Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

A i zapomniałam dzisiaj znów mi się śniło, że mieliśmy takiego małego szkrabika :) Tym razem to była dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu 😘 za słowa otuchy :) Wiecie co, myślałam że m isiew ydaje z tymi piersiami, ale one cały czas bolą. Raz mniej raz bardziej, ale bolą, szczególnie lewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ba babusia babusia
za daleko z merida nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Pumka, zobaczysz że i Tobie kochana wkrótce sie uda! a sama nie zostaniesz bo ja w górnej tabelce bede jeszcze conajmniej kilka miesięcy :) ale ja sie bardzo ciesze że brzuchatek jest coraz więcej! potem bede miała kogo sie radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,wlasnie przeczytalam. GRATULACJE KOCHANA!!!!! Sciskam Cie mocno,ciesze sie razem z Toba..:-D. Alez to milo czytac takie wiadomosci na naszym topiku :-) Anulka,bedziemy rodzic mniej wiecej w tym samym czasie hehe. Pumka,prosze mi sie tu nie smutac. Zobaczysz ze juz wkrotce sama bedziesz sie chwalic ze pojawily sie 2 kreseczki,a poki co... Tylko troszke cierpliwosci...Prosze... Buziaki dla Ciebie,bo widze ze sie troche stresujesz.:-) Ja cos spiaca caly czas jestem, najchetniej nie ruszalabym sie z lozka...;-) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Mathea i milka dzieki za dodanie sil troszke mi smutno ale dam rade wkoncu juz od niedzieli nowe staranka :) Pozdrawiam was i milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z pracy. Napatrzyłam się na brzuchate kobietki i od razu mi się humor poprawił. No bo-skoro one mogą być w ciąży, to my chyba też. No nie? Nie jestem Klaudia P. Chociaż podoba mi się to imię. Możecie się we mnie doszukiwać innych osób, ale z góry odradzam. Nie jestem stałą bywalczynią na żadnym forum, nie mam na to czasu. Przez przypadek trafiłam tutaj, pomyślałam, że będzie mi raźniej z Wami czekać na dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta nie przejmuj się pomarańczami. To są mało wartościowi ludzie ,którzy z braku zajęć wymyslają jakieś bzdety ! Pumka a Ty nie Łamujsia :) Wsio budziet ok !!! Ja ide chyba spać już. Jakoś nie mam weny dzisiaj na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, tak to jest, że brzuchatki przychodzą do apteki. A niech przychodzą po witaminy, byle nie po leki. Właśnie piję winko, palę papieroska (hi hi mój lekarz i farmaceuta się nie sprawdzili i nie pomogli mi zerwać z nałogiem) i delektuję się wolnym wieczorkiem, bo M na dyżurze. Myślę, jak tu nie zwariować goniąc za swoim brzusiem. Poprzednim razem udało się złotym strzałem, a teraz... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żesz kurde! Pisałam, pisałam i wykasowałam. Wrrrrr... Kamila, miałabym dziecko, ale niestety straciłam ciążę w 7 tc. A fajki? Też rzuciłam z dnia na dzień, ale kiedy wróciłam do domu ze szpitala, to od razu poszłam do kuchni na dymka. W głowie mi się jarało, bo byłam słaba a hemoglobinę można mi było liczyć w promilach, ale ja postanowiłam zrobić na złość całemu światu i sobie samej i robić dokładnie to, czego mi nie było wolno. Taki głupi bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila coś nie tak, masz rację-przewraca się. Hmmm 10.02-to niedawno. No to chyba musisz sobie dać czas. ja pamiętam, jak mój doktor mnie uspokajał i kazał czekać 6 m-cy. Dziś już wiem, że nie chodziło mu o to, żebym fizycznie do siebie doszła, tylko, żebym psychicznie dojrzała znowu do decyzji o staraniu się. Chciałam od razu, ale chyba wtedy to by nie wyszło, teraz już mogę spokojnie wracać do tych podłych chwil, pogodziłam się z tym, co się stało i zaczynamy działać. Tzn za kilka dni, bo na razie jest to technicznie niewykonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE proza życia łajza @ przylazła. Takie to względy techniczne. Wiesz Kamila, każdy wie, co dla niego jest najlepsze. Kurdę, jeszcze sobie zapalę przed snem. Jakie to niepedagogiczne pisać o tym na prozdrowotnym forum dla starających się :P Dobranoc, jutro (a właściwie dziś) trudny dzień. Tzw. urodziny. Naprawdę zaczynam sobie odejmować lata. Nie mam ochoty na tę trzydziechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje :P przylecialy bociany :P idzie wiosna :) kolejny dzien w pracy :( spie na sedzaco :( i od rana zła wiadomosc musze zaplacic za prywatne rozmowy telefoniczne zmienil sie kierownik i sprawdza i karze placic przykre a ja mam za 2 miesiace 50 zł niby nie duzo ale wolalabym je wydac na np AVON :) i jestem zła wwwwwwrrrrrrrrrr:( wszystkiego teraz bedzie pilnowal czy co wredny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmowy to oczywiscie do meza :P bo dzwonie codzien na chwilke na komorke do niego bo nie mam domowego tel, w domu i chwilke gadamy pytam czy wstali bo on zaprowadza nasza córcie do szkoly no i mam teraz za rozmowy w toku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta- sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam :-) Wszystkiego naj, naj, naj i spełnienia marzeń, a zwlaszcza tego jednego- i to jak najszybciej :-) Miłego dnia dziewczynki :-) Pumka- kto rano wstaje- temu Pan Bóg daje... ale co daje? Chyba tylko długi dzień ;-) Ja nie mogę się wyrobic na 8 rano żeby dziecko do szkoły zaprowadzić, a o 5ej to chyba nie dałabym rady :-( ale wiadomo-jak mus to mus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, Natanielka, Anulka!!!! Haaalooo!! Tylko Pumka obecna od rana? Anulka- miałaś dziś "łapać" swojego lekarza? Nie zapomnij dać nam znać co i jak, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie wiem czy mnie pamiętacie - pisałam wczoraj, że też miałam zabieg po obumarłej ciąży i że teraz mi się udało.. Mi mój lekarz nic nie mówił czy mam czekać czy nie... Babeczka kazała mi co chwile przychodzić do niej, badała mnie, kazała zbadać poziom hormonów itd. Wszystko zależało od tego kiedy się dostało okres po zabiegu. Ja dostałam jakoś tak po 5 tygodniach (w listopadzie) no i od tego czasu starania starania i co miesiąc załamka, że się nie udało. Ostatni cykl postanowiłam, że będzie inny. Jak dostałam okres w lutym - mówię do męża, że tydzień abstynencji, żeby plemniki się wzmocniły itd. Mąż oczywiście protestował, że jak , że dlaczego ale się zgodził :)) I faktycznie tydzień przerwy, seks co 2 dzień i zadziałało. Przepraszam, że się tak tu rozpisuję, ale może i dla Was ta \"recepta\" będzie skuteczna? Warto spróbować :) pozdrawiam Was serdecznie. Ps. może mi się uda wpisać do Waszej tabelki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek witaj fajnie ze nam pomagasz i fajne rady dajesz :) jezeli chcesz zostac z nami to wpisz sie do tabeleczki :) ja sprobuje tak jak piszesz moze i mi sie uda :) niedlugo mam dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta !!!!!!!!!! Z okazji urodzinek życzę Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłych nauczycieli, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, pysznych toruńskich pierników, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny. 😘 😘 😘 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek wskakuj do tabelki !!! :) A mi się dzisiaj okropniaście spało !!! Najpierw nie mogłam zasnąć, potem budziłam się co 15 minut, i tak przez całą noc ... Niedawno wstałam i czuję się jakby mnie ktoś obuchem w łeb walnął !!! :o:o 😘 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanielko
czys ty zwariowala z tymi zyczeniami a skad ty to sciaglas ps pozdrow madonne i kawusie na priwie a zabusie czemu zescie wywalily co??????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Pumcia , hej hej ... No sama to bym tych życzeń raczej nie wymyśliła :):) Pumcia słuchaj , bo ja mam sklerozę :D Jak Ty masz na imię i czy mam Cię na NK ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Staraczki Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) pumka27................2...............10.04..........dolnys lask 3) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 4) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 5) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 7) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 8) kamila250579.29.....1................07.03?..........Niemc y 9) Milka..31...............1...............24.03........ ...Płock 10)Berta ..29.............1...............14.03...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5................listopad...........Gre cja 2) anulka-84, 24.........4............... listopad..........Bydgoszcz 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×