Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupa grochowa

po pierwszej inseminacji.....

Polecane posty

karolcia....dziekuje Ci bardzo:) ile razy podchodzilas do inseminacji?moze jednal pomysl o in vitro? masz 26lat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - wybrałam się do innego gina, gdyż ten w klinice sugerował in-vitro, a ja chcę to jeszcze z innym skonsultować :) miałam 3 razy iui, a lat mam więcej - 30 :) jak zaczęłam tu pisywać miałam 26 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avrill24
Jusiii, mam pytanie, czy po pierwszej inseminacji duphaston zażywałaś aż do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avrill24
Odpowiedź innych dziewczyn też będzie mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram 3 lata u nas prawdopodobnie wina lezy po stronie leukocytów w nasieniu mąz ma slabo ruchliwe plemniki za pare dni wizyta w klinice lecznia nieplodnosci moial mąz ktotej z was tak? moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 1982
Witam jestem 4 dzien po pierwszej inseminacji i nie wiem czy to normalne ze boli mnie brzuch w okolicach pepka i mam wzdecia ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 1982
Witam jestem 4 dzien po pierwszej inseminacji i nie wiem czy to normalne ze boli mnie brzuch w okolicach pepka i mam wzdecia ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 22
Hej. Jestem po pierwszej inseminacji. Staram sie od ponad roku i nic:( mam endometrioze i dwie operacje za soba. Za 2 tyg. test. Denerwuje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 22
Odwiedza jeszcze ktoś to forum? ? Pierwsza inseminacja nie udana :( podchodze do drugiej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaa29
Czesc dziewczny! Mozecie napisac w ktorym dniu mialyscie inseminacje? Bo ja jestem przed... Wczoraj bylam na usg i mialam 19mm, lekarz kazal mi jeszcze czekac, mowil cos o sr-pt....czy to nie za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaJ
Ja mialam inseminacje w 16 dc . Owulacja na cyklu naturalnym, moj***adania sa bardzo dobre , meza rowniez. Staramy sie od 3 lat i nic dlatego zdecydowalam sie na inseminacje. Jestem 5 dzien po inseminacji w szpitalu bielanskim. Mialam inseminacje robiona na peknietych prcherzykach. Bardzo bym chciala wiedziec czy sie udalo.... Ale jeszcze musze poczekac. Dodam tez ze nie biore zadnych lekarst podtrzymujacych ciaze. Tylko zazywam kwas foliowy od 4 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×