Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hej dziewczynki! Pumka ja nie zrezygnowałam, to tylko krótka przerwa! zleci szybciutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).......Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1.............07.03?............Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmiany zatwierdzone! dziewczyny a kiedy wy testujecie bo ja już nie mogę sie doczekac jakis zmian w naszej tabelce!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia ja napisalam ze chwilowo rezygnujecie ze staran :) kamilko !! mathea !! hello gdzie wy jestescie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutka333
cześć :) nowa jestem na portalu ale tak jak Wy chcę zostać mamą :) miałam pierwszą próbę 6 i 7 III. Ostatnia @ 24 II, przy cyklu 30 dniowym. Mam nadzieję, że zajdę w ciążę. Myślicie, że mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka zawsze jest szansa, trzeba wierzyc i witamy cie na naszym topiku, ja jutro zrobie tescik bo nie mam okresu nadal, chociaz bardziej wydaje mi ie ze to nie fasolka tylko opoznienie przez nerwy pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! Przepraszam ,ze się nie odzywałam tyle, ale przez weekend opijałam swój dyplom :D:D:D Babusia rozsądna z Ciebie kobietka !!! Masz rację ,nie ma co ryzykować z tymi tabletkami. Anulka a ja jednak myślę ,że niedługo będziemy Ci gratulować :) U mnie dzisiaj 14 dzień więc ... będzimey działa :D:D chociaż ja nie wiem czy to juz owulka czy jeszcze nie, a może już była :( Hmm trudno, co ma być to będzie. Ostatnie dni nic nie działaliśmy bo albo ja się uczsyłam całymi dniami i jakoś nie miałam ochoty albo M nie miał ochoty. Przez weekend piliśmy więc też nie chcieliśmy. Witam nową koleżankę ;) i czekamy na dobre wieści.. 😘 😘 😘 dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko nie wiem czemu, ale czuje ze to jednak nie to, boje sie myslec ze sie udalo, jeszcze bardziej sie zalamie a teraz po prostu czekam na okres, a jak jutro zrobie i bedzie jedna krecha to juz nawt nadzieja sie skonczy, ech glupia jestem ale naprawde caly czas mysle ze okres przyjdzie i nie wiem jak jutrzejszy poranek przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, może i lepiej nie robić testu. Ja bym się pewnie nie powstrzymała, ale jeśli Ty czujesz się na siłach, to nie testuj... Lepiej mieć niespodziankę niz się po raz kolejny rozczarować. Kamilciu miłego seansu !!!!!!!!!!! Ja to kiedyś chodziłam do ki8na tylko po to by sie całować :D:D wtedy byłam młoda i głupia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz kupilam w aptece test za 7 zl, az sie zdziwilam zobacze jutro jego skutecznosc, moze bedzie szczesliwy:) a jak nie to co tam, w sierpniu z babusia zaczniemy razem dzialac, milej nocki, buzka moje kochane podtrzymywaczki na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).......Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................2...............10.04..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1.............07.03?............Niemc y A wiec dostałam dzis @ i poprawki zrobilam w tabelce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Pumka nastepnym razem musi sie udac :) lece do pracy, jak bede miał chwilke to popisze wieczorem ale mieszkanie remontujemy i ciezko z czasem. Anulka mam nadzieje ze bedzie ta pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka czekamy na twoje wyniki i trzymamy kciuki ktos musi byc pierwszy i nas pozarazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic ... Wiec któregos dnia zapytalo Boga: * Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tak zyc skoro jestem takie male i bezbronne ??" - Spomiedzy wielu aniolów wybiore dla Ciebie jednego. On bedzie na Ciebie czekal i zaopiekuje sie Toba. * Ale powiedz mi Boze, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym ?? - Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do Ciebie kazdego dnia ... I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy. * A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówili, jesli nie znam jezyka, którym posluguja sie ludzie ?? - Twój aniol powie Ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek slyszales i z wielka cierpliwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic. * A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba, Boze ?? - Twój aniol zlozy Twoje raczki i nauczy Cie jak sie modlic. * Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój aniol bedzie cie chronil nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem. * Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Ciebie, Boze wiecej widzial ... - Twój aniol bedzie wciaz mówil Tobie o Mnie i nauczy Cie jak do Mnie wrócic. Chociaz ja i tak bede zawsze najblizej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu cicho zapytalo: * Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc, powiedz mi prosze imie mojego aniola ... - Imie Twojego aniola nie ma znaczenia ... Bedziesz do niego wolal : "Mamusiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak byk jedna kreska, ale tak myslalam, wiec nie jestem zalamana, i tak jak juz wczesniej pisalam dalsze staranka od sierpnia, milego dzionka, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane !! Wstyd się przyznać, ale ja dopiero wstałam :D:D Tak mi się dobrze spało dzisiaj, jak nigdy. Ale to pewnie ,ze wczoraj wieczorkiem z M było małe przytulanko :D:D Pumka, anulka :(:( Przykro mi 🌼 🌼 dla Was !!! Kurcze dziewczyny k iedy któraś przyniesie nam tą cudowną wiadomość ?????? 😘 😘 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumciu tą opowieść co napisałaś już nie raz czytałam, ale za każdym razem jak czytam to mi tak milusio na serduszku się robi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj mialam pisac,bo testowalam,ale z mezem urzadzilismy sobie maraton po sklepach,potem jeszcze spotkalismy sie ze znajomymi i tak zeszlo... Jesli chodzi o test to juz nie wiem... Wyszly mi dwie kreski,ale ta druga (oznaczajaca niby ciaze) taka bardzo slabiutka,ledwo widoczna... To znaczy widac ja,ale ledwo ledwo... No i nie wiem... @ nie dostalam,wiec wstrzymam sie jeszcze kilka dni i powtorze test...Ach boje sie nawet myslec,czy jestem czy nie... A objawy mam typowe jak na @, z tym ze od czasu do czasu pojawia sie silny,przenikliwy bol jajnika...Ale jestem dobrej mysli...:-). I nawet jak dostane @ to nic sie nie stanie...:-).Wtedy kolejny miesiac poswiece na mala diete,bo jem jak(za przeproszeniem) prosie...;-). Najlepsze jest polskie jedzenie,bez dwoch zdan...:-D Pumka,przykro mi...Ale pamietaj,kolejne proby juz za kilka tygodni...:-) Babusia,ty zostajesz z nami... Nawet jesli odkladasz starania to musisz zostac internetowa ciocia...;-). Anulka,przykro mi... Boje sie ze podobna sytuacja wydarzy sie u mnie... Poki co zostan z nami na topiku,bo potrzebne nam duchowe wsparcie..:-) Kamilka,co tam u Ciebie? Dostalas juz @??? Mam nadzieje ze i Ty rozpoczniesz jak najszybciej starania...:-) Pozdrawiam wszystkich-Natanielka,Mysztorek.Madusiak,Lili,Studentka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea a moze własnie przez ciaze duzo jesz :P oby tak bylo trzymam kciuki :) no mi sie nie udalo ale ktos musi zaczac i zarazac nas :) druga kreseczka jasniejsza podobno tak nieraz jest jak bardzo wczesna ciaza wiec mysle ze jednak jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea ja myslę, że możemy powolutku zacząć Ci gratulować !! TRZYMAM MOOOOCNO KCIUUUKI żeby @ nie przylazła !!!! W końcu któraś musi być pierwsza !!! Wiecie co ?? Ja spałam do 11. zjadłam śniadanie i dalej spać poszłam !! I dopiero wstałam :o:o I nic mi się nie chce robić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea:):) gratuluję na pewno jesteś w ciąży:):) za kilka dni powtórz test i zobaczysz że ta druga kreseczka bedzie jaśniejsza!!!zobaczysz ja też tak miałam przy mojej ciąży...zrobiłam test i negatywny wyszedł po czym odstawiłam go na bok i całkowicie o nim zapomniałam...po kilku dniach chciałam go wyrzucić ale patrze a na nin dwie kreski!!!!powtórzyłam i już wyszły dwie mocne!! tylko, że finał i tak był smutny:( ale nie wracajmy do tego!!!! patrzmy pogodnie w przyszłość:) Trzymajcie sie Kochane!! u mnie na razie nic mam zapalenie i grzybice i jednym słowem....pościmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mahea, ja mysle ze na stowe to ciaza, u mnie tez jest cieniusia bardzo bardzo, ale to po dlugimczasie a po dluzszym czasie nie odczytyuje sie testow wiec ja na pewno nie mam fasolki, ale u ciebie mathea jak pokazala sie odrazu druga kreseczka to mozna gratulowac, wiec gratuluję, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×