Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

oj anulko cos ty krecisz :Pobiecujesz ze zobisz chyba juz z tydzien :P ja bym juz dawno na twoim miejscu zrobila test !!! ciekawosc by mnie zjadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- jutro o 7 tu zaglądam- i mam nadzieję, że przeczytam o dwóch kreseczkach. Babusia czy ty bierzesz meridię? Pozdrawiam was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz milka to czekolada
alpejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja sie boje ze bedzie jedna, i chyba dlatego boje sie zrobic, tak mam chociaz nadzieje, a dzis ranorzeczywiscie nie moglam, jestem spioch, a dojezdzam na studia z kolezanka i spoznic sie nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki :P Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................2...............10.04..........dolnyslask 4) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 5) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 6) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 7) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 8) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 9) kamila250579.29.....1...............07.03?..........Niemc y 10) Milka..31...............1...............24.03........ ...Płock Brzuchatki :) Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5................listopad...........Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Pumka, szkoda że tak mało brzuchatek :-( Założycielka topiku dała dobry przykład, teraz trzeba się zarażać od niej. Anulka, nie bój się- lepiej zrób jutro test. Będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę. Pomarańczko tak jestem pielęgniarką i wiem też ,ze wykonanie testu 9 dni przed spodziewaną @ nic by nie dało, bo jest za wcześnie ,więc pzrestań się czepiać ok ?? Witam dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nic sie nie martw juz niedlugo ta tabela z brzuchatkami sie powiekszy a ta na gorze bedzie coraz mniejsza :) a potem zniknie i bedzie tylko tabela z Brzuchatkami :) wiec glowa do gory i bedziemy sie przylaczac do Mathea bo przeciez nie mozna jej tam samej zostawic NIe????:P przeciez Mathea juz nas pozarazala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze was olejcie z gory na dol te pomaranczki cio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!! Jestem juz po zabiegu, Boze co za bol...:-( Nawet do taksowki dosc nie moglam...;-)Ale juz mi lepiej.przynajmniej siedze mniej wiecej po ludzku..:-) Anulka,nie zastanawiaj sie tylko rob test...Ja teraz sie smieje ze zrobilam test w piatek 13-ego i wyszly 2 krechy :-). Szkoda tylko ze nie moge cieszyc sie samym stanem ciazy,tylko mysle bez przerwy czy te leki,ktore biore nie zaszkodza malenstwu...:-( Do ginekologa na pierwsza wizyte ide za 10 dni...A w poniedzialek zdjecie szwow... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea nic sie nie boj kochana wszystko bedzie dobrze zobaczysz ja przy pierwszej ciazy nie wiedzac ze jestem bralam leki przecibolowe jak mnie glowa bolala a przeciez wiadomo ze nie mozna brac takich lekow ale to byla wczesna ciaza i ginekolog mi powiedzial ze bedzie dobrze i bylo cora zdrowa jak ryba :) wiec glowa do gory zycze duzo zdrowka i usmiechu z waszego szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Mathea czy tabeleczka sie podoba ???? czy wszystko dobrze wpisalam ??? jak cos to zmien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
Pumpka ale czasami te pomaranczowki dobrze radza:)Niektore pomaranczowki sa milusie:)Pozdr.Zycze owocnych staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy sie znowu dzisiaj podziewacie??? Milka - tak biore meridie i jestem bardzo zadowolona (jak na razie)- bardzo mocno hamuje łaknienie, bywaja dni ze wogóle nie mam ochoty nic jesc! ale nie moge spac w nocy i zaczyna mi to troche przeszkadzac, może bedzie lepiej:( kamcia- w poniedziałek minie 3 tygodnie jak sie odchudzam- i w poniedziałek sie waże to dam znac ile schudłam :) ale mysle że jakies 5 kilo. Mathea- bidulko moja a czemu bolało nie miałas znieczulenia- mnie nic nie bolało pamietam- a co to wogóle było- wysłali do badania histo- patologicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze: - Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało. hahaha milego wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridia (sibutramine), lek przeciw otyłości, może być przyczyną poważnych kłopotów ze zdrowiem. Sibutramina może powodować objawy uboczne, m.in. suchość w ustach, bezsenność, zaparcia, utratę apetytu, kołatanie serca, wzrost ciśnienia tętniczego nie wiem czy to takie bezpieczne jest ?? ja zostaje przy ananaskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje ze test zrobie jutro ranko kolo 7, wstane wczesniej zeby przed szkola zdazyc, ale wydaje mi sie ze bedzie widoczna jedna wielka i gruba krecha, i jestem bardzo zdziwiona swoim spokojem, gdyby nie wy to wcale bym tego testu nie kupila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu wprowadzenia na rynek w 1997 r. przyjmowanie sibutraminy powiązano z 32 przypadkami zgonów i niemal czterystoma poważnych działań ubocznych. - To naprawdę znikomy promil - bronią się eksperci Abbott Laboratories (producenta leku). - Na całym świecie sibutraminę przyjmuje ponad 8,5 mln osób. Odsetek działań niepożądanych jest więc mniejszy od tysięcznej promila. Poza tym żadnego zgonu nie można z pewnością powiązać z zażywaniem naszego preparatu - twierdzi dr Eugene Sun, wiceprezes Abbotta. Z jego obliczeń wynika, że nawet gdyby lek rzeczywiście był przyczyną śmierci, to ryzyko wynosi zaledwie 2,1 na każde 100 tys. osób zażywających Meridię. Tymczasem z badania Nurses Health Study, które objęło ponad 100 tys. kobiet wynika, że sama otyłość jest związana z ryzykiem zgonu równym 400 / 100 tys. Otyli częściej chorują na serce, cukrzycę czy nadciśnienie. Zmniejszenie masy ciała to dla nich często jedyna szansa na uniknięcie poważnych kłopotów ze zdrowiem. Przeciwnicy leku argumentują, że ryzyko związane z przyjmowaniem sibutraminy jest niedoceniane, a sam preparat nie gwarantuje trwałej utraty kilogramów. Głównym zarzutem pod adresem leku jest to, że podnosi ciśnienie krwi, a tym samym zwiększa ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Zwolennicy ripostują, że otyli nie mają zbyt wielu możliwości farmakologicznego wspomagania odchudzania. Twierdzą, że wystarczy właściwie dobierać pacjentów i nie zapisywać leku osobom z podwyższonym ciśnieniem tętniczym. - U ludzi otyłych wystarczy niekiedy utrata 5-10 proc. wyjściowej masy ciała, by znacznie poprawić ogólny stan zdrowia - mówi prof. Donald Hensrud z Mayo Medical School w Rochester. - Meridia pozwala im zaś zrzucić przeciętnie o 5 kg więcej niż placebo (substancja nie mająca działania leczniczego). To zaleta nie do przecenienia. Trzeba jednak pamiętać o wpływie leku na ciśnienie - dodaje profesor. - Nawet niewielki wzrost rozkurczowego (dolnego) ciśnienia tętniczego zwiększa ryzyko choroby serca o 6, a udaru mózgu aż o 15 proc. - ostrzega Hensrud. Źródło: gazeta.pl - 20.03.2002r. i co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie bierzcie tabletek odchudzajacych, malymi kroczkami ale idzie donas piekna wiosna wiec troche ruchu na swiezym powietrzu moze zdzialac cuda, rowerek mniedzy nogi i heja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole miec 3 kilo i nie ryzykowac zdrowiem jestem panikara i balabym sie brac ten lek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram anulke a jestem przeciwna braniu lekow odchudzajacych jestem za rowerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy moze robic jak tam chce, ale ja osobiscie jestem zwolenniczka naturalnych metod, i teraz jak chce miec dzidziusia wole nie odchudzac sie tabletkowo ani sie glodowac bo boje sie ze to mi na zle wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ze tak marudze o sobie ale co wy myslicie o tym tescie? moze lepiej poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mysle ze bedzie jedna kreska, wstaje o 7 bo ide z psem rano na dworek, wiec kolo 7.15 bylby wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kamilko, jak zrobie teraz i bedzie jedna kreska to bede sobie tlumaczyla ze jedna kreska to dlatego ze mocz rozcienczony a jak zrobie rano i bedzie jedna to bede wiedxziala ze dzidzi nie ma i cos innego spowodowalo opoznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze ja mialam zawsze takie cykle 26 dni napisze ci moje dlugosci cykli z lipca na sierpien- 32 z sierpniana wrzesien-40 z wrzesnia na listopad-47 z listopada na grudzien-38 z grudnia na styczen-31 ze stycznia na luty-26 z lutego na marzec-?? z tym ze te 2 dlugie cykle 40 i 47 dni, to pamietam dokladnie ze normalnie sobie wmawialam ciaze i tu psychika zadzialala bardzo na to ,tak mi sie wydaje, wiec mam nieregularne i wolalam poczekac ale jutro zrobie chociaz zdaje sobies sprawe z tego ze kreska moze byc jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×