Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

natanielko masz mnie na nk a imie moje hmmm mam córcie taka śliczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanielko
CZEMU WYWALIŁYSCIE ZABUSIE????????????????????? taka spoko byla jak pozostale a ze pracuje to ma poprostu mniej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek czy to twoje pierwsze dzieciatko???? ooo tez listopad masz termin hmm fajnie natanielko a my co grudiowe bedziemy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja idę pakować szkło i kuchnię pomalutku. Ale najpierw sobie zajaram :) Miłego dzionka Kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko rowniez milego dnia dla ciebie :) a gdzie kamilcia???? czyzby jeszcze spała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka. Pierwsze dziecko ale ciąża druga (mam nadzieję, że tym razem będzie ok, co tam MUSI być :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek jasne ze sie uda :) na tym topiku juz niedługo beda same brzuszki mniejsze i wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że tak. Wszystkim Wam tego życzę. Wielkich brzuchatych brzuchów i w ogóle :) A ja się w czwartek wybieram do lekarza na wizytę. tak sobie postanowiłam, że nowa ciąża nowy lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! berta! sto lat dla Ciebie i spełnienie matrzeń( Ty juz sama bedziesz wiedziec jakich - najlepiej wszystkich)!!! :) :) :) dzieuszki coraz wiecej nas!!! a powiedzcie mi kto to był żabusia bo ja takiej nie pamietam??? albo przeoczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bbausia żabusia tutaj z nami nie pisala. Pisala kiedys nainnym topiku na ktorym ja tez pisalam. W ogole to dluga historia. Ale tutaj jej nie bylo i wolalabym nie poruszac tego tematu na naszym topiku bo zaraz zlecą się \"życzliwe\" pomarańcze ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz popakowałam szkło, kubki, talerze, zostawiłam nam tylko po jednym ,żebyście mieli z czego pić i jeśc jeszcze przez pare dni :) wlasnie umyłam okno w kuchni teraz biorę sie za pokój. Matko ile tych rzeczy , tego badziewia nazbierało sie nam przez te pół roku. Najgorzej ,ze nie wiadomo teraz co z tym robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babusi
zabusia pisala z dziewczynami a one ja poprostu wywaliły z forum potraktowaly jak smiecia ktorego sie wyrzuca do smieci a przez to ze nie miala za to ze pisala rzadko i wpadala po ogien ale to byla sumienna porzadna dziewczyna i nadal nia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe tratata
Glupia i pusta byla, tylko kebabki jadla i z misiem po sklepach chodzila :O Zupki dzieku 6 miesięcznemu na kostkach rosolowych chciala robić. Nie bylo z nią o czym gadać. A jej blog wyglada jak blog 12 - latki - koszmar same serduszka, buziaczki, kwiatuszki i inne pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehe trata
a ty jestes jedna z tego prywatnego forum spadowka z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe tratata
a nie zgadlaś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa wycha z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe tratata
bo co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie twoj topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe tratata
a skad wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie twoj topik
wiem z pewnych zrodel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu kolorowo :P kamilko co sie z toba dzieje ???? odezwij sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko co tu sie wyprawia! :) :) :) dziewczynki spokojnie po co te nerwy! kamcia w pracy chyba, wczoraj do późna buszowała :) :) :) do wszystkich pomarańczków i innych... u nas na forum jest miejsce dla wszystkich!!!! i nawet jesli jakas pomarańczka ma ochote to niech sie przyłaczy! tylko nie lubimy ludzi nieżyczliwych, takich którzy piszą tu tylko po to żeby kogos urazić, obrazić, czy sprawic przykrość bo to nie jest miłe :( ja sie bardzo ciesze jak przychodza do nas nowe kolezanki! i nie wierze że wyrzucono tu kogos kto rzadko bywał, bo wszystkie dziewczyny z naszego topicu odwiedzaja nas jak czesto chca i kiedy maja ochote! i o to chodzi! dziewczynki ja od wczoraj nie moge sie pozbierac :( sasiad ( kolega ze szkolnej ławy) próbował sie powiesić, odcieła go siostra... cały dzień sie normalnie trzese i nie moge przestac o nim mysleć. nie mam juz z nim kontaktu ale tak mam ochote zaprosic go teraz i porozmawiac. powiedziec że warto żyć. ale to smutne. jedni walcza o każdy jeden dzien zycia inni sobie je odbieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Milka :) ja to moja droga nie chce nic mówic ale objawy przy ciżąży sa takie same jak na @ :) :) : ) więc nic juz nie mów! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, babusia,to nic nie mówię, żeby nie zapeszyć ;-) Jak bralam tabletki anty- to nie miałam żadnych objawów zbliżającego sie okresu, a teraz po odstawieniu widocznie inaczej organizm pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×