Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

natanielko nic sie nie martw glowa do gory nie mozesz sie zalamywac wszystko pozalatwiasz i do chopa ssiuuuppp polecisz :p a co do staranek to moze tak ma byc ze mamy urodzic w 2010 hmmm fajna data bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dla Mathea Misja Zakonczona pozytywnie :) ach ciagle o tym mysle ze jej sie udalo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka ja jestem jeszcze , wrocilam z pracy, uczniowie z jednej klasy bardzo mnie wkurzyli, mialam takiego nerwa ze hoho, ale juz mi przeszlo prawie, zaraz bede musiala na poczte leciec, i chyba do apteki skocze, wiecie po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to anulko szybko lec do apteki i czekam na kolejna dobra wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam wszystkim :-). Mam nadzieje ze bede mogla zostac i pisac z Wami do czasu az wszystkie zajdziecie i zmienimy nazwe topiku :-). Mam za soba pierwsza konsultacje,nawet nie wizyte, u ginekologa... To poczatek 5 tygodnia a wiec jest jeszcze bardzo bardzo wczesnie,ale fakt ze cos tam wewnatrz mnie juz sie rozwija,sprawia ze czuje sie dziwnie... ale szczesliwie... Poza tym zmienil mi antybiotyk na Ospamox...No i nadal mam robic oklady... Niestety nieco goraczkuje,wiec kuruje sie goracymi herbatkami bo nic innego mi nie wolno,a juz i tak obciazam organizm tym antybiotykiem... Kurcze,szczescie w nieszczesciu...:-(. Mam nadzieje,ze wszystko tam w srodku jest ok.tylko to jest najwazniejsze... Mowie sobie,ze moge znosic najwieksze bole,byle tylko tej istotce wewnatrz mnie nic nie bylo i zeby rozwijala sie prawidlowo... Nadal trudno mi uwierzyc ze nam sie udalo, tym bardziej ze zrobilismy to tylko dwa razy podczas tego cyklu,a podczas poprzednich nieskonczona ilosc razy...Ide sie przesiasc na fotel,bo w jednej pozycji nie moge usiedziec...Ale mnie d... boli :-P. wpadne potem a poki co milego wieczorku i samych pozytywych mysli. Przesylam ciazowe zarazki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieuszki!!!!!!!!!! :) :) :) Mathea kochana całuje Cie mocno i sciskam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jezu jak sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze zrób mi tą przyjemnośc i szybko wskocz w nową tabelkę bo nie moge doczekac sie zeby zobaczyc ten widok!!! i nic sie nie martw zadnym antybiotykiem bo ci gwarantuje że ni emiało to wpływu! trzymaj sie jutro i nic sie nie martw! ja jestem weteranka w tych sprawach bo wycinałam sobie juz znamiona i takie tam wiec nic sie nie bój bo nie ma czego!!! WITAM NOWĄ KOLEŻANKĘ!!! Milka - ciesze sie niesamowicie że do nas dołączyłas!!! ja chwilowo zawiesiłam starania ale nie dałam sie wypchnąc z topicu :) :) :) całe zycie tak miałam że jak mnie drzwiami to ja oknem hehe :) a tak na serio to bardzo sie zżyłam tu z dziewczynami i nie wyobrażam sobie żeby mnie tu nie było!!! wieć kochana mam nadzieje że i Tobie u nas sie spodoba- zreszta widzę że czujesz sie tu juz jak rybka w wodzie! i super!!! :) :) :) widze że tez troszke przeszłas ale teraz przed Toba staranka i nowe plany więc co złe i przykre wyrzucamy w niepamięć! no! to rozumiem :) :) :) buziaczek dla Ciebie Kamilcia- ja widze że Ty juz sie zajełas nasza koleżanka :) :) :) a ten pomysł z nózkami do góry to znowu sie usmiałam bo tez przez to przechodziłam :) :) :) anula- wez kobito mi prędko testuj bo mnie tu zaraz trafi! mam nadzieje że bedziesz kolejna po Mathea!!! jeju ja bym nie wytrzymała! wpadnij do mnie anula ja mam kilkanascie tesów jeszcze w domu! :) :) :) natanielka- a Ty moja droga nic sie nie martw! co sie odwlecze to.... no własnie! ja juz mam pomysł jak teraz nie wyszło to wystroisz sie w fartuszek i czepek pielegniarki i do tego podwiazka a pod fartuszkiem nic.... i zobaczysz co sie bedzie działo! a kochany poczeka! niech hoduje chłopaków! Pumka - ja tez chce byc ciocią! mam nadzieje że mathea sie zgodzi :) a potem jak mówiłas zarazi nas!!! albo najpierw Ciebie a ja poczekam to Ty mnie kochana potem zarazisz :) :) :) a ja cały czas mysle o madusiak! ciekawe jaka decyzje podjeła? madisuak pisz nam jak możesz bo ja tak Ci kibicuje! studentka- a Ty kochana masz ostatnią szanse żeby sie poprawić i zadlądac tu czesciej bo ja nie recze za siebie!! :) :) :) to samo lilii i mysztorek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że u mnie dzisja napadało tyle śniegu że szok! jak wstałam to ni emogłam uwierzyc myslalałam że to mi sie sni! ale ja nie chce ja chce już wiosne!!!! kamilcia- ja tez chce sie zapisac na kurs tanca! przed slubem chodziłam z meżem i było super! wogóle taniec jest fantastyczny! i do tego to zdrowa porcja ruchu! ja po zajeciach to wychodziałm czerwona jak burak jakbym przebiegła maraton! ale uwielbiałam to! teraz sie tylko zastanawiam na jaki sie zapisac! ale na cos sie zdecyduje! :) :) no i zawsze na imprezie przed znajomymi można zabłysnąc! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam babuszki! jak mi sie uda to jeszcze wpadne bo znajomi nadchodza! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj babusia :) a ja mam prosbe do Mathea : pisalas tu ze dzialaliscie tylko dwa razy i w zwiazku z tym mam pytanko bo ja mialam tez cykl podobny do twojego tzn chodzi mi o termin@ i mam prosbe zebys mi napisala dokladnie w jakie dni cyklu dzialaliscie ja sobie policze hmmm moze przegapilam ten dzien wole jakbys napisala np dzien tygodnia hmmm moze swiruje ale mi sie wydaje ze ja poprostu przegapilam owulacje :) no to napisz mi kochana jesli mozesz oczywiscie :Pbardzo mnie to ciekawi:P z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka,juz pisze... Ostatnia @ mialam 10 lutego,a dni w ktore dzialalismy to 22 i 24 luty...Dni plodne staralam sie rozpoznac przede wszystkim po przezroczystym sluzie (widac go szczegolnie na papierze toaletowym) i po kluciu w jajniku... Wprawdzie kochalismy sie takze 28 lutego,ale wtedy wytrysk nie nastapil do srodka....W tym miesiacu staralismy sie troche przypadkowo,bo po kilku cyklach to traci sie troche ten zapal...Pumka,mam nadzieje ze i Tobie sie uda w tym cyklu i jak bedziesz miec jeszcze jakies pytania to smialo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea jestes kochana dzieki za odpowiedz :) no ja tez mialam 10 lutego @ czyli mialysmy tak samo przynajmniej poczatek bo potem to kazda moze miec w inny dzien owu . bo ja dzialalam 22 i 26 własnie mi sie wydaje tak po sluzie ze powinnam 24 bo wtedy tylko w ten dzien mialam sluz bardzo plodny ten przezroczysty i rozciagliwy czyli te produkty z 22 poprostu nie wytrwaly :( a mi sie wydaje ze u ciebie wlasnie 24 bylo zaplodnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, test zrobie rano, teraz wieczorkiem wole nie robic bo znow mi wyjdzie jasniutka icalkiem zglupieeje, i na kolejny wydam kasiorke, mathea tez sie naprawde bardzo mocko ciesze i caluje, i sciskam was wszysciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie przypuszczam ze przegapilam dzien :( ale trudno widocznie tak mialo byc nic straconego jest kolejny cykl i kolejne beda staranka i kolejna nadzieja nic nie dzieje sie bez przyczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Cześć babusia !! Cześć pumka !!! Cześc anulka !!! Anulka a kiedy Ty miałaś mieć @ , bo mi się wydaje ,ze teraz jakbyś zrobiła to by były już dwie piękne krechy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czesć Kamilcia :) Bo chyba zapomnialam o Tobie. Ja dzisiaj kupilam test. jakis lepszy, i myslalam ze zrobie jutro ze wzgledu na te plamienia, ale chyba nie ma sensu. chyba ze do niedzieli mi sie to utrzyma to wtedy zrobie. Moze chociaz jakas slabiutenka kreseczka by byla, to bym od razu do lekazra popedzila, a tak to nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko ja słyszalam ze przy dobrym sluzie zyja 2 -3 dni a jak maja za sucho lub za kwasno to gora 3 godz :P wiec mysle ze nie przetrwaly do dnia mojej owu ach zreszta nie wiem czy napewno byla owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko napewno ci pomozemy liczyc nic sie nie martw :P po to mamy siebie :) ooo widze ze testujacych jest wiecej :) bedzie kto mial nas zarazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja @ mam miec dopiero za 9 dni, 22 -ego. Wczesniej pislaam o tych plamieniach to poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciu no brzuch mnie pobolewa jak na @ i mam te plamienia od rana, nie jakies brunatne, czy brazowe, tylko żywo czerwone. nie jest ich duzo ale sa. I boje sie ze jesli nam sie udalo to cos jest nie tak. tymbardziej ze ja mam te problemy z prolaktyna i czesto sa problemy. Nie wiem juz sama co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu no właśnie, w dniu @ to sie zdarza, ale u mnie jeszcze 9 dni do @ i się boję strasznie ,ze coś jest nie tak, tymbardziej że nigdy tak nie mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu NA PEWNO SIĘ UDA !!! MatheA nas pozaraża i zaraz wszystkie będziemy zaciążone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciu , nie tylko przy oddawaniu moczu. chodzę cały czas za wkładką i muszę wymieniać co jakiś czas bo jest czerwono. Ech ... Jeśli juz to w poniedzialek mialam 14 d.c wiec owulka i wtedy bylo figo fago. Wiec nie wiem jak to liczyc, czy od dnia ostatniej @ czy od stosunku czy jak , nie wiem, w sumie ciąże sie liczy od dnia ostatniej @ wiec to by byl ok 3 tydzien. A jak od poniedzialku to dopiero pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn, bez przesady z tym czerwonym. nie jest az tak tego duzo. tylko takie kropki wielkosci 1 cm. tylko ja od razu zmieniam wkladke bo nie chce z tym czyms lazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies czytalam o plamieniach implantacyjnych jak sie zarodek zagnieżdża w macicy, że mogą wystąpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini3
Natalenko zrob test jesli plamisz.A moze to ciaza.Takie plamienia moge byc niebezpieczne.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×