Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

ok jakos musze zasnac jutro do pracy wstaje o 5 rano :( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mebelki mam juz prawie skompletowane, tylko teraz poluje na pufki zeby mi do kanapy pasowaly, ale to w niedziele na gielde skocze, mozna kupic taniej nówki, atak to od sieie z pokoju biore wszystkie mebelki, teraz czekam na ostateczna decyzje o kredycie, mam nadzieje ze bedzie ok, i za gora 3 tyg zamieszkam z moim ukochanym, no i bede miec tez wiecej czasu na kafe, teraz niestety zaczela sieszkola, dzis tak mnie uczniowie zdenerwowali ze musialam zrobic im kartkowke zaraz po feriach, pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! przepraszam że nie pisałam ale nie miałam nawet chwili dzisiaj! wstałam późno i do 16 sprzatałam po imprezie i wogóle musiałam ogarnąc! potem zakupy, do rodziców i niedawno dopiero usiadłam! jutro chyba pracuje ale jeszcze nie wiem- ale obiecuje że nadrobie! natanielka- trzymam kciuki! pozdrowionka dla was wszystkich dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko nie pytalam dzis ich wcale, mowie ze po feriach to nie bede, a oni zaczeli gadanie, pyskowanie wiec nie mialam wyjscia, 4 osoby w ogole mi pracy nie oddaly, tzn nawet kartki nie wyjely, ale to juz nie moj problem, dostana odpowiednia ocene i po sprawie, staram sietym nie przejmowac, ale cisnienie mi dzis podniesli, kurde jak ja chodzilam do szkoly to nawet nikt nie myslal zeby pyskowac nauczycielowi, a teraz to normalka a nauczyciel nie moze praktycznie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kamilko moze i masz racje juz niedługo sie dowiemy :) ale ja mysle ze moze byc jeszcze tak ze u mnie tak jest zawsze ze u mnie jest to normalnie zawsze w kazdym cyklu. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu ja mam chyba szajbe :P bo wydaje mi sie ze tego sluzu białego coraz mniej jest :( chyba jednak bedzie @ czy on byl u ciebie caly czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila jest w pracy
pumka nie umiesz czytac czy cus pisze wyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Nie bylo mnie wczoraj wieczorem bo wyszlismy ze znajomymi pobalowac troszke ;-). A ja grzeczniutka caly wieczor cole pilam i dopiero pozniej skusilam sie na niebieska wodke-wypilam 2 lyki i szklanke odstawilam,tak na wszelki wypadek... :-D Pumka,jesli chodzi o sluz to mam identycznie!!!! Tzn. na wkladce prawie nic, tylko troche tego bialego co to mozna wykruszyc... Nie wiem jak to nazwac :-). Za to jak wloze palec do srodka to mam duzo gestego bialawego sluzu... I nie mam pojecia czy to na @ czy nie... Z innych objawow to strasznie powiekszyly mi sie brodawki-na pol piersi i stwardnialy sutki-na dodatek bola mnie bardzo... Normalnie przed @ powiekszaja mi sie piersi i staja sie wrazliwe,ale pierwszy raz zauwazylam to z brodawkami i sutkami... Postanowilam nie robic testu,bo po prostu boje sie...poczekam na @ i jesli nie przyjdzie to zrobie test... Juz sama nie wiem czy te objawy to sama sobie wmawiam czy tez zaciazylam...Ale jeszcze tydzien i bede wiedziec... Mam nadzieje ze nam sie udalo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja od 8 na nogach, bylam w pracy, ciezko dzieciaki okielznac po feriach, glowka boli, ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej, jutro mam 8 godzin, nie wiem jak to przezyje, za to czwartek wolny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka i mathea, mam nadzieje ze wam sie udalo, ja mialam teoretycznie w niedziele dostac okres, ale nie dostalam, czuje ze jednak niedlugo bedzie, ale chyba to dobrze, ze teraz sie nie udalo bo mam za duzo nerwow ostatnio i czasem zaszkodzilabym mojej malej fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,zycze ci zebys nie dostala @ :-P. A co do twojej pracy to wyrazy wspolczucia... i podziwu...Pomysl,jeszcze kilka miesiecy i wakacje...:-). a gdzie reszta dziewczyn? znowu wszystkie sie pochowaly...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. ZDAŁAM !!!!!!!! Na 3 ale zdałam !!!! było ciężko, ale się udało, jeszcze tylko piątek i spokój ... mam nadzieję !!!! Mathea coś mi sie wydaje, że zaskoczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dopiero mi net działa- od rana lipa!!! myslalam że sie wscieknę! a kamcia dziś prace zaczeła! to pewnie teraz rzadziej bedzie! czytałam posty i widzę że chyba wkrótce bedziemy tu gratulowac!!! a póki co to wielkie gratki dla natanielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dopiero mi net działa- od rana lipa!!! myslalam że sie wscieknę! a kamcia dziś prace zaczeła! to pewnie teraz rzadziej bedzie! czytałam posty i widzę że chyba wkrótce bedziemy tu gratulowac!!! a póki co to wielkie gratki dla natanielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam i zrobilam wiec juz wiem :( a Mathea hmmm mysle ze z tymi piersiami to ty raczej masz szanse na 2 kreski trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze czuje sie okropnie zreszta wiecie przeciez jak to jest chce mi sie plakac jest mi przykro obwiniam siebie :( i nienawidze @ to moze zrozumiec tylko taka osoba jak wy okropne uczucie tak kamilko zostala mi tylko nadzieja ze zrobilam za wczesnie ten test i ze głupia @ nie przyjdzie okropnie sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bardzo bym chciala powiedziec mojej córci ze bedzie miec rodzenstwo :) ona bardzo chce miec siostre lub brata :( czuje sie okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko nie jestem spokojniejsza jest mi przykro od momentu jak zobaczylam 1 kreske :( moze tak mialo byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka!! Ja cie zabije ;-)..Prosze mi tu nie sugerowac sie wynikiem testu bo jest za WCZESNIE!!!. Poczytaj sobie nawet tutaj na forum ilu dziewczynom w ciazy pierwszy test wyszedl negatywny,a dopiero w terminie @ pozytywny... :-). I wiesz mi, nie pocieszam cie w tym momencie,ale stwierdzam fakty. Z tego co czytam to test powinno sie zrobic po conajmniej 14 dniach od owulacji-dopiero po takim czasie test wykrywa obecność hormonu hCG w moczu...Dlatego Pumka,,nie sugerujemy sie wynikiem,ale spokojnie czekamy jeszcze tydzien czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje i dziekuje wam ze jestescie ze mna!!! nawet nie ma komu innemu tego powiedziec tylko mam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz duzo lepiej choc jeszcze czasem zakaszle ale juz ok - chodzi juz do szkoly teraz ucze sie znia roli bo bedzie Pania wiosną na przedstawieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz wspaniala corke...:-) to musi byc niesamowite nosic taka istotke po sercem przez 9 miesiecy,a po urodzeniu patrzec jak rosnie,stawia pierwsze kroki,wymawia pierwsze slowa,potem jak idzie do szkoly,zostaje Pania Wiosna w szkolnym teatrzyku... ;-). To jest szczescie Pumka...:-). I wierze ze bedziesz mogla to przezywac na nowo z kolejnym brzdacem-jesli nie teraz to za miesiac,dwa pojawi sie... Ja wam mowie,ze na ktorejs tam stronie naszego topiku kazda z nas w koncu napisze ze jest w ciazy... nie wiemy tylko jeszcze na ktorej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×