powiedziała że nadwaga nie sprzyja płodności bo w tkance tłuszczowej jest testosteron a jego nadmiar w organizmie powoduje poważne zaburzenia i źle wpływa na płodnośc. dzis sama nie wiem- widze że meridia działa i chciała bym przynajmniej na początku ja brać ale nie chce zaszkodzić dziecku dlatego ni emoge jej brac w trakcie starań- no i koło sie zamyka!- mam jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji! - z drugiej strony jesli do wakacji mi sie nie uda a nie schudne to wiem że na żadne wakacje nie pojade bo sie będe krempowała wyjśc w kostiumie itd! a celulit to juz mam chyba 3 stopień!!! oczywiście dzidziusia pragniemy z całego serca ale u mnie troche sie jedno z drugim wyklucza!dziewczyny pierwszy raz od poczatku starań mam takie wahania! i nie wiem co dalej... mam nadzieje że mnie rozumiecie i nie skrytykujecie że sama nie wiem czego chce :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ja juz sama nie wiem czego bym chciała.... Kamcia- spokojnie kochaniutka - zobaczysz że wkrótce zosatniesz mamusią- ja nie słyszałam żeby po poronieniu ktos miał problem z zajsciem w kolejną ciąże- ja znam wiele osób któr eporoniło i zaraz potem dziewczyny były w kolejnej ciąży- trzeba tylko brac leki bo czasami jest problem z donoszeniem ale zobaczysz ze wkrótce bedziesz w ciąży!!! musisz tylko troszke sie wyluzowac bo zobacz wszystko było tak niedawno- kamilcia ja wiem jak Ty pragniesz dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila
posprzątaj dom z kurzów i brudu to nastrój ci się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,nie bede cie przekonywac na czym powinnas sie skupic-na staraniach czy na odchudzaniu,bo to tylko i wylacznie twoja decyzja... Jesli bardzo dokuczaja ci zbedne kilogramy to moze sprobuj zwykla,zdrowa diete polaczyc z cwiczeniami... Takie postepowanie(zdrowy tryb zycia + strata kilku kg ) nawet sprzyjaja poczeciu... jedno drugiemu nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie... Odradzalabym natomiast wszelkie tabletki i preparaty na chudniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia a co do tych twoich latek to bądz spokojna! coraz więcej kobiet po 30 zaczyna myslec o dzieciach i bez problemy sie udaje a wiele kobiet w okolicach 30 zachodzi w 2 ciąże i jestem pewna że wiek jest jak najbardziej odpowiedni!!! rozumiem 40 - to można się zastanawiać ale Ty możesz byc jak najbardziej spokojna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea- ja bardzo bardzo pragne dzidziusia i gdybym wiedziała że zaraz sie uda to bym mogła 100 kilo ważyć!!! i uwierz mi że to by mi nie przeszskadzało- tylko to moj eodchudzanie to poważny problem i uwierz mi że sobie nie wymyśłam - ja odchudzam sie od 10 lat stale- co to oznacza- tyje i chudne na przemian - i to ni ejest kwestia 5 kg , tylko nawet 20! mam straszne problemy z utrzymaniem wagi- kiedy nie stosuje diety, nie cwicze i ni epilnuje sie natychmiast tyje! a ostatnio kiedy np. mam doły że nie moge zajsc w wymarzoną ciążę to oczywiscie sie objadam i konczy sie to tyciem... a słodycze to pożeram wtedy tonami!!! zastanawiałam sie nad jakąs psychoterapia bo to odchudzanie i objadanie jak mi smutno mnie wykańcza czasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a poza tym skoro nawet ginekolog zwróciła mi na to uwagę to myśle że coś wtym jest :( niestety... mathea - ciężko mi starsznie z tym wszystkim! gdybym tylko wiedziała że w moim brzuszku rozwija sie dzidzia to była bym mega mega szczęśliwa!!! a tak dzidzi nie ma a kilogramów przybywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah- kamilka może Twoja teściowa podszywa sie pod tą pomarańcze :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec o odchudzaniu bo to topic - Misja zostac mamą a nie- problemy z kilogramami babusi :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,ja cie doskonale rozumiem,bo wlasciwie od okresu dojrzewania sama mam problem z waga... W wieku 15 lat wazylam ok.75 kg,wiec wyobraz sobie co czulam jako nastoletnia dziewczyna... :-). Od tamtego czasu jestem wlasciwie nieustannie na diecie... Teraz waze ok.60kg przy wzroscie 1,70,ale mimo wszystko caly czas musze uwazac,co i ile jem... Teraz to juz wlasciwie problem psychologiczny.tzn.czuje sie gruba,zdarza mi sie,ze wchodze do sklepu i prosze o najwiekszy rozmiar,bo wydaje mi sie,ze nic innego na mnie nie wejdzie... :-( Nie jem slodyczy, 2razy w zyciu bylam w McDonaldzie...Pamietam,ze przez moja wage nie mialam wielu kolezanek,nigdy nie mialam powodzenia u chlopakow,czesto bylam wysmiewana... A i ostatnio moja tesciowa,ktora wazy jakies 110 kg (naprawde,ma stwierdzona oylosc) powiedziala mi ze mam grube nogi... I jak tu nie miec kompleksow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila
posprzataj dom!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dzisiaj pomarancze i pognite sa i na dodatek ten pomarańcz tu :) ah! do pomarańczy spadaj na drzewo- i pocałuj mnie w mój tyłek z celulitem :) :) :) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila
srutu-tutu majtki z drutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam powiem o pomaranczkach- wiem że to z reguły osoby zawistne, zazdrosne i nie mające celu w życiu i szwedaja sie po topicach żeby wrzucic pare groszy - ale według mnie ( tak tez było na poprzednim topicu na którym byłam)- z wypowiedzi pomarańczy wnioskowałam że to nie są zupełnie przypadkowe osoby tylko one dokładnie sledzą topiki|(a czasem nawet sie udzielaja na nich)- bo po wypowiedziach można wnioskowac że na bieżąco czytaja topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×